Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej co tam mamcie

tak u nas ładnie .. a my w domu miałam dzis odpoczywac a co pranie sprzatanie układanie w szafach ahhh i cholernie boli krok juz i teraz juz sie nie ruszam z łózka

ale jestem spiaca moze zasne na pol godz nim mały wstanie na cycka 🙂
a czym smarujecie maluchy po kapieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja stosuje oliwkę po kapieli , a do mycia zamówiłam wczoraj piankę zamiast mydlą albo żelu , po żelu nivea maja miała uczulenie 😞zostawię jak bedzie większa to spróbujemy , a te pianki są fajne w szpitalu teraz jak byłam takich używali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ja do kapieli oilatum mam i niby nic nie trzeba potem ale ja dzis zobaczyłam na zieciach i brzuchu odchodzaca skorke wiec za raz po oliwke w zelu mojego wysle a ja jak chce zasnac to maly sie budzi /... ehhh ale on kochany grzeczny jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ale ja to mam pecha 😜 Jak już zaczęłam wszystko ogarniać, Mały grzecznie śpi to Was nie ma 😜 No ale nie dziwię się, zostały praktycznie same Mamusie i ciężko dograć żeby każda w tym samym czasie była wolna. Ehh te nasze kochane Maleństwa 🙂 🙂 Ile zabierają czasu ale w zamian za to ile szczęścia dają 🙂 🙂

No cóż idę się położyć w takim razie 🙂 Buziaki Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
racja mijamy sie tutaj , ale żeby sie zgrać nasze maluszki powinny zrobić grafik kiedy jedzą i śpią aby ich mamusie mogły sobie tu wspólnie poplotkować 😁 😁 😁 moja dzisiaj coś dużo śpi i je tez oczywiście to chyba to swieze powietrze na spacerkach tak dziala na nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja dopiero wróciłam z dworu byłam od godz 13 do 17 z mała oczywiscie była przerwa na karmienie 🙂

Bilismy tez u lekarza Nadia waży juz 4120g hihi jestem zadowolona ze te moje cycki jednak daja rade 🙂

Ola wiec produenctem Happy jest bella mozna na allegro kupic od nich lub na ich stronie podaje Ci linki - transpory jest darmowy 🙂 kurierem wiec bardzo szybko 🙂

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=944137390

http://www.blizejciebie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ja to cały czas z maluszkiem spimy razem wogole prawie cały czas razem jestesmy bez niego to dosłownie wariuje jak musze go położyc i isc cos robic .. maniaa

budze go w dzień czesciej by karmic bo on w nocy tak łdannie spi wiec szkoda mu przerywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab a to roznie, ale najczesciej od 15 do 30 minut - ale zdarza sie ze po 5 minutach juz jest najedzona nie wiem od czego to zalezy 🙂

Połozna mówia ze jak dziecko wisi na cycku powyzej 30 minut to czyli ze słuzy mu za "smoczek" i wtedy to raczej nie je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wogóle to strasznie jestem zadowolona ze karmie piersia to jest taka wygoda, wsumie na poczatku podawałam jej czasami butelke ale wtedy te wyparzanie, gotowanie i szykowanie było takie czasochłonne. a tak teraz bluzka do góry stanik odpiac i juz jest hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane.
Montusia z tego co wiem, to jak dziecko ssa pierś tylko kilka minut to znaczy, że chciało mu się pić a nie jeść. Bo pokarm najpierw jest bardziej wodnisty żeby zaspokoić pragnienie a później gęstnieje żeby zaspokoić głód.
Ja któregoś razu spróbowałam podać Małemu butelkę z moim pokarmem, ale nie umiał zassać smoczka. Mam nadzieję, że jednak się nauczy za jakiś czas, bo po świętach chciałabym zacząć jeździć na uczelnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Anulab mój synek też tak robi ale tylko rano, po nocy. Kwęka, stęka jakby miał zatwardzenie, ale robi kupke luźnę. Czytałam że to normalne.
Co do czasu karmienia to mój malec je 10-15 minut. Ale czasami właśnie pośsie 4-5 minut i już nie chce, pewnie chce mu się pić tylko bo ja nie dopajam go niczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie świeżo upieczone mamy i te, które jeszcze czekają na swoje pociechy!

Mam do Was pytanie dziewczyny, gdyż moja żona, dziś jest 5 dni po terminie, jeszcze nie urodziła, ale właśnie rano odszedł jej czop śluzowy, czy to oznacza, że zaczyna się już cała akcja i wkrótce zobacze mego małego synka? Ile dni po takim zdarzeniu rodziłyście?

Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...