Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak , ale powiedziała że by zostawić bo jest świetny , a jak jest problem z kupą to na noc mamy zamiast kleiku ryżowego kukurydziany a na kupę oliwa tak jak napisałam niżej.
Dostanie teraz surowy soczek z jabłuszka to powinno iść samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno, zobaczymy jaka będzie noc po tej kukurydzianej kaszce.
A soczek dopiero jutro dostanie to kupa jak coś pojutrze, ale o tej oliwce już Wam kiedyś pisałam już mi inna lekarka radziła tak dawać 🙂
Nie zmieniaj jej tego bebilonu, powiedziała że gdyby się pojawiły zmiany skórne nasilające się to zmiana na HA ale póki nic się nie dzieje to w ogóle bebilon jest najlepszym mlekiem zastępczym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
no to jak wasze będą wyrastać z ciuszków to ja Wam adres podam, będzie zdzierać po Waszych hihiih


no , a potem Majka 😁
witam , u nas zapowiada sie piękny dzień 🙂najlepsze życzenia dla Martynki buziaczki z Tczewa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i baaaardzo dobry pomysł heheheh.
Ależ my tu jesteśmy ostatnio nieprzyzwoicie zgodne, muszę coś wymyślić 🤪 🤪 🤪 🤪

Aniu zgodnie z obietnicą opisuję noc, otóż była super o 19 kąpiel butla i spała do 4 o 4 jedzonko i spała do 8.25. Ta kaszka jej ewidentnie służy.
Dziś pijemy soczek z jabłka 🙂 potem mama wyciśnie 🙂

A i nie pochwaliłam się Wam a dopiero wczoraj dojechał mój prezent na dzień mamy, dostałam fartuszek kuchenny ze zdjęciem moich dzieci jak na prawdziwą kurę domową przystało 😁 😁 😁 😁
Śmiałam się do Andrzeja wczoraj że awansowałam z Dyrektora na kurę domową 😁 😁 😁 😁, bo na mamę awans już dostałam wiele lat temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 wczoraj Wam pisalam ze moja mala nie lubi sie kapac.. a wieczorem zrobila mi wielka niespodzianke i zamiast placzu byl piekny usmiech 😉 takze odrazu zrobilo mi sie lepiej 🙂 a powiedzcie mi jak w taka pogode ubieracie swoje dzieci>? u mnie termometr pokazuje 26 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my na jutro mamy w planie urodzinowy grill w ogródku jak pogoda dopisze 🙂 już mięsko marynuje się jeszcze wymyśle jakąś sałatkę , ciacho to kupię bo jestem leniwa do pieczenia 😜
Majka teraz śpi pewno nie długo, ale zawsze cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wszystko przez Ciebie bo żadnych głupot mi tu nie piszesz hihihih 😁 😁 😁 😁

Paula mała musi zakumac o co chodzi w kąpieli 🙂
Ja przy takiej temp trzymałam Amelie w krótkim bodziaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...