Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Was 🙂

Ja dziś dostałam okres!!!!! 🤪 Tak ni z tego ni z owego! Myślałam, że dłużej pociągnę bez szczególnie, że od samego porodu karmię tylko i wyłącznie piersią!

Pytanie do karmiących: kiedy Wy dostałyście??

[size=5]Moni gratuluję 2 miesięcy!!!! Buziaki dla mamuśki i córeńki od cioci Małgosi i Zuzulki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my standardowo usneła po 21 i o 3.40 pobudka,potem o 6 i potem do 10 z nią jeszcze spałam,juz wieki temu tak pózno nie wstałam!! olamat ja jak narazie nie dostałam i mam nadzieje ze bedzie to tak jak u mojej szwagierki ,dostala dopiero jak skaczyla karmic i brac tabletki antykonc. do karmiacych czyli po prawie 1,5 roku po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
Mój synek nie ogląda tv. Co prawda ostatnio wypatrzył, że coś świeci i gra ale nie pozwalam mu patrzeć. Babcia, prababcia i ciocia tak go zabawiają, że nic więcej mu nie trzeba. Ja od pon idę na tydzień na praktyki i nie będzie mnie prawie 10 godz dziennie. Jak ja wytrzymam bez mojego skarbusia 😞 😞 😞 😞 😞
Wam gin tak od ręki tabl anty przepisują? Bo moja powiedziała że serię badań trzeba zrobić włącznie z usg piersi... 😮

Ah, zrezygnowałam z nadrabiania zaległości - nie nadążam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Ale u nas brzydka pogoda 😞 Szaro, buro więc to najlepszy czas na zakupy 😜 Poza tym w końcu weekend i mam Męża cały czas dla siebie 🙂 Muszę to jakoś fajnie wykorzystać 😜 😜 Mam nadzieję że Nikoś pozwoli Mamie nacieszyć się Tatą 😜

Co do TV to mój Aniołek też uwieeelbia oglądać tylko zła Mamusia nie pozwala 😁

Buziaki 😘 Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Moni - gratulacje z okazji 2 miesięcy 🙂 🙂 🙂
Anulka - udanej imprezki urodzinowej 🙂
Olamat - ja jeszcze nie dostałam okresu 🙂
Dziś Mój szkrab teraz podsypia i nie mam jak jej dać na brzuszek 😞 była tylko raz i to chwilkę 😞
Wracam zatem do prasowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorowa pora.
My dzisiaj caly dzien na dzialeczce i grillu z rodzicami. Synek oczywiscie przespal wszystko i budzil sie tylko na amciu i piciu.
Juz od 21 spi w lozeczku i ciekawe ile pospi po takim dniu na swiezym powietrzu.
Ja dzisiaj zdalam egzamin z angielskiego na 4 🙂 a jutro mam ustny z historii i geografii 😞 oby mi jakos poszlo. Kurcze jestem nieprzytomna. Wczoraj spalam tylko 3 godzinki i musze isc zaraz spac.

Elwira napisala:
Hmm pisałyście o wielkości Waszych maluszków to mój chyba przebija wszystkich aktualnie waży 6500 i ma 67 cm długości Jest na cycu i czasami dokarmiany sztucznym (jak są braki :cheer !


A moj tez wazy 6500 i ma 67 cm 🤪 🤪 kawal kluski 🙂 taka pyza normalnie hihi jak ja to mówie Olinek okrąglinek 😁 😁 😁 😁 😁

Moni caluski dla Karolinki od Oliwierka i cioci Asi:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też tylko na chwilkę , dopijam winko i do kąpieli, dziś będzie w bąbelkach 🙂
Nam dzień również bardzo się udał, szybki obiadek w domu potem drugi na sushi, matko jakie dziś ilości zjedliśmy, chyba byłam stęskniona hihiihih, załapałam się przy okazji na zakupy, mam nowy zestaw do makijażu z sephory oraz piękny sweterek, mąż mi kupił bo nie wzięłam marynarki 🙂

Asia gratuluję zdanego egzaminu, ale powiedz mi do jakiej Ty szkoły chodzisz że masz egzamin z historii i geografii??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj po karmieniu tez napilam sie pol lampki wina,ale mi smakowalo.a mala jak zasnela o 21 to o 3 pobudka tzn ja ją obudzilam bo mąz na gielde o tej godzinie wstawal i sie rozbudzilam a wiedzialam ze mala sie zaraz albo do godziny obudzi,zresztą piła na śpiącego.dzis mamy znowu gosci z nowiecką,ciekawe czy bedzie pogoda na grilla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie moja mała jeszcze tydzien temu robila jedną kupe dziennie ,czasem dwie a ostatnio robi co drugi dzien trzeci,i np ostatnio robila w czwartek wieczorem i caly piątek i sobote pierdziała heheale nic nie wygladalo zeby cos ją bolało np brzuszek tylko pierdzi ciągle no śmieszne i dzis od rana tez pierdzi ale nic narazie dalej nie narobila,nie wiem czy to normalne czy mam podac jej np tej pol łyz.oliwy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...