Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas też dobrze 🙂 Noc spokojna, spanie po jedzonku i kąpaniu od 20 do 4 tak jak Ola u Ciebie 🙂 Paulinka od kilku dni budzi się o 6 i wtedy jest najlepsza zabawa i rozmowy 🤪 🤪 🤪 pora conajmniej jak dla mnie dziwna ake skoro dziecko wstało to mama też musi 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mnie się też wczoraj nie udało już dotrzeć , bo był DD i odwiedziny Cioci i Wujka z synkiemi Babci i Dziadka i szaleństwo w domu 🙂 🙂 🙂 Mała po kąpieli i podwójnym karmieniu padła przy cycu 🙂 🙂 🙂 i zasnęła i budziła się co 3 godzinki na jedzonko 🙂
Karka - ja też dodaję kostkę rosołową ale jak mała ilość to pół. Jem też coraz więcej produktów tak jak Olamat 🙂 więc próbuj. Na pewno nie moge jeść czekoladki 😞 ani nic w czekoladzie bo Małą boli brzuch 😞
Anulka - super, że Martynka tak dzielnie dała radę na szczepieniu i dobrze ,że pojechałaś do gina, teraz już będzie ok 🙂
Aga - trzymam kciuki aby i Tobie się pozytywnie zakończyły dolegliwości zdrowotne 🙂
Ola - ja na Chrzcie jadłam torta i nic Małej nie było 🙂 🙂 🙂 a co do truskawek to miałam o nie Cię wczoraj spytać ale i już po fakcie bo się nie załapałam - zostały zjedzone 🙂 ,następnym razem też je zjem i zobaczymy 🙂
Miłego dzionka , bo reszty już nie pamiętam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAA Anulka - moja dzidzia zaczyna podnosić główkę tak jak Twoja , kładąc sobie te rączki pod kątem no ale na razie trzyma króciutko ale ćwiczymy dalej 🙂
Olamat jak Twój kręgosłup i ćwiczenia Zuzi ?
Kurcze coś przestawilam w klawiaturze 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula na rozmowy z dzieckiem każda pora jest dobra 🙂 - co zrobić jak one same sobie takie pory wybierają 😲
a my już sie bawimy na macie 🙂 Majeczce bardzo sie podoba prezent który wczoraj dostała rozmawia sobie z owieczką -śmieszna jest , a i odkryłam gdzie Majka ma łaskotki -z boku brzuszka, a jak sie chichra głośno jak ją tam dotknę 😁 😁 😁 mieliśmy wczoraj sami kupę śmiechu przy tym 😁 każdy następny dzień z nią jest coraz piękniejszy i radośniejszy -jak tu nie kochać takie dzieciaczki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!

U nas nocka znosna. Zasnelismy pozno bo o 23 (walka z bolacym brzuszkiem 😞 ) potem jedzonko o 2.30 3.30 5.30 i spalismy do 8.30 🙂 Teraz oboje juz po sniadanku i maluszek fika w lezaczku. Nauczyl sie podciagac wysoko nozki i zamiast raczkami nozkami uderza w zabawki nad nim 🙂

Mam pytanko...Musze isc z maluchem oddac krew na badania i mocz. Kupilam taki specjalny woreczek co sie przykleja dookola siusiaka ale qrna albo maly sie uparl i nie bedzie sikal do woreczka albo gdzies byla dziura bo pieluszka byla troche zmoczona....Moze przykleilam go zle? Robilysce juz cos takiego? Jakies sugestie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂

my nocka rewelacja kapiel o 19.00, potem amciu zabawa i zasnal o 20.20 i pobudka dopiero o 2.50 🤪 🤪 i obudzilismy sie o 7.00 🤪 amciu , pampers, gaworzenie i o 8.00 znowu zasnal do 9.10 i teraz sie bawimy 🙂

Ja mam recznik na glowie 😁 😁 a maly sie z zaciekawieniem na niego patrzy az marszczy czolo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carolajna ty masz synka z chłopcami jest prościej przy pobraniu moczu do badania jak nie uda ci się z woreczka to łap bezpośrednio do pojemniczka , a może sprzedali ci woreczki dla dziewczynek bo one sie różnią lekko kształtem otworu 😉 dobrze osusz przed przyklejeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki. Nasz noc koszmarna. To znaczy moja, bo Mała spała jak suseł. na szczęście nic jej nie jest po szczepieniu. Za to ja budzilam się co 10 minut przez całą noc a wstałam rano potwornie zmęczona 🤢 Poza tym cholernie boli mnie głowa, a za oknem leje jak z cebra 😠
Aga trzymaj się dzielnie. Na pewno nic złego się nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje za sugestie 😘
Moze faktycznie zle osuszylam bo robilam to o 3 w nocy 🙂 w polmroku zeby synka nie rozbudzic. Cale szczescie kupilam dwa i sprobujemy raz jeszcze w nocy z czwartku na piatek. Woreczki sa dla chlopcow nawet pisze na karteczce w srodku.
A skad pobieraja krew? Tak jak dla doroslych? Czy z innej czesci cialka? Z piety? Nie wiem jak go ubrac zeby potem raz dwa wyjsc z gabinetu.
Maluszek znowu usnal...ciekawe jak dlugo pospi...Wczoraj byl jakis taki podminowany caly dzien...Sciskal piastki tak mocno i caly dzien...czyzby caly dzien dokuczal mu brzuszek?? hmmm...chyba jednak slone paluszki mu nie posluzyly a mama tak miala na nie chec... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carolajana u mnie na oddziale pobieramy takim maluszkom krew z rączki tylko igła na kapanie do probówki , na pewno nie jest to przyjemne dla dziecka i dla rodziców mały będzie płakał ,ale przy płaczu ciśnienie krwi jest większe i leci szybciej krewka więc sie nie martw, pamiętaj że po musisz mocno ucisnąć bo takim maluszkom zazwyczaj potem leci mocno i możęsz zabrudzić ubranka, może jeszcze anula coś poradzi bo to też fachura od pobierania krwi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula to raczej laborantka ale ja się nie znam hahaha.
Caraalajna w wielu gabinetach rodzice wychodzą bo podobno gorzej znoszą pobieranie niż dzieci.
A w ogóle czemu robicie badania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie ale szybko o tym zapomnicie 🙂
Anulka pobierała swojemu dziecku to trochę inaczej niż pani w przychodni a po za tym przypuszczam że "co kraj to obyczaj" i w każdej jest inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie 😉
Co ja czytam... Anula sama krew pobierała Martynce?? 🤪 Dzielna jest. Ja obok stac nie mogę. jak w szpitalu Małemu z pietki pobierali to wyłam obok, razem z nim 😞

U nas jednak podwójne karmienie przed snem ponownie nie zadziałało i Kurczak budził się znowu co 2,5godz. Zasnął standardowo o 22.00, a od 4.00 ani myślał ponownie zamknąc oczy. Mało tego, fikał, gadał i oczy miał wielkie jak słońce 😁
Teraz drzemie, ale bardzo niespokojnie.

Czy Wasze Maluchy też raz się śmieją przez sen, a za chwilę płaczą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - nie musiałam na szczęście nic kombinować tak jak się popsuło tak się samo naprawiło 🤪 ale dzięki za pomoc 🙂
U nas też leje od rana - ta pogoda to może psychicznie wykończyć człowieka , nie pamiętam tak brzydkiej pogody w ostatnich latach a znów długi weekend się zaczyna i pogoda do d... 😞 Nie wspominając ,że jeżeli to się nie wypogodzi to z dzisiejszego spaceru nici 😞.
Caarolajna - powodzenia na badaniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...