Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi nie spi ale wskakuje jak tylko maż idzie do pracy i zwalnia sie miejsce :laugh: , ale slucha sie , jest karna i wiem ze jak jej zakaze to bedzie słuchać . Czytalam gdzieś , aby psa przyzwyczajac do zapachu dziecka jeszcze jak bedziemy w szpitalu , wiec bedę dawać ciuszki brudne do domu niech sobie obwącha i moze pojdzie man z jej przyzwyczajeniem do malej szybciej.Nie będe jej izolowac bo poczuje sie odrzucona i moze byc wtedy złośliwa , dam obwąchac dzidzke po powrocie do domu , oby nie lizala tylko rączek ,jakos damy sobie z nia radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powodzenia na zakupach -to wielka radocha 🙂
wiecie że ja mam chyba 20 par skarpetek różnego rozmiaru -moja rodzinka zwariowała tak mi kupuja co chwile ktoś :laugh:
jeszcze trzeba pomyślec o sobie i kupić wkladki laktacyjne , majtki poporodowe i wkladki poporodowe kilka paczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂


ale dzis smieszna pogoda niby chmury ale jakoś jasno na dworzu . pozatym ja choc bym chciała pospać to się nie da !!! jak moj mąż wychodzi z łóżka to Tymek też chyba chce.

a dzis od rana to ja siedze i pisze biznes plan od 2 godzin


pzatym ja kupiłam troche ciuszków teraz i raczej one wygladaja jak dla lalki niz małego dzieciaczka . to taakie malutkie .


Ola pytanie o siare czy od kiedy ci leci też bola cie brodawki tak jak by sie paliły ?? bo ja jak masowałam piersi i zaczeła lecieć to zaczełam płakać z bólu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialam z mamą i mi mowila ze od 7 miesiaca (a zaczyna mi sie za tydzien zebym miala juz torbe przygotowana do szpitala bo nic nie wiadomo(u mnie w rodzinie dosyc duzo wczesniakow sie rodzilo,ostatnio tez kuzynka koncem 7 miesiaca wlasnie urodzila.musze se jakas pizamke wogole kupic.a tak pozatym to opowiadala mi jak mnie rodzila ,ze wtedy sie najbardziej wycierpiala ,ze z drugim juz bylo lepiej ,a z trzecią cesarka i to znowu najgorsze bylo dochodzenie do siebie ze masakra ze lepszy juz porod naturalny chodz mowila ze jak mnie wreszcie urodzila to nie mogla sie nadziwic jak tyle milionow kobiet na swiecie musi tyle przy porodzie wycierpiec:P pocieszające ale i tak jakos kompletnie nie boje sie tego porodu wrecz nie moge sie go doczekac ,moze tez po czesci dlatego ze to moje pierwsze i nie wiem co mnie czeka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis to szczerze nie zazdroszcze takiej sytuacji 🙂

Ola no mnie swedza jak by mi mrówki chodziły wrrr

pozatym to nie mam głowy do nieczego przez to wszystko co się dzieje jeszcze teraz te dokumenty samochody i wogole kiedy znalezc czas na przemeblowanie pokoju no nie ma na nic kompletnie i mielismy jechac do bornego sulinowa ale chyba odpuscimy bo wystarczy tego co tu trzeba zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 i ja mam to samo 🙂 że kompletnie się nie boje porodu bo nie znam jego bólu 😆 ale też słyszałam że ból przy porodzie jest podobny do kolki nerkowej prawda to? musiał by odpowiedzieć ktoś kto miał ten atak kolki i już rodził 🙂 ciekawa jestem bo ja miałam atak dwa lata temu to myślałam że już koniec ze mną i nogami po ścianie chodziłam z bólu a moja mama która już takie kolki miała 5razy to powiedziała że jak to przeżyłam to poród bez problemu 🙂 oby 🙂 może też dlatego się ie boję tylko jeszcze bym chciała żeby to już było bo zaczyna mi się powoli ciągnąć ten czas 😉 no i ciekawa jestem czy tak rzeczywiście jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej ale mi sie milo zrobilo. Wlasnie kolezanka wyciagnela mnie na herbatke i wreczyla mi taki sliczny sweterek dla Alicji. CUDO!

Co do kota - tak wdrapie sie wszedzie, ale myslalam o jakims zabezpieczeniu dzieki ktoremu nie wejdzie do srodka. Ale macie racje, zaczne juz go uczyc ze nie wolno mu wchodzic do naszej sypialni. Nawet w ciagu dnia - zeby go powoli odzwyczaic. Jestem ciekawa ile nieprzespanych nocy mnie czeka 🙂 (maz zawsze spi jak zabity)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni o ile racja z ta kolką nerkowa to ja teraz zaczne spac spokojnie mnie ona spotkała raz wyłam jak glupia a to było w czasie zapalenia nerek i nie życze nikomu ale o ile dałam z tamtym rade to poród powinien być juz spokojny 🙂) zaczynamy sie tu uciszac na forum kazda mama zajeta wszystkim innym szczerze nie dziwie sie 🙂)

aniołku jakiego masz kota 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni kazdy porod wyglada inaczej , jedne boli bardziej drugie mniej tyle ze pierwszy poród moze trwać dluzej niż kolejne, ja na razie też sie nie stresuję na zapas co ma byc to bedzie wiem ze musze byc silna żeby to wszystko przetrzymać w dobrej sprawie 🙂 ja przeżylam 3 razy kolkę wątrobową i jakoś zyję ale nie polecam 😉 Mam nadzieję że jak mąz bedzie przy mnie to będzie mi lżej i jakoś pójdzie 🙂

kasen ty bizneswomen jesteś? wspolczuje ci pisania biznes planu przerabialam to w czerwcu z moim mężem , ale już na szczęście po i firma działa 😉

Angel te male ciuszki są slodkie prawda? własnie czekam na kuzynkę , przyleciała z Irlandii i ma dla Majki worek prezentów -znowu bedę siedzieć caly wieczór i ogladać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku jaki lsniacy.. Zazdroszcze Ci. Ja uwielbam psy. Towazyszyly mi pol zycia az do momentu wyjazdu za granice. Tutaj nie ma mowy o psie bo nie mialabym co z nim zrobic podczas wizyty w Polsce. Z kotem jest latwiej. Do tej pory nie moge rozgryzc mojego kota. Pies to prawdziwy przyjaciel czlowieka. Zawsze zrozumie - pocieszy..

Apropos - anegdotka zwiazana z tymi ulubiencami... a taka prawdziwa..

Myslenie psa: Kurcze, moj Pan daje mi jedzonko, bawi sie ze mna, wychodzi ze mna na spacery, czasem kupi mi jakas zabawke.. hm... Musi byc Bogiem!
Myslenie kota: Kurcze. Moj Pan ciagle sie ze mna bawi, co chwile kupuje mi nowe zabawki, napelnia moja miske do pelna.. hm.. MUSZE BYC BOGIEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak faktycznie lśniaca jest bardzo , wszyscy się mnie pytają co ja z nią robie ,ale tak już jest , a je dużo tez warzyw i owocow moze od tego ? Jak ją zobaczyliśmy w schronisku czarną ,lśniacą i z czerwona obróżką od razu chcieliśmy ja wziac miala 4 mc a teraz już 5 lat jest z nami , june az tyle miałaś do czytania ? a mnie się wydaję że tu sie nic nie dzieje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june śliczny , my też planowaliśmy zabrac swoja do Anglii , miala już paszport , ważne badania tylko nie moglam znaleźc przewoźnika ktory sie podejmie przywozu psa , w Anglii są inne procedury 6 mc wcześniej wykonać badania w Polsce i juz , naszczęscie jej nie przywiozlam bo po 4 mc to ja z córka wrócilam do kraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab ; u mnie narazie tez nic co do siary,i cale szczescie. a tak wogole(jak bedzie oczywiscie taka mozliwosc) to do jakiego czasu macie zamiar karmic piersią swoje małe(swoich małych)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...