Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulab GRATULACJE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ciesze sie ze masz to co sobie wymarzylas 🙂 🙂 🙂
Kamis 2kg w 2tyg no coz mnie to tak troszke wkurza bo przeciez wiadomo ze waza o roznych porach a do tego rozne rzeczy sie ma na sobie. Jak dla mnie powinni wazyc w bieliznie i wtedy moga okreslac ile sie przytylo tak naprawde :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje dziewczyny! wasze przeczucia widzę że się sprawdzają 🙂 a ciekawe jak będzie w moim wypadku 🤨 wszyscy mówią że to będzie dziewczynka a i ja bym tego bardzo pragnęła ale czuję od samego początku że to chłopak. Ale też będzie kochany wcale nie mniej 😆 Ja je już kocham za te kopniaczki codzienne moją kuleczkę dupeczkę małą 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie jeszcze spia czy jak? 🙂
Boze jak dobrze ze juz piatek... Znowu wyspie sie do woli 🙂 (czytaj do 8:00) 🙂

Macie jakies plany na weekend?

Ja wczoraj kupilam juz sukieneczki, sweterki i takie inne miniaturkowe cudenka. Ciuszki sa przesliczne.

Kasenn - jak tam Twoje ciuszki kupione na allegro?

Acha! No i kupilam sobie stanik. Przymierzalam 10 sztuk i tylko jedna lezala ok. I nawet cena byla w porzadku cos kolo 25 euro. Przeliczajac 1:1 to 25zl to chyba malo za stanik co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab84 widze ze dajesz swojej coreczce Martynka,ladne imie,my wlasnie z mezem zastanawialismy sie miedzy Nadią a Martynką,wybralismy Nadie ale Martyna moze na drugie?!no zobaczymy jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz jade do sklepu i kupuje same zdrowe i malokaloryczne rzeczy,tzn zadnych słodyczy ktore dotychczas jadlam kilogramami,normalnie przejelam sie tym co lekarz powiedzial ze w 3tyg 2 kg to za duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już po spacerku z psinką i skoczylam po świeże buleczki i własnie wcinam sniadanko nadrabiając zaleglosci w czytaniu , jak dla mnie to nie am różnica czy to piatek czy poniedzialek i tak siedze w domu , no ale moje dziecko i mąz sie cieszą ze 2 dni wolnego , byle była pogoda na jakiś spacerek i chcę pojechac na basen moze sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 napisał:
wlasnie czytalam na pudelku o 11latce bułgarce ktora urodzila dziecko(szybko zaczynaja te dzieci)ja jak mialam 11 lat to sie lalkami jeszcze bawiłam hehe


może nie miała lalek 🙂 , nie.... faktycznie to jest szok , w glowie sie nie miesci , szybciej dojrzewają , tylko gdzie są rodzice jak te dzieci takie zabawy sobie organizują ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazlam cos odnosnie zgagi:

Rewolucja w żołądku

Ponieważ zawór u wejścia do żołądka jest bardzo rozluźniony za sprawą hormonów ciążowych, od czasu do czasu trochę kwasu żołądkowego może dostać się do przełyku. Tak powstaje zgaga. Kiedy dziecko rośnie, uciska dodatkowo na żołądek, co jeszcze bardziej sprzyja wystąpieniu zgagi. Często ulgę przynosi już sama zmiana nawyków żywieniowych i zamiast trzech dużych posiłków dziennie, jedzenie pięciu mniejszych. Poza tym powinnaś teraz zrezygnować z ostrych, smażonych w głębokim oleju potraw i wybrać bardziej bogate w białko, ale chudsze produkty spożywcze. Jedzenie nie powinno być ani za gorące, ani za zimne i powinnaś wszystko dobrze przeżuwać. Szybką ulgę przyniesie także stary domowy sposób: żuj tak długo dwa orzechy laskowe, aż staną się pozbawioną smaku papką i dopiero wtedy je połknij. To zneutralizuje kwasy. Jeżeli zgaga dokucza ci głównie nocą, układaj głowę wyżej, aby kwas nie mógł tak szybko napływać do przełyku. Najnowsze badania pokazują, że kobiety, które najchętniej śpią na prawym boku najczęściej cierpią na zgagę. Dzieje się tak, ponieważ wejście do żołądka znajduje się po prawej stronie i dlatego jego zawartość w tej pozycji może dużo prędzej napłynąć do przełyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...