Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ale miałam koszmarna noc 😞
Do 24 wogole mała nie chciala spac a jak zasnela to juz o 3 pobudka pozniej znowu walka przez ponad 1h i pozniej do 6 spala jestem wykonczona - teraz tez probuje ja uspac ale dupa wlasnie slysze ze juz sie wierci 😞

nic nie moge na swieta przygotowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia u mnie nocki wygladaja podobnie ze dwa razy w nocy sie budzi do karmienia i jak sie rozbudzi bo potem problem uśpić ją , a jak już zasnie to ja mam akcje sciagania pokarmu ale powiem ci juz sie przywyczailam i nawet za bardzo nie czuję zmeczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kasenn co to za święta jak my na dietce 😁 moja mama specjalnie dla mnie zmienila menu i robi takie mięsko abym mogla zjeść ciekawe czy teściowa też wpadnie na taki pomysł ? anula one są śmieszne co brak zdecydowania , aj ak juz długo sie nie może sama zdecydować to jej daję smoczka i sie uspokaja diablica mała moja kochana, na szczęście smoczka traktuje tylko jako uspokajacz i po chwili wypluwa 😉właśnie wróciłam ze spacerku choć wieje i jest zimnawo to pochodziłam godzinkę z nią i kupiłam jej prezent od zajączka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wlasnie wrócilismy ze szpitala,dostala tam kroplówke i tabletki rozpuszczane na ta żoltaczke i powinno wszystko wracac do normy,ale mi jej bylo szkoda jak pobierali jej krew z główki i jak do piąstki miala kroplówke podłaczoną. moja mała tez poboluje brzuch tak poznym popoludniem i kupilam jej infacol czy cos w tym stylu zobaczymy czy cos pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek na każdym leku typu Infacol, Espumisan, Saab Simplex w ulotce jest napisane powyzej 3 mc.
Ale można go podawać od 1 dnia życia, tak mówila moja położna i lekarz - bo dziecku trzeba ulżyć w tych kolkach bo ono się naprawde meczy 😞
Czasami to mi tak szkoda mojej małej - bardzo przezywam to psychicznie jak wyje z bólu - masaż suszarka i noszenie cały czas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia widzę że jedziemy na tym samym wózku. My ostatnio całe noce nie śpimy tak Amelia płacze, jak zaśnie to na chwilę. Podaję jej sab simplex i debridat ale ten dziś odstawiłam bo za dużo wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia espumisan jest od 1miesiaca 🙂
co do infacol mi lekarz to zalecil w mniejszej dawce ale tak naprawde to nic a nic nie pomoglo.
Sab simplex zreszta tez...taki chwalony ale na Olafka nie dzialal wrecz przeciwnie mam wrazenie ze po nim meczyl sie bardziej z tym stekaniem a baczkow nie bylo prawie wcale wiec wrocilam do espoumisan i jest ok 🙂 na szczescie Olaf kolek nie ma tylko wlasnie tak steka i sie prezy i mi lekarka mowila ze na szczescie on w taki sposob przechodzi to wszystko.
Trzymam kciuki za Wasze Pociechy i mam nadzieje ze szybko mina te kolki to az zal normalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
Montusia widzę że jedziemy na tym samym wózku. My ostatnio całe noce nie śpimy tak Amelia płacze, jak zaśnie to na chwilę. Podaję jej sab simplex i debridat ale ten dziś odstawiłam bo za dużo wszystkiego

Olafek byl wlasnie na tym zestawie Debridat + sab simplex lub debridat + infacol lub debridat + espumisan i wiesz co? odstawilam to wszystko w cholere ze tak napisze i zostalismy przy espumisanie...
mysle ze jak za duzo tego to tez sie dzieciaczki biedne mecza 😞
Cruella a probowalas espumisan sam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂

Ja już w domku od dwóch dni , mała zdrowa ja też 😜 raz w nocy się tylko budzi póki co ,muszę ja karmić butlą bo mam za mało pokarmu , mam nadzieję że sie to zmieni 🙂
Anulabku jak tam twój hemoroid ? znikł już czym go trakujesz lub traktowałaś bo mi zatruwa solidnie normalne funkcjonowanie 😉

acha i mam pytanie czy to normalne że mała ma rzadkie kupy i to po każdym praktycznie
karmieniu??
co pić by mleka więcej się wyprodukowało ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek próbowałam jeszcze jak była na piersi, dzisiaj jest w miarę ok, ale odstawiłam debridat, został sam sab simplex, jak to nie pomoże wrócimy do espumisanu.
Moj ma duże kolki niestety, ale cóż lekarka na pocieszenie powiedziała że jeszcze miesiąc hihihi.

Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny!
Pękających na drzewach pąków,
ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie
także grzeje.
Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,
na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek a na moim infacolu pisze ze podaje sie niemowletom od 1 do 6 miesiaca zycia.moni takie rzadkie kupki u niemowląt to normalne.a zeby miec wiecej pokarmu to mi babka od laktacji powiedziala(bo tez na poczatku mialam malo i dokarmialam butlą)zeby karmic najpierw piersią a jak dziecko bedzie jeszcze glodne to butle dac a miedzy karmieniami odciągac po 15 ml z kazdej piersi ( ja tak odciaglam 2 razy i mi pomoglo,mialam coraz wiecej pokarmu az odstawilam butle)czyli jak karmisz co 3 godz to karmisz i po 1,5 godz odciagasz 15 ml. moja mala dzis tak ładnie spała,po kąpieli 5 godz,a potem po 3godz i po 2,5godz sie budzila,nic nie stekala jak zawsze czyli tak jakby ten infacol pomogl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moni a potem mialam wystarczająco pokarmu ale mała i tak ciagle chciala byc przy cycu i jak ją od niego wzielam to placz i na poczatku wydawalo mi sie ze sie dalej nie najada ale bylam u pediatry i okazalo sie przy wazeniu ze sporo przybrala czyli nie gloduje hehe tylko jak pediatra stwierdzila lubi wisiec przy cycu bo tak jej przyjemnie czuje bicie serca ,czuje sie bezpiecznie i udaje ze jest glodna(bo jak ją odstawilam od piersi np po godz to dalej ssala piąstke sobie(taka mądrala)ale oduczylam ją tego karmiąc spod pachy( w tej pozycji karmienie trwa 20 min)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...