Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Bohito trzymam kciuki daj znac jak tam po wizycie

Mra no widzisz nie ma sie co martwic na zapas 😉 dobrze ze mała jeszcze chce posiedziec w brzuszku 😉 ale bym sie przeszła na jakis koncert...

Z tego co pamietyam to brzuch moze sie obnizac 2 tygodnie przed proodem ale to pewnie tez nie jest pewne .Ja tez nie pamietam zeby w poprzedniej ciązy obnizył mi sie wogole a teraz zobaczymy na razie mą tylko widzi ze ostatnio mi urosł 😉

A moja myszka dzis spokojna ale to pewnie przez to za ja dzis jakas przybita chodze;/


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to mi dzis dzień płata figle ale jakoś sie trzymam, więc wysyłam ci pozytywną energię 🙃 🤪 🙂
Mi w poprzedniej ciazy też brzuszek sie nie obniżył, zaś teraz podobno wyskoczył do przodu, bo kilka osób zwróciło mi uwagę 🙂 Wydaje mi sie ze to nie ma reguły.

Wyciągnęłam wszystkie zabawki, aby przejrzeć te dla niemowląt ale mi nie wyszło bo synek zabrał i zaczął sie bawić.

Babcia juz pojechała, a co z wypadem do sąsiadki to juz sama nie wiem, bo jak zaraz synek nie pójdzie sie zdrzemnąć to pewnie pojdzie o 16, czyli wtedy kiedy bedzie pora wychodzić z domu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel poratuj się czekoladą. Jak Mała zacznie kopać - automatycznie podskoczy Ci humor 🙂 to te 2 tygodnie to akurat, na czas po koncercie i powrocie męża 😉

Rita w ogóle się jakoś rozkulała dzisiaj, a podobno na tym etapie dużo dziecko śpi 😉 No i się śmieję, że jak koncert będzie dobry, to być może z koncertu pojadę na porodówkę. Przynajmniej koncert Stańki "Dark Eyes" na mnie tak wpłynął, że wychodziłam z miękkimi kolanami i doznaniami fizycznymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka reguły nie ma 🙂 zauważyłam u siebie + powiedziało to kilka osób spontanicznie, czyli musiał się obniżyć 😉 co do zabawek - chcieliśmy wyrzucić takie 2 ogromne pluszaki po moim bracie (mają po 15 lat), bo są siedziskiem kurzu i roztoczy, są zniszczone i wyglądają żałośnie i... brat jak je zobaczył wystawione, wziął je i gdzieś w domu schował 😮 sprzątanie zabawek za bradzo kusi zabawą 😉 tak przynajmniej kończyło się u nas sprzątanie klocków itp. 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj robie pierwszy raz z tego przepisu nie wiem co wyjdzie jak bedzie smakowal bo jak narazie jeszcze dobrego przepisu na pizze nie znlazlam wrzucilam link na potrawy styczniówek 🤢 🤢 🤢 🤢

mi sie bardzo brzuch obnizył nawet moja mama to wczoraj zawazyła

nie pisałam wam jaki koszmar wczoraj przezyłam
moj siedziął przed kąputerem a ja poszlam rozebrac łozko rozkładam a tu nagle zrobiło mi sie mokro odrazu mała panika wzielam czysta bielizne polecialam do łazienki patrze czy to nie wody bo az getry miałam mokre ale okazalo sie ze powrocila moja kochan grzaybica i to opławy a przy infekcji mi sie tak robi myslalm ze wciagu minuty umre ze strachu i dziaj zaczynam pakowac torbe nie ma obcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co raz bardziej mi się podoba ta teściowa mojego Makusia 🙂 koncert Ptaszyna...trochę zazdroszczę 🙂 ja już na koncerty niestety się nie piszę bo jak ostatnio byłam na metheny trio i napiórkowskim to Młody szalał jak wariat więc myślę, że w chwili obecnej mogłoby się to rzeczywiście skończyć na porodówce 😁
Mra_ czekaj dzielnie na męża 🙂

U mnie zrodził eis dzisiaj taki problem, ze pojawiła mi się intensywniejsza wydzielina z pochwy i doszło do tego kucia w podbrzuszu... jak do jutra to nie minie to mam się zgłosić do szpitala...buuu... boje się że znowu mi się coś przyplątało 😞
no i do tego jeszcze mąż mnie dziś poinformował, ze w przyszłym tygodniu wyjeżdża na 4 dni!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mojego męża tez nie bedzie 2 dni w przyszłym tygodniu. Ciężko bedzie 🤢
WielkaB padłabym chyba z wrazenia 😮 😮 😮

A musze Wam napisac jak ostatnio poczułam odejście wód: pękło cos we mnie i wtedy wylała sie woda. To pęknięcie było dośc intensywne. Może inne kobietki tez tak miały a moze nie ale u mnie tak to wygladało 🙂 I wtedy nie wiedzialam co zrobic , bo mróz na dworze i jak tu wyjść w mokrych ubraniach skoro ciagle leciała woda....i włozyłam tetrówke. I zanim dojechałam to udało sie nie przemoknac na wylot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik ja się też martwiłam a teraz już spokojniej bo nasze dzieci już są na tyle duże, że nawet jeśli w najgorszej opcji by się teraz urodziły to i tak ew tylko w inkubatorze poleżą, albo nawet nie.
Jeśli chodzi o szpital to zobacz czy nie ma informacji na stronie internetowej.
WielkaB serniczek pycha, 😜
Współczuję stresu z wodami, bo ja wiem jaki ja miałam jak mi te skurcze się co pół godziny powtarzały.
Kruszynka biżuterię weźmie moja siostra do pracy i chcę coś sprzedać. Musze trochę do budżetu dorobić 😜 a próbowałam zrobić fotki to wyszły fatalnie, aż jestem zła.
31072010 obu nam został miesiąc. I nie tylko nam, bo więcej nas jest z terminem na 02.01 😉
Mra to dobrze się pilnuj do 20.12 😉 a Rita aktywna jest 🤪 Emilka wczoraj szalała a dziś spokojna, tylko jak mój spody do szuflad przybijał to się rozkopała.
Skoreczka coś ciężko z tą wenę, na razie jest jeden komplet ze starego pomysłu. Nawet nic specjalnego, bo chciałam zobaczyć jak wyjdzie.
Anabel mi też się kojarzy, że brzuch się obniża na 2 tyg przed porodem. 😉
Magditta może to ten czop Ci odszedł?

Mi odeszły wody inaczej, obudziłam się w nocy o chciało mi się sikać. Czułam, że chyba popuściłam trochę bo mi jakoś lekko mokro było. Wysikałam się, a tu dalej trochę leci. I do tego trochę krwi. I nie przestawało, więc kapłam że wody. Nie było to super intensywne, wkładka wystarczyła. A chlusło w szpitalu na łóżku. No, ale w wypisie miałam "nieprawidłowy odpływ wód płodowych".

Idę ubranka do komody układać. 😁 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia właśnie przypomniałaś mi, że zapomniałam wyciągnąć pranie z pralki, które wstawiłam o 10... 🙃 muszę je rozwiesić 😁

Gosik łapaj linka przyjęcie do porodu na Polnej. Z tego co wiem, ubranka dla dziecka etc. potrzebne są przy wypisie, dziecko przebiera się w jakimś przejściowym/wyjściowym pomieszczeniu.

Magditta 😉 a ten, może to faktycznie czop? z innej beczki - zapytałam męża, czy pojedziemy na Red Hotów 27 lipca do Warszawy, a on mi na to "wiesz, kochanie, będę wtedy na Grenlandii". Nie wiedziałam, czy się śmiać, czy płakać 😉

O, dostałam oklask. Dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to grono samotnych brzuchali w przyszłym tygodniu się powiększa 🙂 🙂 Damy rade 😁 😁 ja to się śmieję jak mój musi wyjechać i mówię tak,że 2 dni będę odpoczywać od niego ,2 dni będę tęsknić a w ostatnim dniu będę czekać w oknie i jakoś zawsze leci ten czas 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj powiem wam ze nie wyobrazam sobie jak by moj miał gdzies teraz wyjechac chyba bym siedziała i plakała na srodku pokoju ide sie chyba polozyc bo nogi mam jak banie caly dzien latam i jeszcze jedno pizza super mojemu tak smakowała ze sam zjadł prawie cała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściutko cosik tu 😉

WielkaB
jak mus to mus, rzadko to sie zdarza ale jak trzeba się rozstać na kilka dni to trzeba. A łzy też lecą bo ja miękka baba jestem 😉 Tak jak Kruszyna pisze szybko zleci.

A ja mam orzechowca, zjadłam kawałek i teraz mam ochotę na jakis kefirek 😁
No dobrze skoro takie pustki to zmykam. Jutro pojawie sie poźniej bo rano wybywamy z domku 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko mój synek tez dopadł sie do zabawek dla niemowlat 😉

Mra najadłam sie delicji i dopadła mi zgaga jak z poczatku ciązy...

WielkaB no to rzeczysisce miałas stresa teraz zasówaj do lekarza po leki bo lepiej jak naj szybciej to paskudztwo wyleczyc mnie raz dopadła w pierwszej ciązy wiec wiem co to znaczy teraz na szczescie mam spokuj

A mi wody odeszły po paru godzinach skurczy jak lezałam na porodówce i w sumie to nie jestem pewna czy czasem połozna tego nie spowodowała bo to było akurat w trakcie baddania...

Uciekam do łozka niech ten dzien sie juz skonczy Dobranoc dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzulolki ja własnie pije kawke
anabel ja mam cała ciaze ledwo sie pozbedne i znowu jest
skoreczka wiem jak trza to trza

jejku u mnie za dwa tygodnie mi się święta zaczną jak co roku tydzien wczesniej chyba w tym roku na wigilie karpia nie rusze bo mi juz uszami wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Noc mi minęła średnio. Wczoraj wieczorem zepsułam sobie humor (a raczej ktoś mi go zepsuł) i do dziś mam zły. Nie będę Was przynudzać.
Współczuje Dziewczynom, które same zostają. Będziemy się wspierać to szybciej minie, a lepiej teraz niż przed samym terminem lub jak maluszki będą.
WielkaB jeśli chodzi o infekcje pochwy to w ciąży jeszcze łatwiej ją złapać.
Kruszynka ja nie przepadam za karpiem, na święta staram się zjeść po kawałeczku każdej potrawy. O ile oczywiście zmieszczę. 😉
Skoreczka zazdroszczę ciasta, ale ja się ograniczam. Już coraz więcej sobie pozwalałam i wczoraj przegięłam, do tego źle dopasowałam insulinę i oczywiście cukier mi wyskoczył za duży. Wprawdzie skorygowałam, ale to już mam ostrzeżenie, że mam się opanować ze słodyczami.
Idę coś zjeść, bo dziś pierwsze śniadanie później i teraz mnie mdli. Idę zobaczyć za drugim to mi przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Nie ogarnę się chyba z czytaniem poprzednich wpisów 😜

Czy Wy też macie takie bóle kręgosłupa? 🤨

Jadę do mamy, bo mąż ma dzisiaj zajęcia na uczelni, a poza tym się wczoraj pokłóciliśmy 😞 Czemu faceci nie rozumieją, że nie powinni denerwować kobiet w ciąży? Albo może i faceci rozumieją, tylko mój nie rozumie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata mój chyba nie do końca wie jak wygląda ciąża 😉 ma lekkie pojęcie, całego 3 trymestru nie doświadczył ze mną 😉

Nikusia napisz jak się masz po 2 śniadaniu 🙂 z ciekawości - co robisz, jak mam za dużo cukru we krwi? insulina?

Wielkab, Kruszyna karpik nie dla mnie, chyba, że mało i w białym sosie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...