Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 🙂

Tak mi sie cudownie wczoraj zasnęło, aż tu nagle obudził mnie komar, a raczej jego ugryźniecia 🤢 Czy one nie powinny juz spać? Dzis w końcu 1 października.
Rzeczywiście ja też chce wykorzystac piękna pogodę, słonko swieci nadal przepięknie.
Zjadłam sniadanie i czekam aż synek wstanie. Dzidzia brzuszek juz skopała, pewnie czekała na sniadanko 😉

Kahira wysłałam Ci wiadomośc, a Ty wracaj do nas szybko 🙂
WielkaB tylko spokojnie z tym sprzataniem 😉 a rysowac tez lubię 🙃

Później zajrzę.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam z rana...
Powiem Wam szczerze, że po raz pierwszy od dłuższego czasu zajebiście się wyspałam 🤪 😁 Zarówno w sensie długości snu, jak i przede wszystkim dlatego, że nic mnie nie boli po wstaniu z łóżka - ani plecy, ani biodra. Mój dzisiejszy wypróbowany sposób to założona poduszka za plecy, a druga z przodu przy brzuchu (leżałam jak w tunelu i zmieniałam jedynie pozycję z boku na bok). Żeby to tylko działało do końca ciąży... 😁 🙃
wielkaB ja też pałaszuję sniadanie ale kawkę wypiję dopiero popołudniu 😉
skoreczka tutaj komary też jeszcze nie dały za wygraną 😮 😠 i pogodę mamy równie ładną 🙂
Będę do Was zaglądała - BUZIAKI i miłego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
u mnie pogoda typowo jesienna:/( tj. na pomorzu), słonka brak.czekam aż minie 30 min. bo tyle muszę odczekać po eutyroksie ( codziennie karmię pierw tarczycę a potem siebie i małą 🙂)

u mnie takie dokładne sprzątano dopiero na początku listopada 😞 (mycie okien itp) bo teraz czekam na majstra który zrobi moją łazienkę:/ (czekam już miesiąc 🙂-ehhh to moje szczęście)
o 14 jadę do mojej mamitki bo dzisiaj wyprawia ur. 🙂
Skoreczka dopiero doczytałam że to komar cię obudził ,początkowo przeczytałam "katar" 🙂tylko ugryzienia mnie zastanawiały 🙂

czy jak wklejacie fotkę to kopiujecie ją i wklejacie? czy jakoś inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, nadrobiłam zaległości : 🙃:

Nikusia – świetnie, że jesteś już w domu, wypoczęta i uspokojona. O luteinie słyszałam, tata chętnie przepisuje ją swoim pacjentkom na tego typu sytuacje.

Vespera – niezły przerób książek, może recenzje zacznij pisać do gazet 😎

Skoreczka – ja tak trochę już w dzieciństwie miałam, mięso mi rosło w buzi i mnie obrzydzało, tolerowałam jedynie piersi z kurczaka czy polędwiczki wieprzowe : 🙃: za to zawsze kochałam zupy, cały nabiał, owoce i warzywa, choć jako dzieciak jadłam znacznie mniej warzyw – nie cierpiałam np. szparagów, brukselki i szpinaku : 🙃: A rosół jadłam, ale taki przez sitko – żeby ani włókna mięska się nie pojawiło. Trzymam kciuki za syna, żeby wrócił do zdrowia jak najszybciej. Mam nadzieję, że diagnoza nie była tak straszna.

Kobzior – piąteczka! A to Kaja zrobiła Ci psikusa : 🙃:

Bichito – wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! No, ja poznaniara pełną gębą. Gwary jednak nie znam 🥴

Pamii – fajny sposób z tymi karteczkami.

Kahira – niech podłączą Tobie net jak najszybciej, lubię czytać Twoje posty!

31102010 – zdjęcia trzeba najpierw gdzieś na net wrzucić i potem podać link do zdjęcia. Dlatego poszłam na łatwiznę i wrzucam foty na fejsie tylko.

Dzięki za powitanie, Dziewczyny! W Poznaniu tak piękna pogoda, że chciałoby się być cały czas poza domem. A mnie też, jak na złość, wzięła grypa. Wczoraj sporo dnia byłam w mieście, bo musiałam do banku skoczyć, tata dał mi też swoje papiery do podrzucenia w 1 miejsce, wróciłam do domu... odebrałam wiadomość z Allegro, że nie doszła jeszcze kasa za butelki, zdenerwowałam się, bo z konta pieniądze mi zeszły. Pojechałam do banku jeszcze raz (po konsultacji telefonicznej), gdzie potwierdzono, że pieniądze wyszły z mojego konta i nie zostały zwrócone; wróciłam do domu i... Z Allegro odpisali mi, że tak, mają pieniądze, ale nie na tym koncie, na którym się spodziewali o.O faktycznie, podane były 2 nr 2 różnych kont o.O Także tydzień temu powinni byli wysłać mi te butelki. No nic, dobrze, że sprawa się wyjaśniła, żadne ze stron nie zostało oszukana 🙂

Brzuch mi nie twardnieje, to chyba dobrze?

Wpółleżę teraz na lewym boku na kanapie, wsparta na kocach i czuję jak Rita jeździ mi łokciem lub nogą po boku. To łaskocze : 🙃:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Ja też już po śniadanku i po pierwszej dawce tabletek. Dopiero teraz sobie uświadomiłam ile tego biorę. 😮
Ja tak jak Kobzior wreszcie się wyspałam. To chyba swój dom i swoje łóżko tak podziałały, no i oczywiście mąż. 😁 😁 😁
Teraz leżę i odpoczywam, bo potem chcę pojechać do apteki po magnez, ale samochodem. Robimy meble, więc ze starych wszystko powyciągane. A nowe jeszcze nie zamontowane, normalnie aż mnie nosi żeby się za sprzątanie zabrać, ale wizja powrotu do szpitala skutecznie powstrzymuje moje zapędy.
Jestem bardzo senna, ale wyczaiłam, że tabletki które mi przepisali obniżają ciśnienie i jak mi w szpitalu mierzyli to miałam 90/60 w porywach do 100/60.Teraz sobie kawę zrobiłam, bo inaczej to się chyba bym przewróciła.
Pozdrawiam Was i miłego dnia. Jeszcze zajrzę 😁 😁 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
wielkaB napisał(a):
ja sie wziełam za sprztanie ale chyba sama nie dam rady kurzu to mamtyle na sobie ze masakra

odpoczywaj troszkę, bo ja też tak biegałam i widzisz 😉
a jutro masz 100dni 🤪


ale ten cvzas leci ze szok zanim sie obejrzymy to maluchy bada szły do komuni 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
wielkaB napisał(a):
ja sie wziełam za sprztanie ale chyba sama nie dam rady kurzu to mamtyle na sobie ze masakra

odpoczywaj troszkę, bo ja też tak biegałam i widzisz 😉
a jutro masz 100dni 🤪


ale ten cvzas leci ze szok zanim sie obejrzymy to maluchy bada szły do komuni 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜


leci, leci mój syn za 2 lata do komunii 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpuściłam sobie sprzątanie, jak zobaczyłam ile jest nie-moich klunkrów i przydasiów to odechciało mi się. Sru, mam grypę, muszę ją wyleżeć 🙃 mama i tak mówiła, że zrobi w tej szafie porządek; muszę tylko poczekać aż rodzice wrócą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra grypę trzeba wyleżeć 😁 😁 😁
31072010 Śliczna fotka, bardzo podobna do mojej. Jak wstawię to będziecie mogły porównać.
Muszę jeszcze pstryknąć sukieneczki, które kupiłam, bo już obiecałam 😉

mam z kosmetyków dla malutkiej mydełko, oliwkę (bo dobrze używać w pierwszym m-cu, a ja też jej używam) i sudocrem. Myślałam, że dokupię chusteczki nawilżające, pampersy, do pępka patyczki i spirytus (a podobno idzie kupić patyczki nasączone spirytusem), podkłady na łóżko do szpitala i chyba wszystko?? Napuszcie o czym zapomniałam?? 😁 😁 😁
i krem na buzie na zimę!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki nie forsujmy się tak, jeszcze w życiu się nasprzątamy 😜 Nikusia niedawno podłogi myła a dziś juz wie ze lepiej poleżeć. Rozumiem że korci bo też tak mam ale dzidzie najważniejsze!!!!!!!!!
A ja robie placki ziemniaczane, powolutku pomalutku i zrobię 😉 Tak pieknie na dworze że szkoda siedziec w domu, Bylismy juz na długim spacerze i jeszcze planuje wyjść.

31072010 ale fajna fotka 🤪 Ja takiej nigdy nie będę miała, muszę czekać do porodu aby zobaczyc swojego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co??? Psy bardzo szczekały więc wyszłam na balkon i co widzę: jakiś facet stoi przy bramie i małpuje szczekajace psy 😁 🤨 🙃 🤔 😎 Ludziom to sie nudzi....nie wiem co to było 😉

Mra ja to sie nie dziwię bo jak czasem przyrzadzam mięso to staram się nie mysleć co to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ugotowałam pyszną ogórkową ( upolowałam przecier z ogórków kiszonych w polskim sklepie 😁 ) którą zdążyłam się już posilić - MŁODEJ chyba też smakowało bo mam właśnie disco w brzuchu 🤪 🙃
skoreczka trzeba było naszczekać z balkonu na debila - pewnie jego mina byłaby bezcenna 😁
mra_ kuruj się i leniuchuj - BUZIOLE!
31072010 super fotka 😉
Nikusia i skoreczka zrobiłam solidne internetowo - apteczne rozeznanie co do MAGNEZU i znalazłam go w aptece w pobliżu moich rodziców w baaardzo korzystnej cenie (co mnie cieszy!)
Zamówiłam już sobie moje ulubione dermokosmetyki, preparaty na ujędrnienie ciążowego brzuchola a teraz przeglądam palety i kolory farb do włosów 😜 Już nie mogę się doczekać wyjazdu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Jak tak weekend?
u nas jest tak goraco, ze az nie chce mi sie na dwor wychodzic 😉
bylam na zakupach - z ciekawych rzeczy zakupilam 3 reczniczki z kapturem, zestaw smoczkow oraz pakiet startowy AVENT 🙂
a poza tym majciochy jednorazowe do szpitala, wkladki laktacyjne i poporodowe - czyli powolne przygotowywanie sie na masakre porodowa 😲
a takie fajne ubranka mieli! wracam jutro na zakupy! nie ma mowy - widzialam taka slodka sukieneczke w grochy 🙂
czy Wy tez jestescie takie zagubione, jesli chodzi o zakupy? tyle rzeczy jeszcze trzeba kupic a czasem mam wrazenie ze jedna rzecz jest nazywana roznie albo sa to rozne rzeczy - np musliny oraz tetra - jest jakas roznica? 🙂
no i ta pompka do piersi wzbudza we mnie przerazenie.... 😮 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, ja się przeraziłam, gdy zrobiłam listę wyprawkową 🙂 Przejrzałam na necie z 5 wyprawek i w oparciu o nie stworzyłam listę dla Rity. Sporo tego 😮

MartaMay 2 moje ostatnie dni w UK to były 2 piękne dni lata 🤪 też nie miałam siły się ruszać za bardzo 🙃

Kobzior kuruję się po domowemu 😁 piję mnóstwo soku z cytryny, trochę miodu i jakoś daję radę 🙂 też przeglądam palety kolorystyczne farb, ale do ścian 🙃 wybiorę coś ze stonowanych fioletów Duluxa, tak mi się wydaje. Muszę je jeszcze zobaczyć na żywo - najlepiej po zakupieniu próbki i maźnięciu nią ściany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki
Ja juz zdazyłam dzis zaliczyc prace i msze w kosciele bo męza kolega z pracy sie żenił .Mąż idzie w delegacji wiec czeka mnie nieprzespana nocka bo ja taka schizmenka jestem i jak go nie ma w nocy to co chwila sie budze i stresuje...

Wielka B to ty utaletowana jestes dla mnie zwykły mis to juz wyzwanie a Kubuś puchatek to juz wogule kosmos 😉

Nikusia współczuje z tym cisnieniem ja bez leków mam 90/60 wiec wiem co czujesz ;/

31072010 kurcze a mi sie nie otwiera to Twoje zdjecie;/

Nikusia za to Twoje jest zachwycające to prawie tak jak by ma żywo widziec dzieciątko słodziutkie i sukienki przesliczne 😉

Koncze pic kawke i musze troszke mieszkanie ogarnąc gotuje tez rosołóek na jutro bo ide do pracy a jak przyjde to Jakub juz pewnie bedzie tak głodny ze nie bedzie czasu na gotowanie 😉

A ja nadal sie czuje niewyspana ale zaczynam odliczac dni do lekarza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
dodałam wszystkie moje sukienki do naszych fotek, bo nie "kapłam", ze cześć mi się nie załadowała.
Marta tu jest fajnie ciepło, ale taka idealna temperatura na wyjście.
Mra ja też mam wrażenie, że im więcej kupiłam tym więcej zostało. Zrobiłam ostatnio listę, ale teraz jak mamy remont to jej nie mogę znaleźć.
Jak byłam w szpitalu to się dowiadywałam jak u nas ze znieczuleniem itd. I jedna babka, które jest salową powiedziała, że nie chcą dawać zoo bo co któraś bierze to zatrzymuje się akcja porodowa. I że już mają ten gaz rozweselający. Tylko jak się jedna babka za bardzo nawdychała to rechotała przez połowę porodu. Rozmawiałam też z położną i powiedziała, że większość drugich porodów jest łatwiejszych. Tak się pocieszam.
Anabel takie ciśnienie miałam w szpitalu po kawie 😉, tylko ja mam ciągle niskie a teraz bardzo mi się chce spać. I łatwo się męczę.
Byłam trochę u siostry, poleżałam na jej kanapie i pogadałyśmy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...