Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

z czasem na pewno ale ta firma dejna jest najlepsza na rynku i naprawdę robią śliczne rzeczy 🙂
Ja już 4 albo 5 rok z rzędu u nich będę zamawiać, wcześniej byli też na allegro, kiedyś Wam pisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga - ja jestem rocznik 77 🙂
Olamat - również pozdrawiam raczku 🙂 🙂
U nas raz leje ,raz nie, ale pogoda do bani, spaceru niet 😞, dobrze że Mała dzielnie znosi dziś taką pogodę i jest łaskawa dla swoich rodziców 🤪 , przynajmniej na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caarolajna, poczytałam trochę opinii o tym syropie i jak zawsze co do skuteczności zdania są podzielone. Jedna babka pisała,że dziecka nie mogła dobudzić! Kurdę, wieczorem już nie daję tego syropu. To az niemożlwe, by moja Żaba dziś tylko 2 godzinki się bawiła, a pozostałe godziny spała... Choć z drugiej strony mam trochę luzu.
Ogarnęłam się od stóp do głów 😁 Łącznie z balsamami, na które w ogole nie mam czasu, bo najczęściej po wyjściu z wanny już słyszę ryk i zagęszczam ruchy... 😮

Magdulka i Anula - ze mnie też raczek - 16 lipiec... 😆

Ja dla mojego męża nie wymyślam prezentu. Niestety, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula trzymam kciuki. Będzie dobrze, pewnie wiele hałasu o nic. Ja w ciąży brałam fenoterol i też słyszałał, że po nim serce wyskakuje z piersi i ledwo się funkcjonuje, a ja czułam się mało komfortowe tylko przez pierwszy dzień, a potem jakbym nic nie łykała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie skorzystać ale pod warunkiem że żadne z Was nie posiada żadnej nieruchomości, ani udziału w nieruchomości i nie wiem jakie są limity nad morzem,
Ja osobiście wolałabym poszukać korzystniejszej oferty nie koniecznie z rodziną na swoim 🙂
Polecam Ci Deutche bank i euro, choć chyba oni również wprowadzili rodzinę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella - Eurespal 😉
No obudził się na szczęście ale jaka maruda. karuzela nie, mata nie, to ja juz nie wiem jakie atrakcje mam mu zapewnić. Najepiej to u mamy w pionie, bo główke twardo trzyma i sie rozdziawia n aprawo i lewo...
Ola - my teraz kredyt w Deutsche Banku bierzemy, ale nie w programie Rodzina na swoim. Mimo udogodnień i tak drożej nas by ten kredyt wyniósł. No a poza tym mamy juz mieszkanko. Jesli mogę coś doradzić to umówcie się np w Open Finance. My tam zaczerpnęlismy duuużo wiedzy.
No kurde musze iść ponosic, bo miączy i miączy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...