Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam u nas tez nocka super, juz dwie noce pod rząd Majka śpi od kąpieli az do ok 5 rana 😲 czy to dobrze ? pogoda super właśnie myślimy gdzie sie wybrać .
olamat frajda nie zła -ja też kiedyś z nudów weszłam na 1 str. i doszłam do tej gdzie dołączyłam do brzuszków -kurcze jak to dawno było 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
u nas nocka też ok 🙂 przespana ,tylko wstawanie na jedzonko i śpimy dalej 🙂
pogoda to za dobra nie jest u nas, słońca nie ma ale i tak tatuś idzie na spacerek z córeczką 🙂
Anulka - miłej zabawy 🙂
Ola - to mały śpioszek Ci rośnie 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Dzis u nas nocka tez fajna 🙂 Zasnelismy o 22 ale juz o 23 obudzil sie na amciu bo chyba sie nie najadl przed spaniem. Zato potem budzil sie co 2,5godz. Dla nas to sukces bo poprzedniej nocy co 50 min 🥴 Teraz tez jeszcze spi. Zjadl o okolo 9 i dalej lulka... 🙂
Dzis tez wybywamy pewnie na caly dzien. Wczoraj bylismy na zakupach a dzis na obiadek do mojej mamy. Jak dobrze ze nie musze dzis gotowac 😁
Buziaczki! Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis nie biorę tabletek anty.

Dziwne to krwawienie, niby okres, a tu pokapało trochę wczoraj, w nocy sucho, a od rana parę kropli, mhmmm. Ale brzuch boli mnie okresowo. No zobaczymy, mam nadzieję, że nic złego ta się nie dzieje.

Anula przyznaj się ile słodkości pochłonęłaś po imprezce jak wrócisz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola73 napisał(a):
witam u nas tez nocka super, juz dwie noce pod rząd Majka śpi od kąpieli az do ok 5 rana 😲 czy to dobrze ? pogoda super właśnie myślimy gdzie sie wybrać .
olamat frajda nie zła -ja też kiedyś z nudów weszłam na 1 str. i doszłam do tej gdzie dołączyłam do brzuszków -kurcze jak to dawno było 😁 😁 😁

Hejka 🙂
Olu Olaf tez tak nagle z dnia na dzien (a raczej z nocy na noc)zaczal spac od po kapieli do 4 lub 5tej rana wypija butle i spi do 7-30 a czasem bez budzenia sie spi az do 7dmej 🙂
i tak od ok 20 lub 20-30 🙂wszystko w porzadku 🙂 nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po milo spędzonym dniu w parku oliwskim 🙂 malutka lubi spacerki coraz częściej na raczkach ogląda otaczający ja świat zamiast leżeć w wózeczku 🙂
anitek dzięki - w sumie dobrze ze nie robią sobie z nocy dzień i na odwrót 😉
teraz juz tez spi po kąpieli wypila tylko 110ml potem dojadla 70 i zasnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że dziś tu u Nas niedzielne lenistwo panuje 🙂
W Łodzi tak lał deszcz niesamowicie, że aż brak słów. Ściana deszczu dosłownie! Byliśmy u teściowej na obiedzie a wczoraj u teścia na podwieczorju i Młoda miała atak płaczu wczoraj i dziś. Nie dało się jej uspokoic nawet cyc nie pomagał. Więc zebraliśmy sie wsadziliśmy ja do fotelika do samochodu i wróciliśmy do domu. W drodze powrotnej spała jak Aniołek 🙂 Nie wiem czym to było spowodowane. Myślę sobie, że może była tak bardzo zmęczona, że nie mogła zasnac i się denerwowała. No nie wiem.
Spokojnej nocki i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Kurcze muszę przyznać, że dziś pochłonęłam tyle ciacha, że będę musiała zrobić z tysiąc brzuszków, żeby to spalić 😁
A pytanko mam: czy któraś z Was była z Maluszkiem na badaniu wzroku po fototerapii? Bo zastanawiam się na czym polega to badanie. Słyszałam tylko, że jest nieprzyjemne dla dziecka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki 🙂

U nas nocka jak zawsze spokojnie. Kąpiel karmienie i zasypianie o 21.00 pobudka o 3 i o 6 teraz Maleńka śpi po śniadanku 🙂

Anula no to zaszalałaś 🙂 1000 brzuszków zrobione?? 😁
Nic nie wiem o zabiegach po fototerapii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,moja tez poszła spac po 20 i o 1 niby sie obudzila ale jej nie bralam i zasnela znowu i przebudzila sie o 4 nakarmilam i od 7 nie spimy.własnie gada do karuzeli 😉nic nie wiem o fototerapi. a moja dalej nie zrobila kupy,ostatnio w czwartek wieczorem tylko cały czas pierdzi juz wszyscy sie z niej smieją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

My tez juz nie spimy...Nocka taka sobie..zasnal 22 potem 12.30 2.30 3.30 i od 4.40 spi na lezaczku. Biedak meczy sie niemoze normlanie oddychac. Caly czas go przytyka a w nosie nic nie ma. Nadal moje mleko go zakleja? Wkropienie soli fizjologicznej malo pomaga... Dzis idziemy do laryngologa moze on cos pomoze bo ile moze sie meczyc??

Pogoda jak narazie do kitu. To ma byc koniec maja z 11 stopniami za oknem?? Powiem wam ze mimo iz niedlugo bedzie rok jak jestesmy w kraju to nadal nie moge sie przyzwyczaic do tej ponurej aury za oknem... W australii nawet zima bylo piekne slonce i 20 stopni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olamat moja jak byla jeszcze w twoim wieku tez robila 2 razy dziennie a od tygodnie sie jej zmienilo,niby czytam ze to normalne ze czym starsze to moze tak robic,wczoraj mi kolezanka mowila ze jej synek robil co tydzien i lekarka jej powiedziala ze jak tygodnia to przekracza to norma i ma sie tym nie przejmowac wiec nie wiem.a zaparcia nie wiem watpie ze ma bo jak narobi to tak rzadko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂

U nas nocka udana 🙂 Mały obudził się o 8 na jedzonko, troszkę się pobawił i teraz śpi 😜 A Mama zdążyła już nawet posprzątać 🙂

A my byliśmy wczoraj u Teściowej, tak Babcia wybawiła wnusia że później nic tylko na rączki chciał 😜 Ale Mamusia jest nieugięta 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długie przerwy są spowodowane tym, że dziecko dobrze przyswaja pokarm i nie ma z czego codziennie utworzyć się masa kałowa. Warto dodać, że dzieci które oddają stolce co kilka dni ,,puszczają” bardzo często gazy o bardzo brzydkim zapachu. tak wyczytalam w necie,a jem tak samo jak wczesniej i czesniej nic jej nie bylo. spytam pediatry za 2 tyg na szczepieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mowie wam moja Nadia jest taka spokojna i grzeczna,potrafi sobie lezec i lezec w lezaczku wystarczy zeby choc zdalsza ale widziala mnie albo kogos innego i jest spokoj,jedynie jest marudna jak jest bardzo spiaca ,wiec jak marudzi to wiem ze spac sie chce ,pokolysze 5 min i spi a jak tylko sie obudzi to znowu usmiech od ucha do ucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Może się zdarzyć też, że maluch nie zrobi kupki wcale nawet przez kilka dni. Jest to związane z tym, że mleko matki jest doskonale i można by powiedzieć w całości przyswajalne. Jednak gdyby osesek był niespokojny, miał wzdęty brzuszek i mały apetyt, zgłoś się z nim do pediatry. to tez wyszukalam w necie wiec chyba nie powinnam sie martwic bo wlasnie moją napewno nie boli brzuszek bo jest radosna i nie prezy sie i ma apetyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...