Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

moni serdeczne gratulacje 🙂 my po spacerku,tak mnie nogi bolą bo 2 godz łaziłam z myszeczką.kupilam jej w aptece taki preperat zapobiegawczy na plesniawki,zeby odczasu do czasu przeczyscic jezyk z tego bialego nalotu z mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
poród szybki 4 godz i po sprawie boli ciecie i szycie ..nie wiem jak u was ale mi sprawia problem z chodzeniem wstawaniem . a poród od 1.30 miałam juz bolace skurcze ,że musiałam mocno zaciskac zęby o 2 byłam na sali podłaczyli mnie na ktg masakra jest lezec ze skurczami ale jakos poszło potem szybko na pół godz pod prysznic mineło to tak szybko.. rozwarcie było juz całkowite zaczeły sie parte.. pierwsze 2 mocno zepchneły małego tak ,że prz 3 mogł byc zemna .. niestety zadusiłam sie w polowie i prawie straciłam przytomnosc tak mi mówili bo ja nie pamietam wiem tylko tyle ze potem mnie nacieli parłam jeszcze 4 razy i mały był łozysku wyplułam ... czy bolało napewno ale dla niego moge jeszcze raz to takie cudowne jak klada cimaleństwo 🙂 a lepsze to ze nawetmakijarz mi nie zszedł i po 2 godz sama poszłam do łazienki ...szycie trwało dlugo ale ordynator na obchodzie był zachwycony starannoscia aaa i na tym obchodzi był MOJ ZAPRZYJAZNIONY DOKTOREK KTÓRY JAK MNIE ZOBACZYŁ STRACIL JEZYK W GEBIE 😁 NIE POTRAFIŁ SIE WYSŁOWIC I UCIEKŁ DO KOLEJNEGO ŁOZKA 🙂



jestem bardzo szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
My nadal 2w1 i jak na razie nic się nie zmienia. Mała jest co prawda niżej ale jeżeli nic się nie zmieni w ciągu tygodnia to idę do szpitala.
Kasenn - długo czekałaś na Tymka,ale za to szybko poszło 🙂 🙂 🙂
Moni - jeszcze raz gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis nie moglam zasnac, ciagle chodzilam do toalety - chyba co 40 min. A o 5 rano chwycil mnie taki bol w krzyzu ze bylam pewna ze sie zaczyna. Nie moglam lezec wiec pochodzilam troche a potem zasnelam na wpol siedzaco. Jak sie obudzlam rano juz nic mi nie bylo... Boze.. kiedy to sie w koncu zacznie?! Wciaz nie odszedl mi czop, ani brzuch sie nie obnizyl... W prawdzie to dopiero 3 dni po terminie ale ja juz chce miec swoje malenstwo przy sobie... Jeszcze sie okaze ze urodze w kwietniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelfire pociesze Ciebie ze ja rowniez mam wrazenie ze urodze w kwietniu...oczywiscie jesli ktos sie nademna nie zlituje i nie zdecyduje sie na cesarke...
Denerwuje sie jutrzejsza wycieczka do szpitala...zebym miala juz jakies rozwarcie i te skurcze dalej wychodzily na ktg...wowczas moze zostane i zdecyduja sie wkoncu co ze mna zrobic...Nogi mam jak balon, doslownie stopa wyglada jak balonik z 5 paluszkami :-/
Trzymajmy sie razem ostatnie marcowe brzuchatki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja już po pobudce głodomorka mojego o 6.30,teraz znowu zasnęła 🙂 wiec mam chwile aby pobuszować po necie 😁.
im więcej nas urodziło tym większa cisza na forum 😞 każda zajęta maleństwem swoim 🙂pozdrawiam serdecznie wszystkie + dzieciaczki i brzuszki .
u nas ladna pogoda na pewno wybierzemy sie na spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola jak ja ci zdroszcze tego ,że mozesz chodzic.. ja małego sama budze w nocy bo tylko by spał a po sytuacji z Maja to wole pilnowac.. teraz zasnoł i ide z nim spac.. bo jak go karmie sama zasypiam 🙂
anulab ja tylko tak ładnie opisałam go pozatym jestem masohistka wiec 🙂 i tez juz nie chciałam dzieci w czasie porodu do mometu jak mały był na na mnie polozony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,u nas nocka srednio,wprawdzie po kapieli spala 4 godz ale potem jak sie obudzila to usypialam ją 1,5 godz po czym spala godzinke i znowu usypiania godz.teraz wlasnie spi sobie w lezaczku,na spacerek pojdziemy ale jak wiatr troche ustanie.jutro jedziemy na badanie sluchu.a w czwartek musze ja zarejstrowac do pediatry bo od porodu ma bialka oczu zażółcone i nie przechodzi jej to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore sie za sprzatanie poki mała spi.jakie pieluchy uzywacie? ja narazie jedynki z pampersa,ale teraz juz dwojki bede kupowac tylko zastanawiam sie czy nie sprobowac huggisów,uzywa ktos?a z jakiej firmy chusteczki polecacie?ja uzywam z pampersa te nawilzane aloesem,i fajne sa tylko zapach nieciekawy
g][/url][url=http://www.suwaczki.com/]

    • Mamusia
    ja tez używam jeszcze pampersów 1 bo Maja jest jeszcze do 2 ciut za mała, ale mam 2 haggisy i widze ze sa sztywniejsze 😞a chusteczek huggis nie kupuj rwa sie strasznie przy wyciąganiu nie byłam zadowolona , teraz uzywam pampers w pomarańczowym opakowaniu sa super 🙂 i dzidzius tez fajny był.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej 🙂

    Ja uzywam pieluszek Happy nadal 1 i jestem z nich najbardziej zadowolona mialam tez jedna paczke pampersow 1 i one mi smierdzialy strasznie celuloza feee
    A narazie nie mysle nad 2 bo mam duzo 1 🙂 i mala sie miesci - po drugie zamowilam od producenta po kartonie to taniej mnie wyszlo a dostawa do domu jest free 🙂

    Ja Nadię nie ubieram juz w kombinezon teraz smiga w pajacyku frotym, na to polarowy misiu i w kocyk i do wozka 🙂 raz ja ubralam w kombinezon teraz w taka pogode to cala sie zgrzala az w wozku sie wiercila, a jak wrocilismy do domu to plecki mokre i to jest wtedy bardzo niebezpieczne 😞

    Dzis sprzatam caly czas bo moj tata zajmuje sie dzis wnuczka 🙂 pozniej tylko do lekarza
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witam Was!

    Zaglądam rzadko, bo Zuza pochłonęła mnie całkowice 🙂
    Karmię ją piersią, na razie przez nakładki, bo tak mi pogryzła sutki, że nie mogę w inny sposób. Najważniesze, że mogę karmic piersią, bo to takie wygodne. Malutka ma rytm dnia co 3 godziny. Ostatnie karmienie mamy o 12 potem o 3 w nocy i o 6 rano, więc noce przesypiam. Jeszcze tylko kąpiel nam nie w'ychodzi, bo malutka strasznie płącze.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    olamat i kąpiel będziesz niedługo robić" z zamkniętymi oczami ", a te nakladki to super prawa tez tak na początku karmiłam bo nie miałam brodawek 😉

    montusia a masz moze namiar na tego producenta pampersow ? ja też jeszcze zostanę przy 1 -wchodzi wiec szkoda tych większych uzywać a te wychodzą taniej i duzo 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Witajcie Kochane 🙂

    Troszkę Was zaniedbałam ale oczywiście nie zapomniałam:P Jestem całkowicie pochłonięta Nikosiem ale nie narzekam 🙂 Dzisiaj nawet dał mi się wyspać, jadł o 23:30, 3:30-5:00 i obudził się dopiero o 9 🤪 Normalnie szok!!!:P

    Moni serdeczne gratulacje 🙂 🙂 🙂 😘

    Pozdrawiam Was serdecznie i ślę buziaki dla Waszych Skarbów 🙂 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    mi tez pediatra polecila nakladki uzywac jak mialam tak poranione sutki i uzylam raz(takie z aventu)i jak mi mała pociagla przez ta nakladke to krew mi zaczela ciurkiem lecieć,takze u mnie skutek byl jeszcze gorszy.teraz pomalu mi sie goją i juz tak bardzo nie bolą przy karmieniu.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...