Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
pracowite pszczółeczki jesteście w pisaniu 🙂
Anulka- Martynka jest the beściarą w tym trzymaniu główki 🙂 🙂 🙂 My też sie poprawiamy i już dziś 2 razy leżeliśmy na brzuszku i ćwiczyłyśmy główkę 🙂 🙂 🙂
Moni - udanej podróży 🙂 🙂 🙂 Malutka będzie grzeczna 🙂
Creulla - moja dziś spała na spacerze 2,5 godziny i jeszcze po prawie godzinkę , w ogóle trafił mi się śpioszek 🙂 🙂 🙂 odpukać w niemalowane aby się to nie zmieniło 🙂
Paulla - śliczna dzidzia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.
Długo mnie nie było. Mam 460 stron do nadrobienia. Ale mam wytłumaczenie: kończyłam prawo jazdy, pisałam referaty i szykowałam się do sesji na studiach. Do tego mój synuś zaczął ząbkować i ciężko wszystko pogodzić.
Nie zapomniałam o Was 🙂 Zaraz poczytam co u Was słychać i jak rosną wasze dzieciaczki (o ile mały mi pozwoli).
Mateuszek waży już ok 7 kg! Tak mi się wydaje po na początku maja miał 6kg. Ciągle tylko odkładam kolejne za małe ubranka. Troszkę się śmiałam jak zapinałam mu kolejny kaftanik i okazywało się że rękawki dobre, a brzuszek się nie mieści 🤪

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radio mówili że dziś 🙂

Doti widzę że mój apel pomógł, cieszę się bardzo bo to kolejna mamuśka z odzysku hahahah.

Anulka jutro cały dzień będzie mogła oglądać bo powtarzają wszystkie odcinki hahha.

My mieliśmy prezentacje nowego robota/odkurzacza który sam sprząta czyści łóżka etc. i amelia leżała w leżaczku i oglądała film jak jej zasłoniłam to na mnie nakrzyczała i Pani od prezentacji się nie mogła nadziwić jak takie małe dziecko umie sobie radzić hahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może zawodówka miała bo absolwenci liceum i technikum mają razem a zawodówka ma później. Ale dziękuję że pytasz, poszło dobrze nawet dyplomik dostałam za "wzorowe pełnienie funkcji przewodniczącej samorządu szkolnego" i przewodnik po ostatnich dzikich miejscach w Europie 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my od 10 do 20 bylismy dzis na polku,brałam ją tylko na karmienie i znowu na pole,prawie cały czas grzecznie lezala sobie w wózku,chodzilismy na spacerki albo wylegiwalismy sie w ogrodzie,taka pogoda moze byc codzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia liceum ale nie ważne, gratuluję 🙂

Asia
no odkurzacz czad ale pani by mi zwróciła uwagę że to nie odkurzacz tylko robot i faktycznie sam skanuje powierzchnię którą ma odkurzyć, sam ustala rytm sam się porusza, mówi taki robot jak z bajek tylko że okrągły.
Niestety dziś nie kupiliśmy dopiero we wrześniu może bo bagatela 4500 zł. A my mamy w sierpniu chrzciny więc dopiero jak coś to po. Ale normalnie super wymiata hahaha. Siedzę piję kawę a mały gość jeżdzi po mieszkaniu i nawet spod szafy wymiata kurz.
Gorzej z Luną bo ona ledwo toleruje ten który mamy teraz 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam niezapowiedzianą wizytę mami i siostry 🙂 I teraz popijam sobie winko (Carlo Rossi różowe Cruella 😁 ) Na razie tylko jedną lampkę, bo po prawie rocznej abstynencji mogłoby się to skończyć nieciekawie 😁 Już i tak czuję ręce jak z waty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...