Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moni, mnie bardzo podoba się IRMINA, bardzo oryginalne, sama bym tak nazwała swoją córeczkę niestety muszę mieć imię na A.
Kamis poproś panią aby nie dawała Ci dużo wody, będziesz miała strasznie słodkie ale ,mniej , a przede wszystkim weź cytrynę, smakuje wtedy jak baaardzo przesłodzona lemoniada 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 napisał:
hej kochane jestem z dobrą nowiną 🙂 będziemy mieć córcie!!!! 😆 jak strasznie się cieszę mąż zresztą też już jej kupił różową czapeczkę,drapaczek i buciki też pod kolor :P jest zdrowa wszystkie pomiary według lekarza w normie . waga 444g a dł ok 20cm na oko powiedział. Akurat spała i jedną rączkę miała w buźce a drugą sobie nóżkę trzymała i ziewnęła dwa razy :P ale się ciesze!!!!


Moni - Gratuluje zdrowej corci!
Imie juz wybrane? 🙂

Dziewczyny dzisiaj weszlam na wage 😞 7.5 na plusie od poczatku ciazy. Za dwa dni koncze 5 miesiac. hm.. troche za duzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ale miałam do czytania po wczorajszym dniu. 🙂 Śliczne macie pieski, każdy jeden jest cudowny :laugh:
Właśnie jestem po wypiciu glukozy... bleee , dobrze że cytrynę wcisnęłam to jeszcze uszło, ale boję się że ją zwrócę zaraz, cały czas mnie mdli. Spadam zrobić te badania bo mija godzina już... trzymajcie kciuki żebymm dała radę i nie zwróciła tego cholerstwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂

Ale mi dziś głowa pęka strasznie!! to chyba po przeżyciach wczorajszych 😆
Imiona śliczne proponujecie ale ja się zastanawiam nad: Nadią,Deborą albo karolinką i nie wiem czy karolinka nie zostanie bo widzę że mężowi najbardziej te imię przypadło.
Co do glukozy Elwira to wiem co czujesz 😞 mi cudem się udało przetrzymać to badanie i zaliczyć i rzeczywiście dla osób które lubią zjeść bardzo dużą ilość słodyczy to im to nic nie zrobi i przejdą przez to bez problemu 🙂ja lubię słodycze ale w małych ilościach i dlatego tego nie potrafiłam znieść 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam , nadrobiłam zaległosci w czytaniu od wczoraj 10 str.
Moni -gratulacje córci , wydaje mi sie że jest wiecej dziewczynek wśród nas 🙂 , czy ktos to liczył ?:laugh:

ja czuje sie dobrze , malutka chyba też bo czasem mi daje znac o sobie 🙂 ,nie mogę sie obudzić tylko , zjadlam już sniadanko i piję kawkę zbożową .
wczoraj dostałam worek ciuszków dla malej , ale już takich wiekszych na 3-6 mc a nawet 9-12mc , sukienusie , spodnie jeansowe -mowie wam bajka , nawet dresik śliczny .I oczywiscie skarpetki po raz 1000 :laugh: Kuzynka nakupowała w Irlandii i mi przywiozła , sama zaszalała jakby dla siebie kupowała:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytałam rózne opinie na temat rożkow i nie wiem czy sie decydowac na kupno , na pewno jest to wygodne jak dziecko jest zupełnie po urodzeniu bo łATWIEJ GO PRZENOŚCI I KARMIC przede wszystkim, ale pisali o tym że jest tam sciśnięte i niedobrze na nózki , bioderka bo są bez mozliwiości ruchu, a wiadomo zę taki maluszek rzadko sam prostuje nózki zazwyczaj ma je podgięte i jego ciałko cale jest lekko skulone -widocznie tak jest mu wygodniej .Na razie nie kupuje choc wpisalam na swoja liste zakupów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wzielam za pranie ciuszkow(kupilam proszek lovela)i popras uje je sobie-to taka przyjemnosc 😉 moze to troche zawczesnie jak bym miala w terminie urodzic ale chyba sie z tym nic nie stanie,bez przesady 🥴
elwira fajne to łózeczko. ja mam cale biale po kuzynce a mebli dzieciecych nie kupujemy jak narazie bo mieszkamy w jednym pokoju u rodzicow ,a my od pol roku sie budujemy,ale przeprowadzke do nowego roku przewidujemy najwczesniej za rok wiec wtedy urządzimy pokoik do małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka; ja mialam tak ostatnio ze w jeden dzien byla tak spokojna ze przez caly dzien tylko raz delikatnie ją poczulam a tak to nic a na nastepny dzien szalala jak wariatka co godz tak mnie mocno kopala,wiec nasze dzieciaczki maja humorki,ale jak od dwoch dni NIC nie czujesz to nie wiem,zjedz cos słodkiego moze sie odezwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwira bardzo ładne łóżeczko, zastanawialiśmy się nad tym zestawem ale w końcu padło na meblika.
poniżej zdjęcie całago pokoiku amelki, już urządzonego 🙂 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/z_lamp___na_brzuszek-4a12f9997b9ddd699bb1f098494b6985.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka ja nie wiem czy kąpiel Ci pomoże, mnie lekarka odradzała bo przy ciepłęj kąpieli dziecko może być mniej dotlenione, natomiast polecam coś słodkiego, poleżeć, i jak już wyciszysz się sprobuj delikatnie popukać, u mnie to działa, jak tak sobei z amelką rozmawiam.

polecam stronę do pokoiku amelki
www.meblik.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...