Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Jak zwykle jestem ostatnia i nikogo już nie ma 😞 Weekend minął mi spokojnie. Trochę posprzątałam, trochę odpoczęłam. Mamy już łóżeczko skręcone . Pokoik Bobasa nabiera kształtów- w końcu. Teraz mąż kontakty zakłada.
Ubranka do szpitala. Ja chcę założyć cienki pajacyk i na to welurowy kaftanik i welurowe śpiochy. Myślałam też żeby na to założyć sweterek i na pewno kombinezon i paputy. A z mężem pojedzie mój tata i nie będą „gasić” autka żeby ciepło było.
Magditta wózeczek jest śliczny, bardzo mi się podoba. I kolorki też bardzo ładne 🙂
Kasiulka super, że tak Ci się udało z kolokwium. Oby reszta też tak łatwo Ci poszła.
Widzę, że na forum zawrzało. Napiszę tylko, że ja nie mam możliwości wyboru rodzaju porodu. Sn w pierwszej kolejności, a cc (nie daj Boże) w razie komplikacji.
Co do karmienia piersią to ja zakładam minimum pół roku. Ale zobaczymy jak to będzie, bo moja mama za długo nas nie karmiła bo nie miała pokarmu.
Vespera, wierzę, że Dziewczyny nie chciały Cię obrazić i zdenerwować. Zadziałały hormony i osobiste przekonania, każda w swój sposób wyraziła swoją opinię, może zbyt dosadnie. Poczekaj z decyzją o pożegnaniu się z Brzuszkowymi mamami, szkoda by było tak na końcówce zerwać kontakt. No chyba trochę nas lubisz ☺️
Nikusia, mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm i Emilka posiedzi jeszcze trochę w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Dziś już ma po spaniu!!!! Mój ma wolne przez dwa dni i mam zamiar go wykorzystać w domowych pracach 🙃
Magditta jaka foteczka super 🙂 Wygląda jakbyś piłkę wsadziła 🙃
Kasiula no to super Ci się trafiło z tym kolokwium 🙂 🙂i aby następny też był taki łatwy w pisaniu 🙂
Skoreczka mam nadzieję,że nic poważnego do ciebie się nie przykleiło 🤨
Nikusia skurcze przeszły 🤨 🤨
Vespera zostań z nami!!! Zgadzam się z dziewczynami,że pochodzimy z różnych środowisk i każda ma inne zdanie!!! A i tak zrobimy jak uważamy dla siebie jak najlepiej 🙂
Kobzior jak tam u ciebie lepiej już się czujesz??? Pewnie jesteś już spakowana i jedną nogą w samolocie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Ja nawet pospałam 🙂 ale budziłam się w nocy 🙂 w czwartek jadę po zajęciach pod wieczór do domku,bo chcę troszkę odpocząć i mam multum nauki. Zauważyłam,że mój A. coraz mocniej się przywiązuje do brzuszka 🙂 głaszcze,całuje, mówi itp 🙂 ale mnie to cieszy 🙂 na początku taki nie był.
Ważne,że się zmienił 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Nikusia dla lekarzy ty juz zaczełaś 36 tydzien 😉 przynajmniej mój tak liczy zreszta jak sobie przeliczyłam wedłog kaledaza to sie zgadzało 😉

Vespera mam nadzieje ze nie skasowałas konta przykro by było troche za ostro sie zrobiło ale dajmy temu spokuj kazdy robi to co uwaza za słuszne i dobre dla dziecka i siebie wiec nie ma co sie o to kłucic a wyrazic swoje zdanie przeciez mozna...

Ja tez biore pod uwage termin z om bo z usg jset niewiiarygodny chociaz dlatego ze przeciez dzieci tez rodza sie róznej wielkosci

Elka super ze wszystko ok 😉 ja zaciskam nogi do 12 grudnia 😉

Nikusia jak dzisiaj skurcze ustały?
A ty Skoreczko mam nadzieje ze przeziebienie cie nie złapało...

A dodam ze juz praktycznie mam spakowaną torbe do szpitala ;0

No i jeszcze jedna mój mąz wczoraj sie zainteresował tym co ma zabrac do szpitala i którymi dzwiami wchodzimy na porodówke 😉 hehehe czyzby myslał ze pojedziemy w takich bólach ze nie bede udzielała racjonalnych odpowiedzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Jestem i to w pełni zdrowa, wczoraj źle sie czułam ale położyłam się wcześniej spać, wygrzałam i dzis poprawa 🙂

Anabel
to racjonalne myslenie może byc troszke zaburzone, przynajmniej u mnie 😁 😁 jak juz dotrę na porodówkę. Ważne że twój mąż martwi się i przeżywa z Tobą ten ważny dzień 🙂
Kasiulka super że twój narzeczony zmienił swoje nastawienie do waszej ciąży 🤪 Przecież to wy razem jesteście w ciąży a nie tylko TY 😉
Kruszyna to miłego dnia spędzonego z mężem. Fajnie, też chciałabym aby mój miał jakis offik od pracy.
Ciekawe jak nocka mineła Nikusi?
Monika Ty rzeczywiście późno sie pojawiasz, wtedy ja juz znikam pod kołderką 😁

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze Mamuski 🙂
Nikusia, Vespera, Skoreczka proszę meldować sie na forum i pisać co tam u Was!!! 😁 🙃 😁 🙃 a y tak serio to trzymam za każda z Was mocno kciuki, żeby wszystko było ok 🙂
Dziś znowu maiłam zeschizowane sny. Tym razem śniła mi się bratowa, niestety nie wiem dokładnie o co chodziło, ale coś ją opitalałam 😮 😮 😮 Spało mi się nawet fajnie, bez większych dolegliwości, nawet siku nie wstawałam 😁 natomiast musiałam się mocno kręcić bo wyjęłam sobie kolczyka z nosa!!!! 😠 😠 😠
Kasiulka wiesz jak Ty teraz będziesz tak intensywnie się uczyć to urodzisz małego naukowca!!!nie wiem dokładnie w jakiej dziedzinie się kształcisz, ale możesz być pewna, że będzie ekspertem w temacie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka odhaczona 😁- dobrze że już dobrze 🙂
Na dziś zaplanowałam sobie pakowanie toreb 🙂 Ponieważ zdecydowałam sie na dwie więc nie musiałam nowej dokupować, no chyba że się nie zmieszczę w te dwie 🤨 😁 🙃 🤨 🤨 Relacje zdam później i fotorelację z kompleciku Maluszka na wyjście ze szpitala 🙂 Teraz czas na kawusię z mleczkiem i zakładanie nowego kolczyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
Melduje się, że jestem. Kurcze, ale wczoraj się z mężem strachu najedliśmy. Miałam skurcze, potem już co pół godziny. Już mu mówię, że ja mu powiem kiedy skurcz a on ma patrzyć na zegarek, bo ja jestem taka wystraszona, że jak zobaczę że minęło pół godziny to z nerwów skurczu dostanę. Potem już były co 45min, co godzina. W nocy też miałam, ale też nieregularne- na szczęście.
Idę sobie śniadanie i kawy zrobić a potem przeczytam co pisałyście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta studiuję filologię germańską 🙂 już moje dziewczyny w grupie też się śmiały,że mamy najmłodszego studenta na uczelni 😁 od małego będę mu wszczepiać zapał do języka niemieckiego 🙂 potem będzie mu lżej w szkole 🙂 mnie tak mama powoli uczyła jak miałam 4 lata,to umiałam się przedstawić po niemiecku i powiedzieć ogólne informacje o sobie 🙂

A chciałam poprawić moją pomyłkę; lekarz kazał mi zrobić badanie na białka wiążące penicylinę (PBP),a nie odczyn Coombsa 🙂 przepraszam, mój błąd 🙂 jak wygląda to badanie na PBP?? wiecie może?? normalnie krew pobierają czy inaczej to wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane ja noc miałm spokojna chociaz moj sie dizaj gdzieś krecił na łóżku nawet sie wyspałam wstałam standardowo po 6 wypiłam kawe zjadłam sniadanie a teraz sie biore za sprzatanie bo olałam sprawe jak wam wczesniej pisałam i co nie zdało to rezultatu u mnie czysciutko bo sobie uprzatam pomalutku ale reszta mieszkania ( oprucz łazienki ) to pobojowisko wiec co nie mam na kogo liczyc musze zaciagac rekawy i sprzatac
nikusia dobrze ze Emilka siedzi sobie w brzuszku
skoreczka dobrze ze przeziębienie sobie poszło
anabel ja tam trzymam kciuki zeby twoja kruszynka posiedziała w brzuszku do 01,01,2012 godz00:01
magditta zycze przyjemnego pakowania torby
jutro wizyta wiec sie denerwuje wiec sprztanie mi dobrze zrobi bo nie bede myslec jak bedzie mi sie chciało to moze poprasuje
noi jutro jak dobrze pojdzie zostane ciocia hahah juz nei moge sie doczekac zobaczenia pierwszego pana B
poniedzieli jestem umowiona z polozna bo dzwonilam do niej jak bym wiedziala ze tak bedzie to bym sie z nia spotkała w czwrtek jak bylam w kielcach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta to tak jak ja, planuje 2 torby, już jedna jest prawie spakowana- ta dla mnie. Druga bedzie dla maluszka. Zastanawia mnie czy dwie to nie przesada? 🙃 🙃 🙃 No ale skoro Ty tez tak bierzesz to uznam to za normę 😁

Nikusia to dobrze, że to jakieś przepowiadajace skurczole. Ja wczoraj się tak nakręciłam ze myslałam ze dziś juz bedzie pierwszy dzidziuś na styczniówkach 😉 Dobrze jednak że jest jeszcze w brzuszku 🙂 🙂 🙂

Jakaś dobra duszyczka obdarowała mnie oklaskiem- dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia cieszę się że skurcze przeszły!! 🙂 Niech malutka sobie jeszcze posiedzi!! 🙂...

Skoreczka oby nie złapała Cię jakaś cholerna grypa... 🙂 dużo ciepłej herbatki i czosnku proszę w jadłospis sobie wsadzić :P

Vespera zostań z nami 🙂... szkoda tak przy końcu się rozstawać

Cóż moja noc minęła spokojnie 😉... pospałam do 9 xD... zjadłam banana na drugie śniadanko i wzięłam witaminki 🙂... a teraz zasiadłam przed kompem :P... zaraz idę się pozbierać, bo liczę dziś na kuriera z paczką 🤨 ileż można ją wieźć 😠 no i muszę posprzątać coś xD... i zrobić obiadek do 15 😜... kotlety mielone dziś z ziemniaczkami i surówką meksykańską...

Brzuszek mam otwarty więc powinnam wpadać co chwilę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
właśnie ..ja z pierwszym dziedziciaczkiem w ci,ąży jestem ostatnio jak bylismy u gin. to stwierdził ze miałam skurcze przepowiadające bolało mnie podbrzusze ..cholerka mam nadzieje ze będę mogła rozpoznac jak naprawde przyjdą te właściwe skurcze. moja angina przemija zrobiłam sobie wczoraj naparówke i pije cały czas sok z czarnego bzu w weekend zamierzam wybrac sie na zakupy ale tylko po te rzeczy wyjde co zamierzamy kupic bez łażenia bez sensu . 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

dobrze, że Nikusia jeszcze nie rodzi, jak doczytałam wczorajszego posta to mi się aż gorąco zrobiło 🙃

Kasiulka oby nastęspne koło było równie bezstresowe 🙂 i fajnie, jak dziecko będzie miało kontakt z drugim językiem od małego 😁 😁 😁 znajomości niemieckiego zazdraszczam, bo byłam głupia - w szkole mieliśmy intensywny kurs, a ja go olałam i nie szprecham. A przydałoby się chociażby na poziomie konwersacyjnym ☺️

Magditta teściowa z kolczykiem? Muszę to przemyśleć 😉 okkk, ja mam tatuaż 😉 swoją drogą - we Wrocku w Capitolu grają "Frankensteina" - idź za mnie, bo bardzo chciałam to zobaczyć przed świętami, ale się nie uda.

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i spadam na badanie usg 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra to miłej wizyty życzę !! :P...

ja już sie pomalowałam, teraz uczesać się trza xD... a pies ciągle chce się bawić xD.. ten to ma energię...

Kasiulka ja nie mam pojęcia na czym polega... alepewnie jak większość na pobraniu krwi (strzelam) 🙂) poczytaj na necie 😉...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra_ a ja muszę pomyśleć czy to będzie słuszne żeby mój ukochany syncio maił wytatuowaną teściową 🤪 🤪 🤪 mhhhh....
Trzymam kciuki za pomyślne wieści 🙂
Kasik to na bank Twoje Maleństwo będzie miało zdolności językowe 🙂
Pamii też czekam dziś na kuriera z firmy kurierskiej której NIENAWIDZĘ bo zawsze mam z nimi problem!!!! Moja psinka bo teraz smacznie śpi ale co do energii to ją zwykle też na maksa rozpiera więc co chwilę muszę jej coś rzucać 🙂 bo szarpać się to nie mam siły, więc jak mąż wraca z pracy to ma przechlapane bo pies wskakuje mu na kolana i żebrze o zabawę 🙂
O kurier własnie przyniósl pakę 🤪 🤪 🤪 miło i bezproblemowo 🤪 🤪 🤪 🤪 a więc otwieramy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta,ja właśnie dostałam maila z odpowiedzią że nie otrzymali wpłaty!!??? nosz kurde.. tyle dni czekania... dobrze że wpłatę robiłam przez allegro więc mam status i dowody... tylko ciekawe ile jeszcze będę musiała czekać 😞 nosz masakra...

Gosik jak zrobisz sobie suwaczek to wchodzisz w swój profil na brzuszku, oczywiście wcześniej kopiujesz kod gdzie pisze URL... i wchodzisz na brzuszku w swoim profilu w zakładkę forum i wklejasz adres url... i masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja już o porodach listopadówek czytałam, obiecywałam sobie że nie zajrzę, ale nie umiałam się oprzeć. Chyba, że są jakieś nowe opisy.
Wiem, że jak dziecko ma powyżej 4kg to mamie zalecają cc, no ale jakby faktycznie był taki duży to bym nie marudziła, ze chcę sn, bo nie wiem czy byś była w stanie urodzić tak duże dziecko. No, ale jeszcze trochę czasu jest. 😜
Co do narzeczonego to dla mężczyzn ciąża bardziej namacalna staje się jak jest widoczna. My czujemy ją nawet jeśli brzuszka nie ma, ale dla mężczyzny ona jest abstrakcją (bo skoro nie widać, nie czuć kopniaków itd.)
O Twoim badaniu znalazłam coś takiego ale nie wiem czy to o to chodzi, poczytaj : http://prediag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=63
Elka dotrzymasz do 19.12 trzymam kciuki, żeby tak było 😉
Skoreczka mam nadzieję, że tylko straszyło a żadne przeziębienie Cię nie dopadło?
Monika co do ubrania do szpitala to chyba każda z nas ma inną opcję, ja myślałam że mam dużo ubranek, ale Ty masz jeszcze więcej w planie. Powiem szczerze, że już sama nie wiem w co maluszka ubiorę. Może wezmę więcej a położna mi doradzi i zobaczę jaka będzie pogoda, bo to też istotne.
Kruszynka Ty to ranny ptaszek jesteś, a mi jak budzik zadzwonił o 6:30 to nie wiedziałam co się dzieje. Jeszcze się potem położyłam i spałam jak zabita. Za to jakiś sąsiad coś kuć zaczął i mi pobudkę zrobił, ale przed samą 9 więc nie było problemu. 😉
Anabel a mój lekarz liczy tak jak licznik pod avatarkiem pokazuje, nic nie dodaje. Twój mąż ma boskie pytania dotyczące porodówki 😁 😁 😁. A ja wczoraj leże z moim na łożku i oglądamy Rozmowy w toku. I mówię, że mam skurcz, minął jakiś czas i znowu mówię, że mam skurcz. Potem siadałam na chwilkę do laptopa i mówię, że mam znowu skurcz. Zapaliła mi się lampka w głowie, ale poszłam się położyć a co się okazało mąż już patrzył na zegarek i zapamiętał czas. I potem zaczęło wychodzić, że mam te skurcze co pół godziny. Już poszłam do torby zobaczyć do w razie draki mam tam jeszcze włożyć. 😉
Magditta nie wiem czy wczoraj Ci napisałam czy tylko o tym pomyślałam, ale masz super avatarek. Taki pozytywnie pomysłowy 😁 😁 😁
WielkaB tak spokojnie z tym sprzątaniem, bo ja się przemęczysz to Cię jeszcze na wizycie lekarz do szpitala skieruje.
Pamii18 ja też czekam na kuriera. On chyba przez Meksyk jedzie. We wtorek zamówiłam pościel na allegro, prześcieradło i stelaż na baldachim. Przesyłka kurierska, ale dłuższy czas do wysyłki bo 4 dni. W czwartek zamówiłam puder i wysyłka pocztą poleconym. Puder dziś przyszedł a z pościeli nie mam nawet potwierdzenia że wysłali ( a mają wysłać na maila) i zaczynam mieć nerwy 😠
Gosik jak się zacznie poród to skurcze zrobią się regularne tzn w takich samych lub coraz mniejszych odstępach czasu lub jest jeszcze opcja że odejdą Ci wody. 😉
Evelcia super, że jesteś z nami, zaglądaj jak najczęściej 😉
Mra to czekamy na wieści z USG 😉

Dziewczyny dzięki za kciuki, chyba pomogły. 😉
a co do mnie to ja z tą moją córcią to zanim urodzę to na zawał serca padnę, bo tak mi stracha napędziła. A teraz cisza, ani jednego skurczu. Leże na łóżku i próbuje nadrobić ale ciągle ktoś coś dopisuje. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...