Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my juz tez na nogach 🙂 majka jak zasnęła wczoraj ok 18 to obudziła sie o 24 , potem 3 i 6 😲 nadrabiała chyba straty w jedzeniu 😉 i teraz już nie spi od 7.30-już umyłam brudasa bo wczoraj nie była kąpana nawet 😁 dzisiaj ide odebrać wynik posiewu moczu i on zadecyduje kiedy zrobią nam badanie CUM -mocz musi być czysty i oby tak było 🙂
kamis ja korzystałam jak na razie tylko z biura sun& fun , ale na pewno wszystko zalezy jakie macie wymagania itd. na pewno cos fajnego znajdziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Ja już na nogach od 5.30, Szymon chyba jednak na zawsze zostanie rannym ptaszkiem (zresztą tak jak jego mama jak była bąbelaskiem 😜 ). Za to od 7 śpi, a ja mam czas dla siebie. Miałam dzisiaj jechać do pracy, ale się okazało że mój dyrektor w ostatniej chwili wyjechał, no cóż, dobrze że zadzwoniłam, jestem teraz umówiona na 100% na piątek na wizytę 🙂.

Ola to Ci się Majeczka w końcu wyspała 🙂

Kamis ja nigdy nie byłam we Włoszech i się tam nie wybieram, dla mnie tam jest za ciepło w okresie wakacji 😜. A biuro jakie znam to ITAKA, dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki u nas nocka dobra aczkolwiek dziecko się zepsuło i budzi się o 3 na jedzenie, na szczęście potem dopiero o 9 🙂
Do mnie przyszła niania ja jadę zaraz do pracy 🙂
Miłego dnia wszystkim

Angelfire cieszę się że posłuchałaś i nas odwiedziłaś , mam nadzieję ze to nie incydentalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do mnie przyjdą rodzice i wtedy na spacer i odebrać ten wynik i pewno od razu pojedziemy na izbę przyjęć umówić sie na ten cholerny CUM -do 2 tyg muszą mi zrobić aby wynik był ważny 🙂 no i w końcu skończymy podawanie furaginu -mam taką nadzieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas nocka ok do 6,30 , kiedy to Mała obudziła się z płaczem i nie wiadomo o co chodziło, raczej nie o jedzenie , bo jadła godzinę wcześniej , pampers był czysty , może coś sie jej przyśniło 😞 , teraz jest ok , choć chyba jest trochę niewyspana , pomimo iż już chwilkę po drodze spała.
Ola - oba imiona są piękne , ja mam na pierwsze Magdalena, a z bierzmowania Maria 🤪
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia od września idę ale do męża do firmy bo on nie ma czasu się nią zajmować.
A teraz to na razie takie pojedyncze przypadki, teraz jadę zobaczyć mieszkanie do wynajmu 🙂
Olu mi się też podoba Magdalena, posłuchaj jak brzmi Maja Maria a Maja Magdalena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂u nas dzis chłodno bo tylko 18stopni i pochmurno ale spacer 2hpołączony z zakupami zaliczony 🙂
moja teraz pojadła i fryga na macie nóziami

A dziś w nocy pojechała moja kuzynka z bólami do szpitala rozwarcie na 3palce krew się puściła i po bólach 😞 siedzi tam biedna i czeka już 4h i nic ale jej współczuje tych mąk 😞 dobrze że my już to mamy za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...