Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie zagladam na inne miesiące, kiedyś zagladałam. Może jak znajdę więcej wolnego czasu to wejdę 😎
Wczoraj troszke segregowałam rzeczy dla maluszka, prasowałam, mam 4 pieluszki flanelowe i kilka tetrówek- muszę jednak dokupić, bo miałam ich mnóstwo ale wyeliminowałam dużo ze wzg na plamy i inne takie 😞
Ręczniki z kapturem tez poprasowałam. Nie mam za bardzo gdzie tego układac, muszę przemysleć jak umieścić te wszystkie rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
No i w końcu jestem zadowolona z pieluch tetrowych 🤪 🤪 🤪 🤪 grube , fajne, takie jak chciałam. Rogal do karmienia też fajowy bo ze styropianowymi kuleczkami, taki mi koleżanki polecały. Dziś prania nie robię bo jutro mają dojść pozostałe drobiazgi w tym pieluchy tetrowe więc poczekam 😁 Co do tetrówek to u kilku sprzedawców pozamawiałam po 10 bo bałam się szmatek, a w sklepie tez fajnych w rozsądnej cenie nie widziałam.
Generalnie jestem zadowolona i kolczyk założony, od razu kawka lepiej smakuje 😁
A avatarek to taka inspiracja moim małym drriblerem co nieźle daje mamie popalić 🙂 i niech tak będzie, bo denerwuję jak siedzi cichutko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia dzięki za link 🙂 nie wiem,czy o to chodzi,ale poczytałam 🙂
byłam s sklepie,teraz jeszcze mam czas,bo zajęcia na 13 mam 🙂 czas tak mi się dłuży... już bym z chęcią do domku pojechała!!! Ale muszę być w czwartek na zajęciach,bo nie dość,że mam koło,to jeszcze muszę się na egzamin umówić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka co do upychania rzeczy :P... ja na szczęście dla małej mam całą szafę komandor :P... bo my mamy w tym mieszkaniu dodatkową zabudowaną 🙂... więc wiecej nam nie trzeba... i postanowiłam że posegreguję sobie tak: od najmniejszych do największych i będę wyciągać po kolei i mam nadzieję że wtedy nie ominę niektórych rzeczy :P... a te co będą za małe będę odkładać do reklamówek czy do kosza jakiegoś :P...

Nikusia, fajnie że skurcze ustały :P... Emilcia musi posiedzieć jeszcze !! 🙂 Ciocia Pamela nie pozwala jej jeszcze wyjść 😉

Evelcia zaglądaj do nas częściej i udzielaj się!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka ja znalazłam super patent na przechowywanie dla dzidzi rzeczy. Też nie mam za dużo miejsca bo nie robiliśmy Małemu osobnego pokoju tylko ma pół naszej sypialni. Tak więc kupiłam w IKEI dwa wielkie i mega pojemne pojemniki idealnie pasujące pod łóżeczko, szczerze polecam 🙂
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30163260/ Pomieściłam tam zapasy pieluch, pościeli, kocyków, śpiworków i wszystkich większych rzeczy co nie mam zamiar trzymać tego w komodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik1984 napisał(a):
pamii wchodze w swoj profil w zakładke forum i mam tam tylko ilosc postów i oklaski ..;/


Gosik ale to musisz zrobić tak: wejść na stronę główną, wejść w Mój Profil i dopiero tam to zrobić 🙂 Bo ty pewnie klikasz na swoje zdjęcie tutaj na forum... a to trzeba od drugiej strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik ale wstawiłaś link... a chodzi o to żeby suwaczek był widoczny... jak tworzysz suwaczek, to na końcu masz kody do forum różnego rodzaju, musisz wybrać kod do forum z URL... i skopiować od początku do samego końca i wkleić 😉... wtedy będzie dobrze

Pieluszki na początek ja kupiłam bella happy z wycięciem na pępowinkę 2 op. po 43 szt. mam nadzieję że starczy a później 2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny 🙂
w końcu mam swój stały internet i będę zaglądać do was często a nie tylko na chwile żeby was poczytać 😆
Dzisiaj mam bardzo pracowity dzień najpierw wizyta u gina ciekawe co mi powie bo Julka nadal jest ułożona poprzecznie 😮 niewiem czy każe mi poczekać jeszcze czy od razu mi wpisze cc 🤨
pózniej mam szkołe rodzenia 🙂 dziś będzięmy kąpać 😉 a następnie wizyta u endokrynologa bo mam niedoczynność tarczycy mam nadzieję że wszystko ok 😮
wczoraj znowu miałam te skurcze 😮 co dzień to są dłuższe i bardziej bolesne 🤢
miłego dnia brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja nie czytałam forum na inne terminy tylko opisy porodów. 😜 Teraz ostatnio to nawet na te opisu nie wchodziłam, bo i tak się boję. Z praniem to czekam na pościel z allegro i potem się też za prasowanie zabiorę. Miałam w planach dziś trochę syna rzeczy poprasować, ale wczoraj się tak wystraszyła, że dziś sobie odpuściłam.
Magditta koleżanka ma rogal do kamienia i to świetna sprawa jest, nie bolą tak plecy przy trzymaniu dzieciaczka.
Kasiula już dziś wtorek, do czwartku minie. 😉
Gosik ja kupiłam pampersy jedynki, ale powiem szczerze, że u mnie z 1 (najmniejszych) były tylko dwa rodzaje do wyboru i oba firmy pampers. Wybrałam Pampers Premium Care Newborn
Ewelinamit86 to super, że masz net. Liczymy że teraz będziesz częsciej 😉. Napisz co powiedział lekarz po USG, ale myślę, że z tym poprzecznym ułożeniem to do samego porodu będę czekać z decyzją. Dobry lekarz to podobno potrafi obrócić dziecko. 😉
zjadłam grapefruita, wypiłam szklankę mleka i śpię na siedząco. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cześć rzeczy dla dziecka to te większe włożę do szuflady pod łóżeczkiem. Nie mam dalej desek to mojej komody i już oboje z mężem jesteśmy wściekli na szwagra. W niedziele pobrał wymiary a wczoraj miały być. On ma je tylko naciąć wg wymiaru a mój już sobie zrobi resztę. I tak moja komoda w rozsypce dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rzeczy dla Bąbelka mam poukładane w szafkach w meblach 🙂 w jednej mam ciuszki, w drugiej kosmetyki, potem w szufladach mam skarpetki itp., a w innej szafce mam pościele i baldachimy 🙂
a w szafie mam powieszone kombinezony i kurteczki 🙂 więc ogólnie mam wszystko uprzątane 🙂 ale niestety moje ciuchy tam nie będą się mieścić wszystkie 🙂 no i mojego A też 😁 ale to nie problem,mamy dwa pokoje u mnie w domu tak położone,że z jednego wchodzi się do drugiego i w tym drugim mamy wszystko dla małego,w pierwszym zrobimy coś dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca nawet mam i gdyby spadłaby mi z nieba jakaś komoda to byłabym przeszczęśliwa 🙂 Niestety póki co nie spada 😉 Magditta ale fajne te pojemniki. Trzeba kombinować.
Nikusia wiem jak to jest czekac na coś i tego nie ma. Tak tez czekałam na łóżeczko dla mojego Mikołaja, bo znajomy miał zrobić. W końcu kupilismy na alllegro 🙃
Ewelinamit fajnie że bedziesz zagladać, zawsze to o jedna wiecej stycznióweczkę 🤪 Witaj 🙂 🙂 🙂

Dzis mam gorszy emocjonalnie dzień, aż sie popłakałam tak w kąciku zeby nikt nie widział 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj zrobiłam taki zakup + komoda 🙂 ktora skrecalismy 3 h hehehe
Ja juz mam dziadki w komodzie poukladane 🙂 i jak widac na niej przygotowanie do kapieli 🙂
meble do sypialni przenieslismy juz dzis jesscze wstawilismy łłóżeczko...
noo jak mam juz za 3 tyg moze urodzic to musi byc wszystko tip top 🙂
Ja bede rodzic sn , po co mam wyyslac, chyba ze cos bedzie nie tak to cc tylko jakbybył przymus:*

http://www.garnek.pl/elka14/18572006
http://www.garnek.pl/elka14/18572008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Anabel 😘 Też poprawiam sobie humor na własny sposób, wzięłam czekoladkę w kształcie św. Mikołaja i kawe rozpuszczalną. I ucieszyłam się bo znalazłam na allegro fajny fotelik samochodowy w fajnej cenie w bardzo dobrym stanie i bez licytacji 🙂 Oby transakcja przebiegła pomyslnie!

Gosik przepraszam ale ja nie wiem o co pytasz???? O ubranka? O fotelik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dobrze,że jest tak gwarno i w komplecie jeszcze 🙂!!!
Ja wróciłam z rejsu bo byłam u rodziców a potem na plotkach 😜!! Teraz nastawiłam krupniczek i doczekać już się nie umiem 🙂 Mój składa łóżeczko,ale coś się tam denerwuje więc nie będe przeszkadzać 😮
Skoreczka ja tez lubię jak mój jest w domku,ale tym razem został wygnany na urlop a wiadomo każdy dodatkowy dzień urlopu przydał by się po nowym roku 🙂 Skoreczka ja też pakuję dwie to torby jedna dla mnie do szpitala a druga ny wyjście dla maluszka 🙂 Szlochałaś po kątach mam nadzieję,że ci ulżyło 🤨
Nikusia dobrze,że skurcze minęły
Anabel dobre to z tym zaciskanie nóg 🙂 🙂 tak wiec dziewczyny zaciskamy nogi aż do stycznia 😉
Evelcia witam i wpadaj do nas częściej na dyskusje
Magditta zazdroszczę,że masz tak blisko do Ikei 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dwie wiadomości jedną dobrą a drugą złą. Dzwonili mi z allegro i mojego wzoru pościli nie ma, no i będę mieli w czwartek a wyślą w poniedziałek. Nie jestem zachwycona, ale nie chciałam na szybko się decydować na inny kolor. Dobra to że dziś mamy podjechać do szwagra bo naciął nasze płyty do komody, więc moje komoda już będzie, tylko mąż to zmontuje. 😉
Skoreczka to ja Ci na poprawę nastroju przesyłam trochę moich pozytywnych fluidów, bo coś ostatnio też na wyczerpaniu są. 😉
Anabel z tym grapefruitem i lekarstwami to mnie zastrzeliłaś 😲. Czytam wszystkie ulotki z lekarstw ale przeczytam jeszcze raz, bo nawet mi przez myśl nie przeszło, że nie można tego łączyć. A ja ciągle jakieś grapefruity wcinam 😮
Gosik na pieluszkach są numery i ja na początek kupiłam nr 1, ale tylko jedną paczkę chyba 78 szt a potem zobaczę czy już będę mogła dwójki bo tych mam większy wybór.
O ja mam takie pampersy jak Elka dodała fotkę.
Kruszynka w łóżeczku jest tak, że jedną śrubkę musisz do środka włożyć a drugą z boku w nią wkręcasz, więc może zerknij do swojego i mu podpowiedź. 😜

a ja idę za jakiś obiad się zabrać, dziś mam opóźnienie bo mój wróci później, ale w końcu muszę się zabrać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, nie miałam internetu ! ale mąż przyszedł i zaradził :P....

Zjedliśmy obiad i w mam chwilkę na brzuszek :P...

Jeszcze robie kawkę 3w1 orzechową i zjemy po croissancie z maliną 🙂... i będę happy xD...

cóż z allegro mi napisali... że wpłata faktycznie jest, że sprawdzili... i dają zamówienie do realizacji 😞 no żesz... ileż można czekać... NIkusia chyba podobnie jak ty naczekam się... 🙂

Skoreczka czekolada na poprawę humoru wskazana :P...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustki mamusie na forum dziś 😉
Nikusia składa komodę 😉
Kruszyna patrzy na męża składającego łóżeczko 😉
Magditta pakuje torby do szpitala 😉
Inne kobietki to nie wiem co porabiają, a ja się obijam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...