Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

no wreszcie kassen sie doczekala. nasza myszka dzis ladnie w nocy spala,co 3 godz sie budzila.ale nie wiem czy kolki sie jej nie zaczynaja bo raz dziennie ma taki zly humor prezy sie troche i trudno ja uspokoic i nawet jak ja wtedy karmie to co jakis czas zaczyna plakac.co wy macie na kolki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamki 🙂

U mnie nic nowego dalej 2w1 :P brzuch twardnieje i pobolewa i tak cały czas
Zaraz sobię wyjdę na zakupy bo mam ochotę zjeść lody w pucharkach z owocami :P ale dziś znów piękna pogodaaaa 🙂

kasenn wreszcie 🤪 ale się cieszę ,ty pewnie jeszcze bardziej
Gratulacje!! wracajcie szybciutko do domku 🙂
a nas zostało jeszcze mniej 😉 ciekawe która następna poleci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu wyślij do mnie
507 159 425 ja wrzucę.
Co do butli raczej się budzi sama z tym że różnie czasem co 3 czasem co 4 godziny.
Natomiast w nocy śpi mi z viburcolem i wtedy po kąpieli śpi 5 godzin a potem co 4 się budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj Synek jakis marudny od rana i oczywiscie ciagle glodny!!! 🤪
a tu Klusek po wczorajszej pierwszej kapieli w domku 🙂 [img size=329]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tygrysek-e22b8688671a116f1c6531096f9faebe.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Z rana mamy wiadomość dnia - Kasenn gratulacje, masz już Tymka przy sobie 🙂 🙂 🙂 Wracajcie szybciutko do domku 🙂
Ciekawe czy dzisiejszy dzień coś jeszcze przyniesie, u mnie przynajmniej na razie cisza 🤢
June - piękny Twój synek 🙂 🙂 🙂
Moni - miłego spacerku , może coś się ruszy , ja idę koło południa 🙂
Miłego słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:
june twoje dzieciaczki podobne do taty swojego , musisz majstrowac trzecie to może bedzie do ciebie podobne 😉


dziekuje Olu bardzo 🙂 ja juz linie produkcyjna zamknelam 😉 zreszta i tak trzecie byloby klonem Krzysia takie silne ma geny, moze Marcel chociaz oczki po mamusi bedzie mial niebieskie, ale raczej sie nie zapowiada 😉

Dziewczyny nie sciemniajcie tylko wrzucajcie fote Tymka 🙂 Cruella moze zrob zdjecie zdjeciu z telefonu i wrzuc z aparatu na kompa 🙂 - ale kombinacja alpejska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w rodzinie zawsze wszystkie dzieci rodzily sie podobne do ludkow z mojej strony wiec wszyscy zaliczyli niezle zaskoczenie jak Livia urodzila sie zupelnie do Krzyska podobna 🙂 zreszta nie raz spotkalam sie z pytaniem czy to moja corka... :laugh: a maz mi jeszcze dowalal tekstem- zrob sobie lepiej testy DNA czy to napewno twoje :laugh: , teraz tak z Synkiem bedzie, za to tatus jaki dumny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Po pierwsze wieeeelkie gratulacje dla Kasenn która tyle się naczekała:P 😘

A my byliśmy dzisiaj w szpitalu na kontroli i jest wszystko dobrze 🙂 🙂 🙂 Krwiaczek powoli schodzi, Mały rośnie jak na drożdżach, przy wypisie 19.03 ważył 3110g a dzisiaj waży już 3570g 🤪

Jeśli chodzi o podobieństwo dzieci to nasz Nikoś jest caaaały Tata 🙂 Ale ja wiedziałam że tak będzie, jakoś tak czułam:P:P

Kochane trzymam kciuku za te nierozpakowane 🙂 A teraz zmykam bo moje Słoneczko się budzi 🙂 Buziakiiii dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Kasenn - wreszcie masz swoj maly skarb przy sobie...
Ja mam termin na jutro, ale na razie nic nie czuje wiec pewnie nieco sie opozni wizyta naszego goscia. Poki co wszystko juz wysprzatalam i przygotowalam na jej przyjscie. Ostatnimi dniami zajelam sie soba. Manicue, pedicure, maseczki, balsamy itd 🙂 Pozniej nie bedzie na to czasu a ja czuje sie dokladnie tak jabym czekala na przyjazd dlugo oczekiwanego goscia wiec wszystko musi byc na TIP TOP 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jem gotowane na parze lub pieczony mięsa i ryby, jajka, nabiał, jabłka, banany , marchew, sałatki jarzynowe bez groszku i kukurydzy, chude wędliny , mało słodyczy , kasze i ryz itd. tez mi sie nudzi taki jadłospis bez ostrych przypraw 😞 ale same suchary i ryz to bym chyba umarła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...