Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dzielne kobitki 🙂

Ja już jestem spokojna bo mój lekarz mnie uspokoił że poprostu zaczęły mi się skurcze przepowiadające i mam zwracać na nie uwagę jeśli będą sie pojawiać często to nam czym prędzej przyjechać do szpitala a jak od czasu do czasu to ok
Czyli jak widzę znów należę do mniejszości które wszystko gorzej i boleśniej przechodzą ,to aż ciekawa jestem porodu 😲 a może on będzie łaskawszy 😉
Mam nadzieję że moja mała zechce poczekać na swoja kolej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
teraz obłożyłam pierś zimna kapustą zobaczymy ile pomoże choć za bardzo nie wierzę w efekty 😞
june a ja wczoraj robiłam właśnie cieple okłady i jeszcze oparzyłam lekko pierś , ogólnie czuje się do d..., wszystko mnie boli jak w grypie 😞 temperatura nadal w normie wiec nie panikuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni27 głowa do góry odpoczywaj teraz dużo, i nasłuchuj swojego organizmu - spokojnie będzie dobrze - trzymam za Ciebie kciuki 🙂

ola73 czytałam trochę o okładach na piersi, to tak samo jak z gorącym uważaj na te zimne, żebyś wezłów nie przeziębiła. Więc wszystko z umiarem, czytałam też żeby kapustę trzymać w lodówce a nie wolno jej zamrażać.

Sluchajcie czy pojawiają Wam się żyły na łydkach coś chyba ala żylaki, poszłam do apteki po maść ale na ulotkach wszędzi było, żeby skonsultowac się z lekarzem w stosowaniu i Pani w aptece też mówiła, żeby spytać ginekloga co stosować.
Ja mam tylko na lewej nodze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kapustę mam z lodówki nie zamrożona , na razie efektów nie ma -może ja czekam na cud? 😉

jak myślicie czy jutro mam is do gin. czy lekarza pierwszego kontaktu , bo coś wydaje mi się ze mnie jakaś grypa albo przeziębienie mam 37,1*C , czy mogę coś wziąć wapno vit.c i apap?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz tak zrobię , mąż poszedł do sklepu po miód i lipę sama sobie nie rozłożę wyrka wiec czekam pije wapno teraz -kurcze dawno sie tak nie czułam po drugie człowiek myśli jeszcze o maleństwie aby mu nie zaszkodzić 🙂 jutro pojadę do lek. pierwszego kontaktu przy okazji pokarze tą boląca pierś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, ja wapno biore codziennie od miesiaca zeby uzupelnic niedobory, bo nie lubie nabialu. Jest to zalecenie lekarza jeszcze z pierwszej ciazy, wiec na pewno Ci nie zaszkodzi, i spokojnie mozesz wziasc cerutin czy rutinoscorbin, to na pewno pomoze i oby zaleczylo ten stan zebys z antybiotykiem nie wyladowala. Ja jeszcze polecam masc Vick , do smarowania migdalkow i pod noskiem, tez zaakceptowana przez lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ponizej zamieszczam efekt dzisiejszych dzialan tworczych Livii 🙂 tak wg niej wyglada Marcel 🙂 -ja mam tylko nadzieje, ze w rzeczywistosci ma mniejsza glowe 😉 [img size=326]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/livartf.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 🙂 🙂
Ja nie wiem jak , ale ten weekend mi minął w tempie ekspresowym a dzisiejsza niedziela to już w mgnieniu oka 😞 i jutro do pracy .Ale udało mi się pozałatwiać trochę rzeczy z wyprawki więc jestem zadowolona 🙂 jak dojdą zacznę lecieć dalej.
June - twórczość Twojej córeczki świetna a Marcel boski 🙂
Ola - kuruj się kuruj 🙂 dużo zdrówka życzę 🙂 i nie siedź za długo w tej przychodni bo tam dopiero mnóstwo bakterii wrrrr. Pokombinuj z domową apteczką , tak jak zaczęłaś mleko z miodem, lipa , ja dziś na gardełko zrobiłam sobie płukanie solą i syrop z cebuli i już widzę poprawę i przede wszystkim wygrzej się i wyśpij, zobaczysz jak będziesz się jutro czuła. Jeszcze raz dużo dużo zdrówka 🙂 🙂 🙂 🙂
Moni - dobrze,że u Ciebie jest ok i że jesteś uspokojona 🙂
Zresztą wszystkim mamusiom dużo zdrówka, aura za oknem zimowa więc dbajmy o siebie i nasze maleństwa 🙂 🙂 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak że szybciej bedzie poród wiem już sie nasłuchałam od koleżanki dziś .. ech a co ja zrobie że tylko tak przestaja one piec boleć i wogole..

June fajny brzuszek ja miałam taki w piatek ale niestety robiony wyschnieteymi prawie flamastrami i bardziej miałam tylko poraniona skóre niz pomalowana..

a ja bylam na bajce ksieżniczka i żaba POLECAM 🙂)
ja miałam wieksza radość niz te wszystkie dzieci na sali woole jakieś sztywne one były ...

a i najadłam sie chnszczyzny w krzywym domku ... ahhh i dostałam 2 łyczki wina śliwkowego no po prostu miałam dzis uczte stólecia 🙂) wiedziałam że bede miała co świetować hehe 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola mnei ostatnio lekarka powiedziała że ból gardła leczyć trzeba płukanką, podaję Ci przepis :
1 tabletka zwykłej nie musującej aspiryny ugniatasz ją i rozpuszczasz w 3/4 szklanki ciepłej przegotowanej wody , tym płukaj dwa razy dziennie. Możesz też zażywać strepsils np oczywiście rutinioscorbin. Jestem na bieżąco bo sama też się leczę. ból gardła minął od razu polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki

powiem wam czuję sie świetnie -nie wiem moze to jakiś cud ?wczoraj wypiłam 2 duże kubki mleka z miodem i już ok 21 miałam tem 36.8 🙂 wypociłam się strasznie wstawałam kilka razy w nocy aby się myć i przebierać .ale pomogło 🙂
🙂 🙂 🙂 herbatę z lipy mi nie kupili bo nie bylo ,tylko malinę a z tego co wiem nie powinnam pic choć mój mąż twierdzi inaczej .prokuruje się jeszcze- miodek i mlekiem , cytryna i będzie dobrze( do lekarza zawsze zdążę), pierś jeszcze boli ale to tez chyba nie żadne zapalenie bo ani czerwone nie jest , ani obrzęku -juz raczej bol tez mniejszy . obie piersi wyglądają tak samo a tylko prawa z jednej strony boli-no sama sobie tez narobiłam tymi kompresami rozgrzewającymi mam lekkie oparzenie 😞

june śliczne zdjęcie Olivia to prawdziwa artystka 🙂

monixa basen na pewno odpręża plecy ,nogi ale uważaj abyś nie złapała jakiegoś syfu po basenie -raczej nie polecają, no i z tego co wiem najlepiej woda ozonowana nie chlorowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Mnie zaś dziś głowa strasznie boli 🥴
Ola jak twoje samopoczucie dzisiaj?
June a jak ty się masz? już jakaś maleńka poprawa jest?

Monixa basen ahhh jak ja kocham wodę :P
Ale nie byłam podczas ciąży bo szczerze to powiem ci że boję się że chwyce jakieś paskudztwo typu bakterię czy grzybicę,boję sie 😞
ale zaraz po ciązy jak to tylko będzie możliwe to wezmę małę i pójdziemy się popluskac, i nie mogę się już doczekać tej chwili a za rok mam zamiar już wziąć małą nad morze gdzieś:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ale polamana sie obudzilam i nerki nadal bola 😞 ale juz znacznie mniej.

W imieniu Livii dziekuje za komplementy 😉
Kasenn, Livia malowala takimi kredkami do body artu 🙂 sa mieciutkie i nic nie boli, a kupisz je w kazdym papierniczym, swietna zabawa rowniez dla tatusiow 🙂

Olu , dobrze ze juz Ci lepeij z tym przeziebieniem.

zmykam na sniadanko,
smacznego jesli tez cos podjadacie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...