Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj to Cię rozumiem. Martynka też ciągle mi wisiała na cycu. Wyłam jak głupia przy tym, bo mnie bolało a ona co godzinę krzyczała 😞 W dodatku w ostatnim tygodniu odciągałam tylko 60-70ml po kilku godzinach, więc sama widzisz... lipa! Od wczoraj nie karmię już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
My już po spacerku 🙂 🙂 Karolinka przed spacerkiem spała godzinkę, prawie cały spacerek i teraz też podsypia 🤪 , ale znając moje dziecko nie potrwa to długo 🙂
Ja też po południu jadę do mojej mamy a już tyle zjadłam dziś słodkiego ,że już ciasta jeść nie będę 😞
Dzięki za info w sprawie jedzenia - jutro naleśniki 🙂 🙂 🙂
Carolajna - ja też na razie jadłam skromnie ale sie zaczynam rozwijać 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Mały też dość często je ale w dzień bo w nocy to albo regularnie co 3h albo zdarza się że prześpi 4h,5h. Chociaż ostatnio zaczynam się martwić bo czuję że moje piersi są jakieś miększe, niby nie zauważyłam żeby Nikoś jakoś inaczej jadł czy był częściej głodny ale te piersi mnie martwią. Zawsze były twardsze no i więcej z nich ciekło w ciągu dnia (tak pomiędzy karmieniami). Myślicie że kończy mi się pokarm? 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Anulka nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś 🙂 🙂 Ja już panikowałam że to już końcówka 😜 Chciałam Ci dać oklaska ale mogę dopiero za 109minut 😜

A tak z innej beczki... Mąż obiecał mi coś za zdanie matury a ja nie mam pojęcia co sobie wybrać 😜 Biżuteria odpada bo mam tego pełno a poza tym nie lubię chodzić poobwieszana 😁 Chciałabym żeby to była moja pamiątka, jak po latach na "to" popatrzę będę wiedzieć że to z czasów kiedy zdawałam maturę 🙂 Tak na marginesie jeszcze nie wiem czy zdałam ale rozglądam się na wszelki wypadek 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 🙂
My juz po odwiedzinach u mamuśki i po spacerku.

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK 🙂

A moja córeczka zrobiła mi prezent i jak poszła spac o 21 to obudziłą sie o 4 i potem o 8! Już dawno nie byłam tak wyspana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc moje maleństwo sie obudziło , wsadziłam do leżaczka bujaczka i śpi nadal 🙂 to chyba jej prezent na dzisiejszy szczególny dzień 🤪
Kinia - ja mialam tak w zeszłym tygodniu a teraz jest ok, piersi znów są pełne,wiec głowa do góry , widocznie jest tak jak pisze Anulka ,coś się normuje 🙂 A co do matury - na pewno zdałaś 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uf.. po szczepieniu 🙂 Majka wazy 5000g 😲aż taki klopsik z niej nie jest 😉 płakała po szczepieniu dość długo 😞 potem zasnęła na spacerku 🙂 dr. zwiększył nam vit. d3 bo łepek miękkawy ma 😞zawsze cos kurcze 😞do ortopedy jeszcze na kontrole bioderek musimy isc .
co do kup to maja roznie 2-3 dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ucałuj Majeczke 🙂 My pójdziemy na szczepienie albo w piątek albo w poniedziałek. Niech się ta moja Mała dobrze wykuruje 🙂
Co do kup, moja robi jedną co kilka dni 😁 A jest na butli. Odkąd zmieniłam jej mleko, a było to przedwczoraj to zrobiła już 2 🤪 Szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...