Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie mdłości męczyły do 17 tygodnia przez cały dzień, dlatego bardzo Wam współczuję. Pomagały mi tabletki imbirowe (zalecenie ginekologa), można kupi bez problemu w każdej aptece. Jak skończyły się mdłości to przyszła zgaga i towarzyszy mi po dziś dzień, nie wiem co gorsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja już nie wymiotowałam jakiś czas tylko mnie mdliło szczególnie z rana a wędliny wogóle nie mogę zjeść bo zaraz bym ją zwróciła. No i jak sie czymś bardzo zmęcze lub zdenerwuje to też mnie zaraz zesłabi i zemdli i gdybym coś zjadła w momencie zdenerwowania to też zaraz zwróce. To dobrze wiedzieć że ktoś ma podobnie z powolnym przeżuwaniem 🙂 już myślałam że jestem całkiem jakaś wybrakowana. Ola zazdroszcze wszystkim którzy wogóle nie wymiotowali i nie mieli mdłości bo to jest istna męka szczególnie jak prawie 3miesiące całymi dniami tak wyglądało a dopiero później tylko z rana i co parę dni i jak tu mieć więcej dzieci przy takich doświadczeniach, ciężko sie później na kolejną ciąże zdecydować 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny.
moni współczuję Ci tych mdłości i wymiotów, ja należę do osób które nie miały. Ani mdłości ani wymiotów ani żadnych innych objawów ciąży. CZasem ale naprawdę rzadko zdarzy mi się że coś mi się chce, ale nie jest to na zasadzie że muszę tylko fajnie by było gdyby było. Przez to też jestem 10 kg na plusie to nie wiem czy tak dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wymiotowalam. Bardzo sie tego balam ale na szczescie mnie to ominelo. Raz tylko w pracy mialam mdlosci, ale pomogl sprite. Ponoc moja mama tez nie miala mdlosci ani wymiotow przy nas takze moze to rodzinne?!

Cruella ma racje - dzieki temu ja tez waze wiecej niz powinnam. Mam juz 7.5kg na plusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
ja wymiotowałam parę razy, bardziej mdliły mnie zapachy- wszystkie, a najbardziej smierdziało mi w domu 🙂 więc wietrzyłam jak szalona. I póki co też zgagi nie mam 🙂 w sumie nigdy nie miałam i nie wiem co to jest. ale też przez to nierzyganie nabrałam kg 🙂
i ciąża bardziej poszła na skórę, zawsze jakiś mikro syfek się znajdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: ja miałam od wczoraj 2ostatnie mandarynki i brakło a ja potrafie na raz 1kg zjeść i właśnie postanowiłam że po nie wyjdę do sklepu acha no i po nieodzowne migdały :laugh:
Angelfire nie omijaj :laugh: bo dziś mam znów gołabki z sosem pomidorowym ahh wczoraj do późna je robiłam i muszę pozamrażać na zaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha ha , ale tematy jedzonko i wymioty :laugh: fuj jak sobie wspomnę te tygodnie moich męczarni z wymiotami 24/dobę do 12 tyg a moze i dlużej to az skręca sie w żołądku znowu,oby nigdy wiecej 😉
ja też po spacerku z psinką , chłodnawo ale przyjemnie orzeźwiająco na dworze.
A mandarynki tez wcinam codziennie po 0,5 kg i obowiązkowo sok marchewkowy jednodniowy , a dzisiaj mnie naszła ochota na lody -od nich zaczęła sie moja przygoda z ciążą od polowy czerwca zjadlam chyba tonę :laugh: i dzisiaj kupilam znowu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z zapasem jedzonka :P migdałami też 🙂
Piękna pogoda u nas nic tylko spacerować ale nie mam z kim mąż wraca jak już ciemno a psa mam dużego i lepiej teraz żebym z nim nie wychodziła żeby mi nie chcący co nie zrobił. Ale będzie pięknie jak będziemy miały już swoje maleństwa to będziemy z nimi we wózeczku spacerować,ach niech to szybciej zleci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też staram sie trochę łazikowac , po zakupy male lub z psinką (moja jest mała , ale ciagnie )i wtedy sie dobrze czuję dotleniona i nie boli mnie głowa .mój mąz tez wraca jak jest ciemno jedynie zostaje sobota albo niedziela ale zazwyczaj to pogoda wtedy jest do bani 😞 , a corka nie ma czasu dla mamusi bo sie uczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w piątek mój mąż z corką wybieraja sie do kina na noc wampirów na 23.30 -6.00 chyba zwariowali ale jak chcą iśc to niech idą , ja o tej poże to smacznie spię 🙂
trochę posprzątałam i poczytałam w necie i mnie tak sie oczy zamykają ,że sie zaraz kladę i poleżę moze nawet zasnę 🙂 , a tu cisza jak makiem zasiał :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi si,e podziało z kompem, wysłal mi wiadomość z przed ponad godz. Kupiłam mandarynki, włąśnie się objadam.
Co do obiadku u mnie dziś do wyboru zupka grysikowa lub ogórkowa a na drugie zrobiłam moim chłopakom tortille, miła być lazania a została tortilla 🙂
U mnie pogoda piękna , słonko że haha, z psem nie idę mam bokserkę szaloną niezmiernie, nie chcę ryzykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie lekko zdrzemnęłam , ale jeszce bym pospala gdyby nie remont u moich sąsiadow -halas starszny jak tu spać ? 😞 , ja na obiad mam jeszcze spaghetti ,ale chyba zjem bigosik bo już dzisiaj dobry bedzie 🙂 , a mandarynki widze ze wszystkie wcinamy , czy to tylko smaki tych ktore bedą miały corcie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...