Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magditta jak bedziesz w szkole rodznia to porozmawiaj z połozna na temat karmienia bo pokarm tak sam z siebie nie zanika w wyjątkowych sytuacjach jak bardzo duzy stres moze sie zdazyc ze sa zproblemy z karmieniem ale jesli bedzie ci zalezało to bedziesz karmic tak długo jak chcesz oczywiscie wazne jest wsparcie najblizszych...No na karmienie ma jeszcze wpływ to czy raz po raz podajesz sztuczne mleko bo jesli tak to to jst naturalne ze Twoj pokarm zacznie zanikac



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

WielkaB zastanawiałam się czemu Cie nie ma. Wiesz co u nas net słabo ciagnie, raz lepiej raz gorzej, ale bardzo silny wiatr jest i moze stad te komplikacje.
A ta ikonka 🤪 🤪 🤪 Gdzie ja znalazłaś? Kiedyś sie na necie naszukałam i nie znalazłam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera napisał(a):
wielka b - "twoja dupa"? Nie odpowiada mi taki poziom rozmowy


Nie mam ochoty wchodzić w tę dyskusję, ale też uważam , że trochę za ostro się zrobiło. Dziewczynki pozwólmy mieć każdemu swoje zdanie, a opiniami się wymieniajmy bez tak ostrego oceniania bo słabo się to czyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Tak się bałam tego kolokwium 🙂 a to było tak: wpuścił mnie do sali,prosił,żebym usiadła, powiedział,że jak skończę to żebym zamknęła salę i pracę mu przyniosła 🙂 i sobie poszedł 🤪 i super 😁 w pon. jeszcze jedno koło mam u niego,ale mam nadzieję,że zrobi tak samo,bo więcej mam do nauki 🤢
Tak poza tym,to przypomniało mi się,że lekarz mówił mi,że mimo,że wg niego jestem w 32 tygodniu to brzuszek mam większy niż 32 tydzień by wskazywał 🤨 więc nie,wiem,co myśleć o tym... powiedział,że będzie dobrze,jeśli donoszę do 37 tygodnia 🙂 mam nadzieję 🙂 mówił,że jak urodzę na koniec grudnia nawet to Fabi powinien mieć ok.3700 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel u mnie niestety tak się stało z pokarmem. Kryzys przyszedł ok 5 tyg, mały opróżniał dwie piersi i się darł, bo był głodny. Położna środowiskowa powiedziała, że mam poczekać parę dni a laktacja sama się wyrówna. W międzyczasie kupiłam sobie herbatkę na laktację, pilnowałam żeby pić odpowiednią ilość płynów. I nic nie pomogło, jak Kuba się w nocy budził to piersi były puste a on krzyczał. Odczekaliśmy kilka dni, ale to nic nie pomogło. W końcu kupiliśmy mleko i przeszliśmy na karmienie mieszane. I to było początek końca laktacji. Dociągnęłam na karmieniu mieszanym do ok 5 m-cy, ale już potem wcale pokarmu nie miałam. Bardzo to wtedy psychicznie przeżyłam. 😉
Kasiulka dzidziuś spory, a koło to Ci się super fuksło. Życzę Ci kolejnego takiego 😁 😁
Ja też słyszałam od lekarzy, że będzie dobrze jak do 37tyg donoszę, a dziś mam 35tyd. 🤪

Dziewczyny zamykamy temat porodu Vespery, każda wypowiedziała swoje zdanie. Uważam, że trochę za ostro się zrobiło, każda z nas ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i jest ok jak wypowiada, ale uważajmy na słowa, bo jeszcze do awantury dojdzie. W końcu wszystkie mamy hormony 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny,

Miło było was poznać i tyle miesięcy rozmawiać ale dziś kasuję swoje konto na brzuszku. Już wcześniej o tym myślałam ze względów bezpieczenstwa po tej aferze z oszustami, ale dzisiejsza sytuacja wytrąciła mnie z równowagi. Rozmowa przestała być miła, a ja potrzebuję spokoju

Życzę Wam zdrowych maluchów, udanych porodów i wszystkiego co najlepsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na rozładowanie atmosfery i pocieszenie że nie możemy spać 😁 😁 😁


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/1320340495byfela500.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8140/1320340495byfela500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
dziewczyny,

Miło było was poznać i tyle miesięcy rozmawiać ale dziś kasuję swoje konto na brzuszku. Już wcześniej o tym myślałam ze względów bezpieczenstwa po tej aferze z oszustami, ale dzisiejsza sytuacja wytrąciła mnie z równowagi. Rozmowa przestała być miła, a ja potrzebuję spokoju

Życzę Wam zdrowych maluchów, udanych porodów i wszystkiego co najlepsze!


Vespera poczekaj z tą decyzją jeszcze, niech emocję opadną. Jesteśmy z różnych środowisk i nie zawsze decyzje jednej są zrozumiała dla innych. A szkoda by było teraz na końcówce się rozstawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera czasem nie warto tak szybko likwidować kontaktu, czasem można poznać fajne osoby i dowiedzieć się różnych rzeczy 🙂 a nieporozumienia to normalne, tak jak napisała Nikusia : wszystkie jesteśmy różne, pochodzimy z "różnych światów" ale każda coś wnosi 🙂

Kasiulka to gratuluję udanego kolokwium 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia wg USG to mój też 35 tydzień prawie 🤪 🤪
Żebym tylko donosiła to 16 grudnia,bo wtedy wrócę już na święta do domku i niech się dzieje,co chce wtedy. Nie chcę zacząć rodzić w ZG,bo nie będę przygotowana na to wcale 😞

A ja chciałam podziękować Wam wszystkim za wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów 😉 super,że znalazłam to miejsce,gdzie mogę napisać o moich obawach itd. 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja się sugeruję terminem wg OM, bo z USG to mi na później wychodzi. Wiem, że nie pozwolą mi przenosić i jak nie urodzę to będę wywoływać, z powodu cukrzycy za duże ryzyko.
Vespera jedno to różne środowiska a drugie to szalejące hormony. 😉
Może się jeszcze inne osoby wypowiedzą.
Znikam bo syn chce zagrać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze nie czytałam zeległych wpisów z dzisiejszego dnia, potem przeczytam 😉

Ustosunkowuję się na razie do tego, że mi z kolei z OM wychodzi 23.01.2012, a z USG 14.01.2012 (ale lekarz kazał sugerować się raczej datą z OM).

Nie wiem czy czytałyście porody listopadówek? Są wzruszające! A najlepiej chyba miała ta co pierwsza opisała swój poród 🙂 Polecam przeczytajcie! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja też się trzymam cały czas terminu z miesiączki bo inaczej to co wizytę byłby trochę inny , zresztą z tego co z doktorkiem swoim rozmawiałam to jest jeden najbardziej wiarygodny termin bo reszta to juz od wielu czynników może być zależna 🙂
Vespera gęsto się zrobiło i mało przyjemnie ale wyluzuj i zostań z nami 🙂 smutno będzie rozstawać się na finiszu i to w głupich okolicznościach. Myślę, że jest tak jak dziewczyny piszą- hormony zrobiły swoje 🙂 Jestem za tym żebyś z nami dalej klikała, ale zmusić cie nie mogę !
Kochane lecę do szkoły rodzenia 🙂 dziś przewijanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta piękny avatorek 🤪 Ale Cię rozsadza synek, az guziczki pękają 😉
Kasiulka początkowo wydawało mi się ze termin z usg jest pewniejszy ale od jakiegoś czasu, jak zaczęlo sie u mnie wszystko zmieniać: raz w te a raz w druga strone to uznałam ostatnia miesiaczke za wyznacznik do terminu porodu 🙂

Też lubię być na Brzuszku i lubię jak jest przyjemnie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam skurcze tak od południa, ale teraz tak co pół godziny, nie wiem czy to fałszywy alarm czy nie. Oboje z mężem w strachu. Idę się położyć. Trzymajcie kciuki. Jakby coś się zaczęło dziać to dam znać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia to trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze i żeby Emilka siedziała jeszcze w brzuszku 🙂

Ja też już od jakiegos czasu leżę, bo za dobrze sie nie czuję, jakas niewyraźna jestem, tak jakby jakby brało mnie jakieś przeziebienie.

Dobranoc brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...