Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Hej 🙂
I ja dziś się melduję od rana. Po wczorajszym trudnym dniu nocka bajka. Moje dziecko jak wreszcie padło o 22.10 to obudziło mnie dopiero o 3.00. Boże, ale się wyspałam. Potem cyc i jeszcze spanko do 5.00. No i o 8.30 znowu usnął, a ja szybko myk na brzuszka, bo nie wiadomo jak się dalej dzień potoczy, bo nic nie mogę przy moim dziecku zaplanować.
Caarolajna - mamy chyba dzieci o tym samym charakterku 😁 Poza dzisiejszą nocką mój Kurczak też je co 2 godziny w dzień (czasem co 1,5 jak już jest mega ryk i nie mogę uspokoić) i co 2,5 w nocy. Ola, jak to robisz, że Majka śpi 8 godzin???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas standardowo. jak zwykle butla o 20:00 i jak zwykle pobudka przed 5:00 🙂 Potem spanko do 8:00 🙂
Moja Mała od rana dziś ma obrażoną minę, jakby wiedziała, że biorę ją na szczepienie 😁

I co nie ma tu wśród nas byłych palaczek? Bo nie dostałam odpowiedzi. Kasenn gdzie jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
u nas noc dobra kąpiel 19.30 butla i jedzenie 5.20 🙂
tato chyba wstawał smoka włożyć w nocy 🙂
Magdulka na pewno tak będzie, zobacz moja znów się naprawiła hihihihi. 😉 😉 😉
Anulka ja rzuciłam palenie w walentynki pól roku przed zajściem w ciąże a jak poszłam na pierwszy spacer to strasznie mi się chciało.
W ogóle uświadomiłam sobie ze dosyć oryginalne prezenty sobie na walentynki robimy hiiihih. 😁 😁 😁

Caraarajna Magdulka my was chyba na nk nie mamy, dajcie linki 🙂


No i najważniejsze dla naszych dzieciaków z okazji pierwszego w życiu dnia dziecka oraz naszych starszych pociech duzo słonka i radości, samych słonecznych chwil i ogromu miłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula ja cie trochę postraszę -nie pal dziewczyno !chcesz potem mieć problemy zdrowotne? to takie świństwo 😞 mojej teściowej przez taką głupotę usunęli płat płuca , a Czy twój mąż TEZ PALI ? pamiętaj ze potem tymi samymi ustami całować będziesz swoje szczęście Martynkę
MAJKA JUŻ SIE OBUDZIŁA 🙂8.30 butla teraz bawi sie na macie i stara oglądać tv aż łepek wykręca 😁 ,a ja ją co chwile obracam tak aby nie patrzała mała telemanka 😁 😁 😁

karka ja nic nie robię takiego aby Majka spalą tyle godzin , ale sie ciesze bo sama się wysypiam 😉 po prostu chyba Majka jest zmęczona całym dniem zabawy a po drugie jest starsza od twojego , Martynka Anulki tez tak ładnie spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Jejj od paru dni nie mogłam sie zalogowac na forum - już mnie wkurzaja te ciagle problemy na tym forum 😞

Dzis dzień dziecka i moja Nadka dostanie poraz pierwszy marcheweczke ze słoiczka 🙂 zobaczymy jak zareaguje 🙂 teraz sobie smacznie spi.

Byłam wczoraj w Aschun kupic marchewki - kupiłam gerbera, bobovita - ale hippa nie było polka była pusta - to mnie wlasnie denerwuje w Aschun ze czasami przyjezdzaja sklepikarze i wszystko wybieraja bo jest za tansza cene i pozniej sprzedaja u siebie za drozsza.

Jak myslicie ktora jej dzis podac Gerbera czy bobovita ??

Ola u mnie Nadia tez probuje ogladac tv to teraz jak tylko jest w salonie i jak sie bawi to tv jest wylaczone bo oczywiscie głowa była przekrecona tylko w ta strone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka wiec trzymam kciuki żeby cie nie kusiło,a tak w ogóle to ja sobie nie wyobrażam ciebie z papierosem i cruelli tez -nie pasuje wam to świństwo
carolajna wysłałam zaproszenia na nk., masz super fotki a ten pobyt w Australii to turystycznie czy zawodowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka no co Ty, nie po to się nacierpiałam rzucając hihihi.
Choć już parę lat temu rzuciłam palenie i wróciłam po 3,5 roku, ale teraz myślę że nie wrócę bo obydwoje z Andrzejem zrobiliśmy sobie taki prezent walentynkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

Z okazji pierwszego dnia dziecka duzo milosci radosci i wiecznego usmieszku na buzkach naszych maluzkow

u nas nocka standardowa. Kapiel i amciu o 18.40 i spac. Pobudka o 20.40, 23.15, 4.00, 7.00 pampers, amciu i jeszcze zasnol o 8.15 do 9.40 i teraz patrzy sobie na pania w bikini na kalendarzu sciennym i sie do niej smieje 🙂

Anulka ja jeszcze palilam przed ciaza i tez ze wstydem sie przyznam ze mi nie przeszlo. Jak tylko skonczylam karmic piersia to znowu zaczelam popalac ☺️ ☺️ glupio mi ale nie bylam w stanie na stale rzucic. Ale nie palimy z mezem przy malym, albo w kuchni albo na balkonie jak cieplo.

A ja w niedziele dostalam pierwszy okres od porodu 😲 🤢

Masakra jeszcze tyle sie ze mnie nie lalo. Najwieksze podpaski belli zmieniam co 20 minut i sa cale zajete po brzegi, az czuje jak ze mnie leci. Czy te co juz mialy okres tez takie potoki u wasplynely?? a jaki bol brzucha przy tym 🤢 🤢 jak kiedys 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia a mowią ze po porodzie juz okres tak nie boli,a tu piszesz inaczej.
na temat palenia sie nie wypowiadam bo nigdy nie palilam ani nie sprobowalam ale jak siedze np w pubie i ktos kolo mnie pali to bym mu głowe ukrecila tak mnie to wkurza i zaraz łzy mi lecą z tego dymu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje za zaproszenia!! 😘

W Australii bylismy ponad 3 lata. Na poczatku chcielismy tam zstac na stale ale sa takie problemy z uzyskaniem wizy stalego pobytu ze dalismy sobie spokoj. Ja uczylam sie tam i pracowalam a moj maz pracowal. Czas minal tak strasznie szybko!! Tesknie za sloncem i upalami(mimo wszystko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku kochana będę Cię tu wspierać bo rozumiem co przeżywasz, ale jak zdrowie nie przemawia to policz ile mogłabyś Martynce kupić a puścisz z dymem 🙂.
Po za tym zapal sobie i idź pocałuj własne dziecko, fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - przynajmniej spróbuj 😘 a jak się nie uda ,to przecież nikt Cię nie zlinczuje 🙂 🙂 🙂
Zmykam, bo dziecię domaga się uwagi ,leży koło mnie już dłuższą chwilę i chyba postaramy się wyjść na spacer pomimo niesprzyjającej aury.
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...