Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hej 🙂

A moja Nadia ma jakis szł jedzenia w nocy budzila sie 3 razy i od 6 strasznie gadała w łóżeczku ale to bardzo głosno no i sie cały czas smiała 🙂
Olamat nie ma za co poprostu napisałam to co ja robiłam 🙂

Cruella podejrzewam że paczke dlatego dostałam ze jestem u nich na stronie zalogowana 🙂 bo napewno nie ze szpitala bo zadna moja znajoma nie dostala 🙂 wiec raczej ze strony 🙂 ja po akcji lovela wszedzie sie zalogowałam hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej , my też już dawno na nogach,
Zdążyłyśmy posprzątać zupkę Ameliuszkowi ugotować, teraz robię roladę w cieście francuskim 🙂
Będzie na obiadek bo mamy gości 🙂
Olu w kinie grają kultowy film pt. " sex w wielkim mieście" gorąco Ci polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia szalonej zabawy życzę.
Oj przypomnisz sobie stare dobre czasy wolności hihihi, byle by tęsknota za małą przyjemności Ci nie odebrała.
My z mężem wczoraj wieczorem wyrwaliśmy się na zakupy a Amelia była z Adrianem i sąsiadką, nawet fajnie było tak bez stresu ale ciągle patrzyłam na tel czy nie dzwonili hahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
My już po spacerku 🙂 🙂 🙂 pogoda średnia , ciepło i przynajmniej nie pada 🙂 🙂: blisko 2 godzinki łaziliśmy aby nasz bąbel pospał 🙂
Olamat i Montusia - miłej zabawy na weselach , poszalejcie 🙂 🙂 🙂
Ola - moja jeszcze standardowo je 2 razy w nocy i 3 raz nad ranem 🙂 i klocuszek z niej nie jest 🙂
Dziewczyny karmiące piersią - ja nie ściągam pokarmu ,tyle ile się wyprodukuje,tyle zjada Mała i często zjada tylko z jednej piersi. To tę drugą powinnam opróżnić? Ale nic mnie nie boli, one się chyba tak przystosowały,że sa "obalane" na zmianę 🤪 i co robicie z nadmiarem pokarmu, mrozicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój szkrab w nocy nie spał dobrze, od 4.00 pobudka, ale za to teraz śpi od 12.00. Obudził się na cyca o 14.30 i spowrotem go wpakowałam do łóżeczka, i śpi. Łącznie już 4 godzinki 😆

Magdulka-ja też nie odciągam. Na początku z czystej ciekawości odciagnęłam 3 pojemniczki i mam zamrożone na wszelki wypadek. Później jak chciałam coś odciągnąć to już nie szło. Cycki mi jakies miękkie się zrobiły i chyba mleka mam na styk, tyle co Mały zjada. No bo pewnie za mało piję. Czy Wy dużo w siebie wlewacie? Ja może wszystkich płynów (kawki, herbatki, woda i soki) to może z 1,5l dziennie. Może za mało?

Olamat i Montusia - wybawcie się na maxa 🙂

Olamat - jak wygląda ciemieniucha? Ja dziś też u Małego zauważyłam, ze skórka mu się łuszczy na całej główce praktycznie. I zaraz wyczesałam, ale na sucho i potem nasmarowałam oliwką. Zrobię tak jak pisałyście z oliwką przed kapielą i wyczesywaniem po, tak na wszelki wypadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My rowniez po spacerku. Pogoda u nas letnia 🙂 Czyste niebo pelne slonce i grubo ponad 20 stopni. Maluszek niestety jakis marudny, chyba za cieplo go ubralam na spacerek :/ Teraz przysypia. Czas na kolejna drzemke 🙂
Mamusia idzie zjesc obiadek...pieczona piers z indyka, ziemniaczki z maselkiem i buraczki czyli moj standart...
Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka - to co napisałaś o główce to wydaje mi się że to ciemieniucha 🙂
Ja piję dużo wody mineralnej 🙂 a poza tym to herbatkę , kawę bardzo rzadko ,choć dziś musowo jak kolejny dzień taka masakryczna pogoda. Mi łącznie też wyjdzie tych płynów pomiędzy 1,5-2 L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pije bardzo duzo plynow: kawa zbozowa, herbatka bocianek, herbatka z kopru wloskiego, melise, bawarke ale tylko do sniadania, wode. Ogolnie chyba okolo 2.5l do 3l Na noc robie sobie zawsze albo bocianka albo koper i popijam po kazdym karmieniu.
Karka to ze cycki masz miekkie to znaczy ze uregulowala ci sie produkcja mleka. Tyle ile maluszek potrzebuje tyle wyprodukujesz. To normlane. Mozesz probowac odciagac pokarm okolo 30 min po karmieniu. Tak mi mowila polozna.
Pogoda ma sie poprawic w calej polsce. Trzymam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polozna mowila mi rowniez ze pic mamy tyle na ile czujemy ze mamy pragnienei. Nadmiar tez szkodzi laktacji. Takze nie ma wytyczonej ilosci plynow jaka musisz wypic. Pic trzeba zeby sie nie odwodnic i nie miec zaparc. 🙂
Maluszek drzemie ale cos niespokojnie bo poplakuje...hmmm...cos mu dolega chyba... 😞

DZIEKUJE ZA OKLASKI!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella masz jakiegos wroga? 😜 mi tez ciagle ktos brał a teraz znowu dostaje,wiec to ktoras z naszego forum mi dala oklaski??napiszcie jak jakas mi dala ,czy poprostu cos z tymi oklaskami nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my bylismy u tesciow i musielismy wrocic bo cos ją bolalo i dostala takiego ataku placzu ze ani jesc nie chciala i w zaden sposob nie szlo ją uspokoic,kompletnie w zaden.chyba ją tak brzuszek bolal ale po czym ,przeciez jem tak samo,a dalam jej dzis syropu prawoslazowego on jest tak mega slodki to moze po tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. My też po długim spacerku. Pojechaliśmy na rynek opolski 🙂
Ze złych wieści: z babcią mojego meża coraz gorzej. Boże, nawet nie potrafię do niej zejść tak mi jej żal (mieszka na parterze). Czyści ją z każdej strony. I dziś nie wstała nawet z łóżka 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nawet pogoda dopisała więc siedzieliśmy na tarasie prawie cały dzień 🙂
Ameli dziś zjadła znów zupkę ależ jej smakuje taka gotowana, a zabawa była przednia bo jak już dziecko się najadło to sobie elegancko pluła i śmiała przy tym. Największą radość miał tato bo dziś pierwszy raz widział jak je bo tak na co dzień jest w pracy 😞
Do tego dostałą do picia soczek ze świeżego jabłka, tyle radości w jeden dzień 🙂
Na kolacje dziś dziecko zjadło 210 ml hahaha

Kamis tu jest problem z oklaskami bo same się dziwicie że tak Wam przybywa a mnie więcej ubywa niż jest to możliwe licząc ilość godzin a przecież niby co 2 godziny można dawać lub zabierać 🙂

Anulka przykro mi z powodu babci męża, trzymam kciuki za nią i za Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Amelka ma niezły apetycik 😲 Majka zje góra 180-190 w nocy po 8 godz przerwy a tak to po 140-150 ml.
i miała problem aby usnąć wierciła sie i popiskiwała w łóżeczku , ale sie udało i śpi 🙂
Anula też trzymam kciuki aby babcia wróciła do zdrowia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka o dziwo Amelia w ciągu dnia zjada tak do 130 ml a często nawet 100 ml
Z tym że je mi zupkę no i jakby patrząc na słoiczki no to w ilości powiedzmy pół słoiczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...