Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

olamat ja jakos nie mam z tym problemu,jak karmie co 3 godz ,to po 1,5 godz od karmienia odciagam,a ostatnio jak odciagalam to wypila mi tylko z jednej piersi a z drugiej odciaglam 90ml,no wiadomo za jednym razem nie odciagne na jedną cała porcje czyli ze 160ml bo potem by ona nie miala co wypic normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a mam pytanie czy dzieciaczkom mozna uszy moczyc w wanience?bo widzialam asia na zdjeciu na nk ze twoj lezy w wanience z uszami zamoczonymi.a nie mam pojecia,dlatego zawsze nie wiedzac jak to jest nie zamaczam jej uszu zeby do srodka jej nie polecialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja tez ma taką delikatną ciemiuche ale tylko w jednym miejscu i tez smaruje oliwka,wyczesywac nie musze bo to ma tylko troszke a ze dlugich wlosow nie ma to tego tłuszczu nie widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis wiesz co?? ja sie staram zeby mu sie nie zamaczaly. Czasem zrobie mu za duzo piany i wtedy mu porasta uszy 🤔 🤔 a poza tym przewaznie go trzymam pod glowka i ma ja wyzej. Gdy chce mu zrobic zdjecie to wtedy na chwile go zostawiam. Ale napewno po wyciagnieciu z wanny dokladnie staram sie osuszyc mu uszka i z wierzchu patyczkami czyszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyczytałam w necie (ach co byśmy bez niego zrobiły), że należy posmarowac oliwką 15 minut przed kąpielą, wykąpac i dopiwro wtedy wyczesac, a ja robilam inaczej. Kąpiel oliwak czapeczka i rano wyczesanie. Jutro muszę zrobic poprawnie 🙂

Kamis ja Zuzce też nie moczę uszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zostawic Was na pare godzin a tu prawie 10 stron mam do czytania :P 🙂
Maluch zasnal po walce "ja nie bede spal" mimo e oczy mu sie same zamykaly 🙂
Tata jak zwykle wybyl z domu a ja zerkam na you can dance i mysle ze trzeba isc tez spac...
Kiedy jest dzien taty? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia masz tu link do łóżeczka, ja jestem zachwycona nim
http://www.allegro.pl/item1027415402_lozeczko_turystyczne_kojec_arti_deluxe_3kolory.html

Ola zagęszczam już dawno ale kiedyś kleikiem ryżowym, pisałam już o tym miała biegunki i dlatego a teraz dostaje kukurydziany bo miała zaparcia hihiih.
nutriton tez daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat mi lekarka na ciemienuche powiedziala zeby przed kapiela zrobic masaz oliwka glowki powcierac zostawic na 15 minut i pozniej dobrze umyc mydlem i porzadnie spłukac woda a po kapieli delikatnie wyczesywac 🙂 robilam tak niecale 2 tygodnie i wszystko zniknelo - wazne jest tez zeby dobrze wlosy spłukiwac 🙂

Cruella dziekuje pieknie za link 🙂

Moja Nadka spi pieknie od 20 🙂

A wiecie co, ja dostalam od Hippa paczke na Dzien Dziecka ze sloiczkami i lyzeczka oraz kremem 🙂 i kupon na odbior 2 paczki w rossmainie i dzis odebralam i byl tam kolejny słoiczek i soczek, kolejna lyzeczka hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze ze ja dzis pierwsza 😉

U nas noc nawet fajna. Kapiel o 19.45 potem amciu i od razu zasnal mamusi na rekach o 20.30 potem pobutka o 23.45, 4.10 i 7.00 i dlaej lezymy w lozeczku wpatrzeni w karuzele, moze jeszcze sobie maly przysnie.

Pogoda u nas taka sobie niby jest dosc jasno ale slonka nie ma 😞 😞 Niedlugo juz lato a tu nawet porzadnej wiosny nie bylo 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!

U nas nocka fajna...Jedzonko o 21.30 Potem usnal sam w lozeczku ( 🤪 ) Pobudka dopiero o 2.30 4.00 i 5.30 Spalismy do 8.00 🙂 Wyjelam mu poduszke z lozeczka. Niby plaska i bezpieczna a moze jej nie lubil?? ZObaczymy jak dzis bedzie. Musi byc na podwyzszeniu bo inaczej sie zatyka ale moze podniesienie materaca od strony lowki wystarczy 🙂

Mamusia je sniadanko a synek juz od 40min szaleje z karuelka. Zaczyna pomalu marudzic i ziewac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki !
dzisiaj Majka w nocy jadła az 2 razy 😲no ale co sie dziwić jak zasnęła o 19 zjadając tylko 20ml przed. u nas pogoda bez słonka ,może pojedziemy do Gdańska do teściowej ale mi sie nie chce mieliśmy jechać do kina a nic ciekawego nie grają 😞
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...