Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pewnie tak bedzie. Normalnie zwala. Inaczej jakbysmy wogole nie mieli slubu to moglibysmy ochrzcic dziecko bez slubu, ale jak juz jestesmy w formalnym zwiazku to musimy miec sakrament bo grzeszymy, nawet seksu nie mozna w cywilnym nez sakramentu hahahaha 😁 😁 😁

a od 2 tygodni chodzimy do tego kosciola bo ciagle nas umawiaja i przynieslismy juz wszystkie dokumenty i ciagle nas zbywaja bo teraz nie zdazymy albo ksiadz ma zaraz msze, bo tam jakis protokol trzeba wypelnic co trwa podobno ok 1 godz. Masakra a jeszcze chca nas wkrecic w ten kurs przedmalzenski ale prawie przekonalismy ksiedza ze to juz nam nie potrzebne, ze my juz wszystko wiemy i dziecko juz mamy wiec moze jakos to obejdziemy.

Hejjjjj! a my wczoraj mielismy 2 miesiace nawet nikt nie zauwazyl 😞 no i wczoraj mielismy 1,5 godzina koleczke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po szczepieniu,byl ryk ale przez moment,jak wzielam utulilam to zaraz sie uspokoila,wiec nie bylo tak zle.a na usg bioderek ok,nie musi nosic podwojnej pieluchy ale za 2 miesiace do kontroli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Małgosiu zawsze można poprosić o chrzest indywidualny, wtedy nie powinni robić problemu 🙂
My będziemy mieli taki, co prawda dlatego że taki chcemy, bo chrztu będzie udzielał nam przyjaciel rodziny książę, i nie chce aby to było na mszy. Będzie bardziej kameralnie a po z atym ja nie chcę chrztu grupowego 🙂

Natomiast Ola , Małgosia ma racje, wiesz jak to jest co kraj to obyczaj. Idźcie do innego Kościoła a bratowa niech się nie przyznaje i już 🙂



my tez myśleliśmy o chrzcie indywidualnym , ale to największy problem tkwi też w mojej bratowej , no chyba że po prostu nie chce mi się przyzna cze nie chce byc matką malej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ksiadz powiedział ze u rodziców da sie pewne rzeczy przeskoczyć a chrzestnych można wybrać innych , wiec olamat nie martw sie na zapas.Maja ma dzisiaj zły dzień nie chce spac najwyższej 15-30 min. je tez po trochu 😞 w koncu udało sie złapać miśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Czas tak leci , że nawet nie mam czasu na kompa 😞
Dziś byłam na 3 godzinnym spacerze chodzonym , nogi mi w d... wchodzą 🙂 ale Mała sie dotleniła i pospała . Teraz też usiłuje spać ,ciekawe jak jej to wyjdzie 🙂
Kasenn - zdrowiej z Tymkiem 🙂 🙂 🙂:
Ola - Majeczka śliczna 🙂 🙂 🙂 Mam pytanko, czy ona jest w rajtuzkach ?
A co do Kościoła - to zależy od Księdza , my nie mamy ślubu, będziemy zaraz chrzcić i to w sobotę ,bo nie dało sie w niedziele i po mszy 🙂 🙂 🙂 na moje życzenie a ksiądz mi przyklasnął 🙂 myślałam że sie nie uda tego załatwić ale nie było tak źle , faktycznie się mój chłop trochę nasłuchał od jednego ksiedza na nasz temat ale tylko tyle i cóż faktycznie nie możemy wziąć Komunii .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola widzę że Majka jak Amelia, rewia mody 🙂
No my dopiero zaczniemy bo dziś to aż zawrotów można było dostać od tego jakie piękne sukienki Amelia dostała.
Dziś pranko jutro prasowanko a potem codziennie nowa sesja hihiih 🙂

Dostała nawet garsonkę ze spódnicą hihhi. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Majka jest w rajstopkach ale 56cm.jest za dlugie i ma obwarzanki na stopkach 😁

oj Cruella można stroić te nasze dziewczynki 😉 co ? ja mam tyle sukienek dla niej kolorowych i jeszcze na lato mama mi znowu jej nowe nakupowała tylko czekać aż bedzie ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...