Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Po wczorajszej walce z Małym myślałam że będzie grzecznie spał w nocy a tu właśnie NIE, jedzonko o 23.30, 24.50, 2, 5 i wstaliśmy o 8. Nie powiem żebym była wyspana 🤢 Teraz sobie smacznie śpi więc ja też może się zdrzemnę bo Teściowa ma mnie odwiedzić, trzeba być przytomnym 😜 A o pogodzie to się nawet nie wypowiadam 😠

Magdulka dziękujemy za życzenia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, nie zazdroszczę Ci... 😞 Ale nie martw się, wkrótce będziesz jak nówka 😉
Mój Mały śpi od 10.00 i jak tylko się wierci to bujam wózkiem, żeby tylko spał. Ale nie jadł już od 2 godzin i 15 minut, wiec wkrótce obudzi się z rykiem, hehe.
W ogóle śpi i rusza szczęką tak jakby ssał, żarłok mały 😁

Co tu na weekend planować skoro pogoda taka fatalna. W sobotę jedziemy na roczek. Impreza zaplanowana w ogrodzie... namiot, grill i takie tam (w domku nie ma miejsca dla tylu gości). Jak się aura nie zmieni to czarno to widzę. Adrian jeszcze nos ma zawalony po każdym przebudzeniu. Słychać jak charczy. Odessać nie ma czego, bo nosek czysciutki. Kurczę, juz tydzień go tak trzyma. Zaczynam się martwić czy to aby katar przeziębieniowy czy coś zupełnie innego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko zapewne dziwne uczucie Ci towarzyszyło jak robiłas sobie test i czekałaś na te kreseczki 🙂
U mnie to chyba nie okres był. Pojawiło się nagle przez dosłownie chwilę i teraz pojawia się dosłownie kilka kropli na dzień, bo w nocy nie ma nic. może to jeszcze jakieś połogowe było?
Anula ja też mam takie dziwne uczucie, że zaraz wpadnę 😜 A pamiętam, jak rok temu w czerwcu byłam smutna jak okres dostałam i musiałma czekac do lipca, aby moja Fasolka się zagnieździla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej...to sie zaczynam troche stresowac bo ma wiele do przebadania....moje biedactwo...ech...mama musi byc silna i nie kwękać 🙂
Wlasnie znowu przysnal..chyba meczy go brzuszek bo prezy sie jak je...wyszlo moje jedzenie dzemu z owocow lesnych 😠 jej...nudzi mnie juz moja dieta...chce cos innego a tu dupa...maluszek zaraz sie meczy...pod tym wzgledem (i dlugoscia snu) zazdroszcze mamuskom ktore karmia butelka... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caarolajna ja tez karmię piersią, ale jem prawie wszystko, oprócz cytrusów! Tylko moje dziecko nie ma problemu z brzuszkiem na szczęście! A cytrusów nie jem bo jak zjadłam mandarynkę to małego zsypała wysypka i walczyłam z nią przez 1 miesiąc, więc więcej nie będę próbować
!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie pada, ale jest szaro i zimno. 😞

Dziewczyny, miała któraś do czynienia z syropem Eurespal? Daję go Małemu od tygodnia i nie wiem czy jeszcze dawać, czy zaprzestać. Kaszel minął, jedynie nosek jest jeszcze zapchany. Ale nic z niego nie wycieka. Charczy gdzieś głębiej... Chyba przestane dawać i zobaczę co będzie. Może przejdzie już bez leku...

A Mały śpi... Obudził się po 2,5godz. na cyca i usnął dalej. A może po tym syropie tak śpi. Bo to do niego wręcz niepodobne... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caarolajna butelka nie znaczy spanie całą noc, moja od niedawna przesypia całą 🙂

Małgosiu żebyś wiedziała, tak mis erce zaczęło bić, n ja 26 czerwca zrobiłam po raz czwarty w miesiącu test który wyszedł pozytywny hehehe, tak ze mamy rocznicę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolayna za bardzo Ci zazdośiłam słoneczka ☺️

Ja też karmię piersią i powoli raz na trzy dni wprowadzam coś nowego. W sobotę zjadłam kalafiora i wszystko jest dobrze, a dziś rano wcięłam parykę czerwoną i zobaczymy!
Powoli dodawaj sobie produkty do diety, bo faktycznie jedząc tylko ryż , marchewkę i piersi z kurczaka lub indyka można dostac fioła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka slyszalam o jakims syropku po ktorym bobasy bardzo duzo spia.. Moze to jest wlasnie ten? Moze tez byc ze twoj maluszek regeneruje sily po chorobie. Kiedys jak opiekowalam sie dziecmi tak wlasnie bylo. Po trudach choroby moje podopieczne spaly jak zabite. A moze poprostu zamenia sie teraz dla odmiany w spiocha?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...