Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki 🙂
U nas nocka super Amelia poszła spać o 19.30 wstała o 6.10 i poszła dalej spać 🙂
POgoda piękna więc my zaraz idziemy na ogród 🙂
Olu współczuję tego oczka.

Anulka
Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę 😞
By złożyć Ci życzenia!
Lecz wzywam los i proszę go.
Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia.
Jak co roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może.
Więc i ja korzystając z tej sposobności.
Życzę Ci mile szczęścia i radości.
By to o czym marzysz się spełniło!
A to co kochasz... TWOJE Było!

[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/d96cbde1.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka Wszystkiego Najlepszego!!! Duzo zdrowka i samych pogodnych chwil z maleństwem! Zyczenia sklada Ci Tymoteuszek z mamusia 🙂

U nas nocka tez fajna. Synus zasnal o 21.30 i potem pobudka na jedzonko o 1.30 4.00 6.00 8.00 i teraz znowu przysypia na lezaczku.
Pogoda u nas jak narazie letnia. Podobno ma przyjsc deszczyk...hmm...oby nie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie jest i słońce ale robi sie ponuro i tak duszno ze oddychac trudno , a nie wiem czy przy malej wentylator mogę włączyć -bo jak go nie ustawię to bedzie i na nią wiać ,
kurcze dziewczyny strasznie mi włosy zaczęły wypadać 😞 co prawda na ilośc to ja nie narzekam ale wkurza mnie pełna szczotka kudłów 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka wszystkiego najlepszego w Dniu Twojego świeta zycze Ci spełnienia wszystkich marzeń - slemy Ci z Nadią tysiace buziaczkow i usciskow 🙂

Tort wielkosci berlina wow czyli dla nas tez starczy hihi

Moja Nadia od 2 dni rewelacyjnie spi 🙂 sama zasypia o 20 pobudka o 5 na cycka pozniej dalej idzie spac do 9 a nawet jak sie obudzi wczesniej to lezy i sie bawi w łozeczku no rewelacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My po chrzcinach! Było super Damian rozglądał się całą mszę i nawet raz nie zapłakał! Przyjęcie też sie udało, goście dopisali ;-) Mały nie marudził, bo był ciągle zabawiany przez babcie i ciocie 😮 dzisiaj nie podoba mu się że już musi sam poleżeć chwilę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Widzę, że weekend u wszystkich udany 🙂
My byliśmy w sobotę na roczku u chrześniaka męża i spędziliśy z Adim pierwszą noc poza domem. Miałam różne obawy, tym bardziej, ze po piątkowym spacerze powrócił katar i psikanie. 😞 Nie wiem czy Mały nie przeziębia się jak go podczas spaceru z wózka wyjmuję. Znowu dostal atak kolki i mimo kropelek wył w niebogłosy. WIęc juz nie mogłam słuchac i go wyjęłam. Ciepło było ale wietrznie... Ubrany był w body z krótkim i dresik-bluza z kapturkiem, czapeczka, spodnie i skarpetki. Więc zawiać go nie mogło, bo buziulke miał schowaną, a jednak nałykał się powietrza i w sobotę rano powróciłam do Eurespalu i Nasivin 😞 Może zaszkodziło mu leżenie w bodziaku z krótkim rękawkiem i bez skarpetek? Moim największym problemem jest ubieranie Małego. Dosłownie nie wiem co mu zakładać, by się jeszcze bardziej nie przeziębił. On jest z typu grzejniczków, tzn wiecznie mu gorąco. Bardzo szybko poca mu się łapki i stópki.
Mąż był w pt po skierowanie u rodzinnego, który jest też pediatrą i pytał kiedy dziecko ubierać w krótki rękaw. Powiedział, że do 30 stopni lepiej w długim, od 30 można krótki... więc jak wrócił to Małego zaraz ubrałam, ale już widać coś mu zaszkodziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu masuję oczko razem z Wami 🙂

Karka
mam pomysł jak będzie 30 stopni załóż sobie długi rękaw i zobacz jak się będziesz czuła!!!!!!!!!!!!!
Dziwny Twój lekarz bo ilu bym nie pytała czy gdziekolwiek czytała dziecko należy ubierać jak siebie.
Możesz mu zostawiać skarpety jak się boisz o przeziębienie.
Szkoda że ten lekarz nie powiedział Wam że dziecko przegrzane łapie choroby częściej niż wychłodzone.
Lekarzem nie jestem ale posłuchaj rady koleżanki, zmień lekarza.
Na noc możesz mu założyć coś cieplejszego bo wiadomo temp ciała i otoczenia spada a Adi może się odkryć, jak jest wiatr zasłoń mu uszy jak jest słońce nakryj głowę 🙂 🙂 🙂

Ja wracam do opalania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula - wszystkiego NAJ NAJ NAJ... 😘 Spełnienia marzeń i by Martynka nie sprawiała mamie żadnych kłopotów 😉

Elwira - super, że chrzciny się udały. Ja czekam, aż Mały upora się z kolkami. Ryk w Kościele mi niepotrzebny. Najgorsze, ze Adi tak szybko rośie, ze uż wygląda na starszego. Hehe, ksiądz pomyśli, ze roczniaka nam się przypomniało ochrzcić 😜

Olu - widzę,że majeczka też sobie leży na boczku. Mój opanował tę pozycję w weekend i teraz co go zostawiam to się przekręca na boczek, ale tylko na lewy potrafi. W łóżeczku tak chciał dosięgnąć karuzeli aż się przekręcił. Teraz próbuje na brzuszek, ale nie wie co z łapką zrobić-tą na której leży, hehe. Tak to zabawnie wygląda jak się męczy... ale niech ćwiczy. Ostatnio jakoś zrobił się silniejszy. Też się podciągać chce jak się go chwyci za łapki, jak go noszę to główkę w pionie trzyma i się rozgląda. Rośnie chłopisko 😁

Cruella - Amelka tak w krótkim rękawku i gołych girkach w wózku jeździ? Cholera. Ja chyba przesadzam jednak z tym ubiorem. Bo Mały miał body z długim, na to bluzę i spodnie... no i czapeczkę. A jak go wyjmowałam z wózka to zakładałam kapturek, bo bałam się, ze zawieje mu szyjkę... teraz w domu mam 26 stopni i leży w bodziaku z długim i skarpetkach... a wkurzają mnie skarpeciochy, bo wszystkie mu się wrzynają w tłuściutkie girki 😞

Caarolajna - kuźwa twój Tymek to typ mojego Adriana jesli chodzi o kolki i niespanie bądź częste budzenie. Ja jedynie z soboty na niedzielę szok przeżyłam jak Mały najadł się o 22 i nastepne karmienie było o 5 rano. Przespał 6,5 godziny!!! Chyba częściej musimy wyjeżdżać i zmieniac otoczenie. Bo dziś już w domku mi nie spi. Od godziny drzemie przy włączonej suszarce. Ale jak tylko wyłączam oczy otwiera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem cruella, że masz rację, ale niby dziecko ma mieć na zewnątrz 1 warstwę więcej niż my...
No widzisz, kurdę, przy następnym wyjściu już tak nie opatulę Małego i zobaczymy jak mu będzie... Bo przeciez jemu jak tak leży to gorąco, bo w gondoli to mu raczej nie wieje...

Ola - ja tez kropelki do ropiejącego oczka. Antybiotyk. dawałam przez 2 tyg., potem tydzień przerwy i ropienie powróciło, dałam jeszcze przez tydzień i na razie jak rękął odjął. Więcej nie powróciło... ale wiem, że takie ropiejące oczko lubi nawroty 😞 Też masowałam. Nie robiłam tego zbyt długo czy regularnie, bo Mały tego nie lubił, ale nie martw się, za jakiś czas majce minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka my tez antybiotyk , a co do leżenia na boczku to ją tak zawsze do spania kładę , oczywiście ona juz sie przekręca i leży potem na pleckach , ale na macie sama też sie obraca -turla na boczki jak chce złapać wiszące z boku zabawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie, mam inny problem. Przy obcinaniu paznokci musiałam małemu za bardzo naciać pazurek albo zaczął mu wrastac (u dłoni środkowy), bo z boku ma czerwone i lekko spuchnięte i jakby ropka się z tego wydostawała... co z czymś takim robić? Macie sposoby czy trzeba do lekarza uderzyć? Kumpela dała mi maść Baneocin. Posmarowalam mu wczoraj na noc i dziś i jakby jest lepiej. Tylko biedak ma niedrapkę na tej łapce, bo nie chcę by zjadł tę maść lub wtarł do oczka.

U mnie w cieniu 27,6/ w domu przy zasłoniętych oknach 26,7... Najbliższe 2 tygodnie zapowiadają się upalnie. Od środy po 35 stopni. A dopiero co zimno było jak cholera. Nie nadążam za zmianami temperatury, hehe. Mężuś wyjeżdża w delegację w środę, wiec jutro już zawozi mnie do moich rodziców i będę u nich do niedzieli. Super. Mam nadzieję, ze Mały się wyspi i ja. Dziadowie już czekają. Ogród duży, w domku chłodno. Będzie raj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...