Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam po spacerku , ale u nas ładnie , słoneczko świeci tylko spacerować malutka lubi przechadzki i śpi sobie spokojnie w wózeczku , więc dzisiaj trochę wykorzystam moją mamę popilnowała małą na spacerku ,a ja poszperałam po sklepach i nakupowałam sobie ciuszków :P mój mąż mówi ze przez ciążę i poród wymłodniałam i wyładniałam -ale komplement no nie? więc musiałam sobie zmienić garderobę :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogoda jest fantastyczna

z checia pojechała bym dzis nad morze na spacerek 🙂 a ja zjadłam sporą ilość lodów mniamii tak mi sie chciało

kurcze skurcze coś mnie opuściły 😞
hmmm co ja mam zrobić by sie w nocy zaczac rozpakowywać hmm

Kochane wszystkie rady mile widziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Nawet nie próbuję nadrabiać zaległości w czytaniu bo jest tego ponad 60 stron.

My już od wczoraj jesteśmy w domku, Paulinka póki co bardzo grzeczna i liczę że tak już zostanie 😉
Ja też czuję sie dobrze tylko nie siadam jeszcze 😉 ale mam nadzieję że i to niedługo przejdzie.

Kasenn trzymam kciuki za Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula Paulinka jest śliczna 🙂

faktycznie tutaj cisza jedna z maluszkami inne może na porodówce itd. 😉 ale faktycznie czasem brak czasu bo dzieciaczki zajmują trochę czasu , ja zaraz kąpie małą karmię i z powrotem spać mam nadzieję ze pójdzie ,a ja się będę mogła spokojnie przytulic do męża i pooglądać tv -jak sama nie zasnę :laugh:

dobranoc mamusie i brzusie

kasenn cały czas trzymam za ciebie kciuki , pewno kupiłaś butki do biegania na spacerki z TYmkiem więc juz czas na niego... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula ale masz cudna corcie!! Ladne ma pucki 😁

U mnie nadal nic...nawet po mega dlugim i ciezkim spacerze nic sie jak narazie nie rusza... cierpliwosci uczy mnie ten kochany babel w brzuchu 🙂

Ogladam tv...ale nic ciekwego za bardzo nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor mamuski i brzuszki, widze ze tu cichutko sie robi, mam nadzieje ze kasenn juz sie pomalu rozpakowuje 😁
mam pytanko do mamusiek

jaka macie temperature w pokoju malenstwa w dzien a jaka do spania??
tutaj w holandii polozne mowia ze od 18-20...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kassen to trzymamy kciuki zeby sprawnie poszlo!!!!

Moje kolezanki co rodzily szybciej maja w ciagu dnia ok 20 stopni a w nocy ok18 stopni. Skolei ja bylam chowana w chlodku. Moja mama mowi ze lepiej dziecko chowac w ciagu nia okolo 18-19 a w nocy okolo 16-17. To zalezy od dzieciatka... Obserwuj swoje baby 🙂

Jej niby mnie cos kluje ale pewnie to nic z tego nie bedzie...meczy mnie juz to nasluchiwanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUNE ZMIEŃ SUWACZKA -CZY MOŻE JESZCZE JESTEŚ W CIĄŻY? 😲 ( WIDZE ZE JUZ AKTUALIZACJA ZROBIONA):laugh: 😎

MAM FOTKĘ tYMKA ALE JESTEM TAKA ZAKRĘCONA ZE NIE POTRAFIĘ JEJ WSTAWIĆ CZEKAM NA ELIZĘ JAK WRÓCI ZE SZKOŁY ALBO KTÓREJŚ Z DZIEWCZYN BYM PODESŁAŁA I ON WSTAWI -TYLKO ZE TU STRASZNA CISZA, MAJA W KOŃCU ZASNĘŁA DAŁA MI POPALIĆ CIEKAWE ILE CZASU BĘDĘ MIAŁA SPOKÓJ -IDĘ MYC OKNA W KUCHNI PUKI JESTEM WOLNA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...