Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękujemy, już zjadłyśmy o matko jak się cieszyła, jednak co mama ugotuje to nie słoiczek 🙂
Pyszna zupka z marchewki i ziemniaczka 🙂

Ja pamiętam że rodziłam z prawie z kompem hiihihih a na pewno z tel w ręce bo pisałam cały czas z Aśka 1988( piszę całym nickiem żeby nie pomylić z Asiulą ) tutaj i z Krakowa z taką Elą i Krysią tak ze cały czas było "na żywo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my zastanawiamy sie nad kupnem takiej zabawki, co prawda uzywanej bo od sasiadki po jej corce ale jest w idealnym stanie. Dala nam go zebysmy sobie zobaczyli co i jak dziala i czy maly bedzie zainteresowany. On jest zachwycony i ciagle sie smieje jak melodyjki graja 🙂 kolezanka chce za to tylko 50 zl. Mam to wziac?? mi sie podoba.
http://www.allegro.pl/item1055608954_chicco_2010_zestaw_gimnastyczny_baby_gym_delux_3w1.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedys była u NAs koleżanka z dwuletnia córeczką i musiałam włączyc jakiś kanał z bajkami. Po wielu poszukiwaniach znalazłam "Mini mini", moja Zuza jak zaczęła oglądc to nie mogła wzroku iderwac od telewizora. Czsami jak bardzo marudzi to włączam jej ten kanał i się zagapia 🙂 Ale ze mnie zła matka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a najgorsze jest to ze moj to musi miec pozadek i nie lubi jak zabawki leza wszedzie, mimo ze przeciez mamy dzicko i to normalne. Noa jeszcze w tym wiekszym pokoju stoi suszarka z ciuchami bo nawet nie wiem czy moge je na balkon wystawic bo w kazdej chwili moze padac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia jak lubi porządek to niech sprząta by Ty masz małe dziecko i nim się zajmujesz 🙂
A po za tym wytłumacz swojemu mężowi że zabawki to nie bałagan 🙂
Ja też mam hopla na tym punkcie ale zabawki to przesada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zbieram się, muszę sie ogarnąc zapakowac Zuzę i zawożę ją do mamy, a sama idę na zakupy, musze kupic sobie jakis płaszczyk albo mamrynareczkę do sukienki. W czwartek idziemy na wesele i pogoda spłatała mi figla, a potem do fryzjera 🙂 Do później mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karka ja tez mam taki ogromny apetyt ze ani w ciazy takiego nie miałam,słodyczy tez mnóstwo pochłaniam dlatego mimo to ze karmie piersią to juz nie chudne tylko stoje w miejscu,ale ja akurat juz wiecej nie chce chudnąc. a twoj smoka nie toleruje? bo ja pierwszy miesiac jak nie dawalam małej smoka to tez zeby zasnela to czesto bylo noszenie i w nocy tez a odkad daje jej smoka to wkladam smoka i sama zasypia. a co do ubierania to jak bylo tak cieplo to ubieralam w jedno body cieniutkie ale z dlugim rekawkiem ale z gołymi stópkami bo jak tylko zakrylam stópki kocykiem to zaraz tak spocone miala a czapeczke cieniutką zawsze daje ,chyba ze wogole nie ma wiatru i lezy w gondoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...