Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kolejna sterta prasowania za mna 🙂
Przekładam te rzeczy dla małej i ciągle nie wiem co wybrać do szpitala, wiem w czym wyjdzie ale nie wiem w co ja tam ubierać 🙂 najwygodniej chyba w pajacyki 🙂

A mam pytanie 🙂 czy jak po kąpieli się dziecko ubierze w szpitalu (kąpią z rana) w to może być cały dzień i noc w tym samym czy przebrać trzeba do spania ? jak często się przebiera dziecko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamuśki ale dawno mnie tu nie było 🙂 ale to wszystko przez tą szkołę i sesja na karku już siedzi 😞 Ja w poniedziałek zaczęłam szkołę rodzenia ćwiczenia i wykłady jestem bardzo zadowolona zresztą mój mąż też. mieliśmy już ogólnie wstęp co zabrać do szpitala ze sobą fazy porodu pokazane szpitale ja wyglądają i porodówki co sie dzieje po porodzie, a wczoraj o szczepieniach, refluksie i alergiach. można się dowiedzieć ciekawych rzeczy i po ćwiczeniach wreszcie przespałam prawie cała noc z czego jestem bardzo szczęśliwa bo już nie pamiętam kiedy tak spałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobre jest jeszcze to że codziennie jest położna której można zadać tysiąc pytań i na wszystkie odpowie 🙂mnie bolało podbrzusze już parę nocy ale tylko w nocy bo w dzień jest normalnie więc zaproponowała mi ułożenie do snu i żebym pobrała przez kilka dni tabletki rozkurczowe na wszelki wypadek zanim do wizyty u ginekologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówiła że może to być spowodowane tym że za dużo chodzę powinnam więcej odpoczywać. A faktycznie w ten weekend nadreptałam się nieźle prze zajęcia w szkole i w szpitalach ale trzeba jakoś to przetrzymać oby do 38 tygodnia i już będę spokojniejsza 🙂teraz mam takie wrażenie że ta ciąża trwa w nieskończoność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item876405908_czekoladowa_fontanna_patyczki_i_900g_czekolady_11.html



http://www.allegro.pl/item871212898_chateau_weisse_crips_200_g_z_niemiec.html


napewnoo was to zainteresuje 😁 mowie wam ja się napatrzec nie mogłam a i jeszcze ten 2 link ahhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 zostaw już ten wózek 🙂
Do mnie dotrą jutro koszule do karmienia, mam nadzieję, że nie będę w nich chodzić cały dzień :laugh: No i zamówiłam książkę " 😜ierwszy rok życia dziecka" to kontynuacja książki "W oczekiwaniu na dziecko", którą przeczytałam 🙂
Ciuszki Martynki już wiszą i schną. Jakie one słodkie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesteście okropne czekolada , jabłecznik , a przez Kasenn to ja dzisiaj maiłam ochotę na frytki i właśnie już zjadłam 🙂 i pozbyłam się teściowej :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
a wózek śliczny jeszcze nie złożony czekam na męża jak go złożymy pstryknę fotkę i wstawię oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie sie juz kończą batoniki i wafelki a w niedziele kupiliśmy po całym kartonie 😉
to co piszecie z tym sprayem do noska Nivea- to może sobie odpuścić i lekko nawilżać solą fizjologiczną na patyczkach nosek ? na początek albo cos innego w aptece kupić dla takich maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam taki rogal podróżny na szyje ale to małe jest i miękkie to pewno sie nie nadaje 😞 jeżeli ma byc używany nie długi czas to szkoda kupe kasy wydawać na niego -tak myślę 😉
Majeczka znowu pcha dupcie albo główkę pod moja pierś -ja chyba oszaleje choć cieszy mnie fakt ze sie rusza 🙂 ale nie daje mi siedzieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola chyba nie warto zawracac sobie głowy tym rogalem, w szczególności, że masz już doświadczenie w karmieniu piersią.

Moja mala szaleję od 6 rano non stop. To dziecko chyba wogole nie śpi 🙂

W jakim proszku pierzecie ciuszki dla maluchów. Bo ja się zastanawiam czy kupic lovelle, jelpa czy może coś innego. Który z nich ma delikatnieszy zapach?
A używacie płynu do plukania?
Słyszałam, że ciuszki należy płukac dwa razy, ale nie wiem czy użyc płynu czy nie!
Boże jaka ja jestem niedoinformowana!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...