Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulab juz macie po chrzcinkach wajnie u nas to latem bo chce na mojego tate poczekac ale o ile w ciagu miesiaca sie nie dowiem co i jak (kiedy bedzie) to idziemy do ksiedza bo my jeszcze przysiege małżenska bedziemy składać .. i trzeba zobaczyc jak to czzasowo wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no widzisz Olamat jak to jest ale mamy nasze małe babelki i ich male słodkie nóżki 🙂 jak ja kocham tego mojego szczypiorka 🙂

A jak sie czujecie teraz po takim czasie od porodu nie brakuje wam tego kopania i wogole?? bo ja dziś wspominałam jak nie można było sie zgjąć w pół i coś zrobić i spojrzałam na tego okruszka.. gdzie on tam sie miescił musiała bym go niezle poskładać 🙂

a MAMY z nacieciem krocza odnośnie seksu 😜 kiedy bedziemy my mogły??? bo ja się bardziej teraz stracham niz pierwszego razu 😁 by tam te srodkowym sie nic nie stało abo zewnetrzne sie super zagoiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no własnei nie wiem bo jak tylko podje troche to spokojnie ale potem on je i sie nerwicuje strasznie przy tym kreci krzyczy a ja spokojnie odstawie go uspokojje i na nowo moze io to... ale zawsze już takie przetrawione żółte mocno to jest.. a teraz mi spi cały czas zmeczyło go te chasanie.


Olamat mojemu odszedl 4 dni temu ale zostal taki strup jeszcze i go musze suszyć bo u nas teraz tylko klamerka zaciskaja i nie kaza spirytku używać tylko osuszać po kąpieli i wsiooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam wczoraj na dworzu z malym łacznie policzyc te czasy to 20 minut. body skarpetki cieplejsze spiochy i kąbinezon no ja to taki misiowaty musiałam ubrac bo nie było wcale rewelacyjnie i 2 czapeczki rekawiczki 🙂 a co tyczy sie werandowania to u mnie w mieszkaniu jest okno balkonowe długo otwarte wiec i małego kłade na kanape z czapa i otulam kocykiem i jak zasnie to na bite 4 godziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jutro ide na wizytę do gin. po porodzie , ciekawe co mi powie coś mnie swędzi i pobolewa może za szybko sie dorwałam do męża? 😁 😉
właśnie dostałam przesyłkę zamówiłam pianki do mycia "skarb matki" z żelu nivea musiałam zrezygnować bo majkę uczulał 😞 polecam te pianki wygodne w użyciu zawierają oliwkę myli takimi w szpitalu dzieciaczki jak leżałam na niemowlęcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula to chyba dobrze ze puszczą bączki Maja też i to z taką siłą ze sie czasem śmiejemy ze jak stary chłop. u Majki raz kupka typu jajecznica raz luźniejsza chyba zależy co jak zjem 😉

cruella dzwoniłam dzisiaj do mojej poradni "D" na miejscu mogę kupić szczepionki cena 5 w1 120zł, 6w1 -170zł ,a rota wirusy 290zł - szczerze to chamstwo abyśmy musieli płacić za to -grają na uczuciach rodziców aby nie kłuć dzieci tyle razy ciągną taką kasę -szok. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...