Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wlasnie sie dowiedzialam ze mam kryzys laktacyjny... Maluszek od pary dni strasznie wierci sie, ciagnie mnie za sutka puszcza i po chwili znowu lapie i tak w kolko...Myslalam ze brzuszek go meczy a tu ze mam za malo mleka jak dla niego... 😞 😞 😞 😞 Znowu bedzie walka o kazda krople... ech 😞

Moj pierwszy dzien matki jest do kitu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
caarolajna no co ty nie łam sie raz jest lepiej raz gorzej 😉główka do góry bo zamartwianie sie ci nie pomoże , a wiesz jakim mleczkiem masz dokarmiać małego ? pij duzo wody tez i pamietaj ze pozytywne nastawienie tez robi cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek - moja robi nawet kilka kup dziennie, jeszcze miesiąc temu potrafiła ich zrobić 8 teraz jest ich mniej plus jakieś kleksy kupkowe 🙂 ale nie zdarzyło się aby wcale nie zrobiła kupy 🙂
Carolajna - głowa do góry, będzie dobrze, pij dużo wody 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze 😞
mój Filip robi jedną potężną co 5 dni :/ jem jabłka śliwki suszone banany żeby go jakoś częściej czyściło i nic :/ Od wczoraj go męczyło na kupę a dopiero dzisiaj zrobił ale taką gęstą i po samą szyje :/ ale żeby zrobił musiałam mu dać półtorej czopka glicerynowego :/ tzn najpierw dałam pół i czekałam po 2 godzinach nie było żadnej reakcji więc dałam jeszcze całego :/ wiem że sam powinien robić i wiem, że nie można za często dawać czopków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂

Wszystkiego najlepszego Mamusie 🙂 🙂 🙂
a moja Paulinka ma dziś imieniny więc razem świętujemy 🙂

Byłyśmy dziś do szczepienia na rotawirusy i bardzo nam nie smakowały 😉 Paulinka krzywiła się jak nie wiem ale wypiła całą dawkę. Ważymy już 5640 g 🤪 🤪 🤪

a ja mimo dzisiejszego święta mam humor do du... w nocy dowiedziałam się że w Tatrach zginął mój bardzo dobry kumpel, a co najgorsze to nie był wypadek..... 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Majka marudna po szczepieniu nie mogła zasnąć po kąpieli i butli płakała walczyła sama z sobą aż mi samej sie chciało płakać 😞 mąż kazał mi iść się relaksować w wannie a sam ją uśpił i śpi aniołek mój mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieję ze już nocka będzie lepsza i nic sie więcej nie przytrafi ,
a specjalnie dla mojej Elizy dzisiaj robiłam dobry obiadek , bo tak się wykosztowała na prezent dla mnie 🙂 pierwszy raz zrobiłam zupę -krem brokułową 😉 i gyrosa z bagietką -byla zachwycona, a ja też bo jej smakowało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...