Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki 🙂
U nas nocka super i UWAGA Amelia spałą dziś przy zgaszonym świetle 😁 😁 😁
Tradycyjnie o 19.30 do 4 rano 🙂

U nas też piękne słońce, matko jak ja się cieszę, w końcu ciepło.
Jedziemy na cmentarz do dziadków a potem na taką farmę że zwierzętami i tam zjemy obiadek. Po południu do mojego chrześniaka na urodziny 🙂

Anulabku no cóż mogę powiedzieć bardzo mi przykro, a moja" wielbicielka" chyba wyjechała na weekend bo mi przybywa 😁 😁 😁 😁 😁
Mnie to jest obojętne więc nawet pisałam zabierajcie mi a nie dodawajcie będzie szybciej 0 i problem z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulabku jednak mój kradziej jest w domu i czeka 😁 😁 😁 😁
I właśnie sprawdziłam dokładnie jak minęło 120 minut zabrała mi oklaska hahah, w takim razie to już straszna ambicja wyczekiwać by zabrać mi oklaska 😁 😁 😁
Koleżanka mi mówiła że tak jest ale jakoś jej nie wierzyłam a przed sekundą sprawdziłam hahahah
Mam tylko nadzieję że ona nie ma dziecka bo zamiast siedzieć na słońcu męczy je w domu by zabrać mi oklaska.
A jeśli ma dziecko to już mu współczuje takiej matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Aga i Anula - ciekawe, komu się chce w takie coś bawić 😞 aż mnie to dziwi taka zaciekłość.
Powiedzcie jak Wy dziś ubieracie dzieciaczki , bo moja na razie jest w body z kr.rękawem,półśpiochach i kaftaniku i nie wygląda aby jej było za gorąco, oczywiście wsio w domu pootwierane,ale może powinnam ją bardziej rozebrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U nas nocka mimo przytkanego noska dobra. Pobudka o 1.30 3.30 i od 5.30 spalismy w lezaczku do 9.00 Troche marudzilismy rano bo nie chcielismy dac mamie wyczyscic noska ale potem zasnelismy slodko i teraz po fikaniu z karuzelka znowu spimy.

Dzis jedziemy na zakupy i potem do babci bo sie stesknila za Tymkiem 🙂
Pogoda super - lato przyszlo nieoczekiwanie 🙂
Nie wiem jak ubrac szkraba zey nie bylo mu za cieplo a z drugiej storny zeby nie przesadzic i zeby katar sie nie rozwinal bo znowu nie bedzie szczepiony :/ Skoczyl wczoraj dwa miesiace a nie byl jeszcze szczepiony...na odpowiedzialnosc p.doktor...bo najpierw musimy isc do neurologa..czyli jutro na 17.00
Milego dnia i do wieczorka!!

Nie wiem komu ale dziekuje za oklaski.... niezle jaja tu z nimi sie dzieja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciliśmy od dziadków . Niunia była grzeczna ,na spacerku zasnęła i pospała a teraz fika w leżaczku i chce z mamą pogadać 🙃
Ola - moja śpi jak na razie w pajacyku i body ale jak będzie dalej tak ciepło to się przerzucimy na rampersiki 🙂 🙂 🙂 a Majeczka śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my zaraz do kąpieli zmykamy 🙂
Olka u ans taki upał że Amelia by się usmażyła w body i rampersie.
My dziś samo doby ze spódniczką.
Oto fotka po dzisiejszych urodzinach 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/19efe139.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu doczekasz się, dziękujemy za komplementy 🙂
A co do ubioru lepiej żeby trochę zmarzła niż ją przegrzać tak że bądź uważna 🙂
A stroimy bo pamiętasz że teściowa była w Stanach an zakupach bo to od niej a i mamy chrzestną mamę w UK która też dba o Amelkę, dziś rano włożyłam jej też sukienkę ale była jakaś taka ciasna więc tylko wyszłyśmy z domu, a na imprezę przebrałyśmy się 🙂
My też mamy piękne balerinki ale chyba dopiero na jesień włożymy 🙂
Dobra idziemy się kąpać 🙂

A jak ubieracie do spania??
Moja do tej pory spałą jak było ciepło w body z krótkim rękawem i śpioszki a dziś taki upał więc pójdzie spać w takim cieniutkim pajacyku z krótkim rękawem oraz bez stóp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak jej sie koldra placze??

Ja musialam zalozyc drugi ochraniacz na lozeczko, bo maly mi sie budzil w poprzek lozeczka z nozka miedzy szczebelkami 😲 i udezal kostka o nie 😲 a potem plakal. teraz ma zale lozeczko dokladnie opatulone 🙂 nawet szpary nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki , co tu tak pusto?
ja od rana polowałam na mocz Mai do posiewu i nic 😞 nasikała ale obok 😠 im później zrobię to badanie tym dłużej musi być na furaginie 😞 no i badania CUM nie możemy wtedy zrobić 😞 pogoda zapowiada się dobrze , zaraz dzwonie i umawiam sie na wizytę chce pokazać te ropiejące oczka malej , może jakiś wymaz trzeba zrobić albo sam da mi jakieś krople 🙂
anulka najlepsze życzenia urodzinowe -dużo radości i samych pięknych chwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...