Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o przepraszam 18 nr źle spojrzałam nie z tej strony 😉 no chcemy kupić mieszkanie chyba w Gdańsku nowe ale pod koniec roku dopiero możemy brać kredyt , bo Piotrek musi rok najmniej mieć działalność ,a ma od października 2009 🙂 myśleliśmy tez nad domem ale raczej nie -oboje pracujemy w Gdańsku wiec to chyba najlepsze rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

każdy doradca pomoże Wam, dobierze odpowiedni kredyt, złoży za "Was wniosek, zrobi to bezpłatnie czy w open czy expander czy jeszcze inni, aha wniosek możesz złożyć równolegle do kilku banków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pytaliśmy w naszym banku to mówili ze po 12 mc . można 🙂 ale chyba faktycznie lepiej się poradzić fachowca -strasznie sie boję ponownego kredytu , na to mieszkanie tez braliśmy 11 lat temu na 20 lat i udało nam sie spłacić w 8 lat , ale teraz jak pomyśle ze może do 60--siątki będe sie tłuc z kredytem to az strach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo u nich 24 miesiące, ale może jak jesteście klientami to dlatego.
Tak czy inaczej niech Wam napiszą ofertę i nazwisko doradcy który robi symulację, ponieważ to tylko dane orientacyjne, tak naprawdę analityk decyduje a wcześniej system musi przepuścić wniosek, musicie pozytywnie przejść ocenę skoringową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo dobra decyzja, ale z tym kredytem to dobrze dopytajcie, w razie czego masz do mnie numer i dzwoń. Jak będę mogła pomóc pomogę na pewno 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po kąpieli, Amelia zjadła na noc 260 ml zagęszczonego mleka kaszką kukurydzianą , przeraża mnie hehehe. 😁 😁 😁 😁
My się zaraz zbieramy na zakupy do tesco
Ameliuszek zostaje z Adrianem i sąsiadką 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez Nadia po kąpieli juz spi od 40 minut 🙂 zjadła cycka i odlot 🙂

Jutro jedziemy na wesele do mojego kolegi - moja mama zostaje z mała i będzie musiała jej podac butelke zobaczymy jak to bedzie - pierwszy raz na noc zostaje z moja mama.

Cruella powiedz mi jak spisuje sie te łózko turystyczne które zamowiłas czy jeszcze z niego nie korzystałas ? - bo ja bede zamawiac tez bo nawet u moich rodzicow postawie i małą bedzie miala sie gdzie bawic 🙂
Podaj mi prosze link do tego Twojego sprzedawcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula ty sobie nie żartuj 🤔 babcia..........? to mój maz myśli o trzecim dziecku a ja mam być babcią? 😁 😁 😁 no tak ale nigdy nic nie wiadomo -jak pójdzie w moje ślady to moze za 3 lata? 😲 😲 😲
Majeczka wymęczona zabawa i łaskotkami przed 19 zasypiała mi na rekach , więc szybko ja wykapaliśmy , butla i śpi od 19 😲 ciekawe kiedy sie teraz obudzi na jedzonko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola nie polecam Ci kredytu rodzina na swoim. Na dłuższa metę wyniesie Cię o wiele drożej niz zwykły. Polecam Ci open finance sami tam zasięgaliśmy wiedzy jak braliśmy kredyt.

Magdulka moja jeszcze nie ucieknie hihi, a napis trafiony w 100% 🙂

Byłam u kosmetyczki. Mam paznokietki zrobione pomalowane na kolor brązowy, ponczoszki kupione jednym słowem na wesele jestem gotowa. Listę zrobiłam, co mam zabrac Zuzce, aby nieczego nie zapomniec. Tylko się bawic. Trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło gładko 🙂

Mam problem z pokarmem, nie mogę ściągnac zbyt wiele między karmieniami. Robię to na raty. A i tak wiele tego nie jest. Mała wszystko mi zjada. Kamis jak Ty to robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola nie polecam Ci kredytu rodzina na swoim. Na dłuższa metę wyniesie Cię o wiele drożej niz zwykły. Polecam Ci open finance sami tam zasięgaliśmy wiedzy jak braliśmy kredyt.

Magdulka moja jeszcze nie ucieknie hihi, a napis trafiony w 100% 🙂

Byłam u kosmetyczki. Mam paznokietki zrobione pomalowane na kolor brązowy, ponczoszki kupione jednym słowem na wesele jestem gotowa. Listę zrobiłam, co mam zabrac Zuzce, aby nieczego nie zapomniec. Tylko się bawic. Trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło gładko 🙂

Mam problem z pokarmem, nie mogę ściągnac zbyt wiele między karmieniami. Robię to na raty. A i tak wiele tego nie jest. Mała wszystko mi zjada. Kamis jak Ty to robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mojej Zuzy pojawiła się ciemieniucha, czy macie może jakieś rady jak ją zwalczyc. Od dwóch dni smaruję jej główkę oliwką i wyczesuję, ale niewiele to pomaga. Drugi problem to taki, że ona ma dużo włosków i one są później takie tłuste. Co mam zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my kapiel o 19.45, jedzonko o 20.00 i spanko o 20.30. Spi juz 1.5 godziny ciekawe ile wytrzyma.

Magdulka ja tez jestem raczek 🙂 24 czerwca 🙂

A moj teściu ma w piątek 4 czerwca 60 urodziny a ja mu nic nie kupilam 😲 😲 zapomnialam ☺️ ☺️

Mam nadzieje ze jeszcze jakies sklepy w piatek beda czynne.

Dobra ja lece spac dziewuszki 🙂

Milych snow i oby brzdace wam dlugo spaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...