Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Vespera przy pierwszym dziecku też się nie umiałam oprzeć baldachimowi itd 😁 😁 to chyba normalne 😉
Twój wózek mi się bardzo podoba, kolorystyka też, bo lubię fiolet. O X-landerach słyszałam dużo pozytywnych opinii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Mój patent na pokój mojego syna:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc03860xh.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/2488/dsc03860xh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a potem napiszę jak to zrobiłam 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc03861z.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9509/dsc03861z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój syna pomalowałam na dwa kolory, w sklepie kupiłam ozdobny pasek na środek - on był na kleju, jak naklejka. Paska kupiłam więcej i powycinałam dużo autek i poprzyklejałam je na górnej części pokoju. Myślę, że wygląda to dobrze, nie wyszło mnie drogo, tylko sporo pracy musiałam w wycinanie włożyć. A za to co zaoszczędziłam kupiłam mu mebelki, tylko nie pstryknę fotki dopóki się nie doproszę, żeby posprzątał 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrócił mój M z pracy a ja milczę i co się okazało pierwszy podał rękę na zgodę a co do łóżeczka to na sam początek chcę kupić kołyskę a potem łóżeczko.U mnie jest taka sytułacja że na zimę idę mieszkać do mamy do bloku bo tak głupio wyszło ☺️ ☺️ ☺️



a to jest łóżeczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB, podoba mi się kolorystyka wózka, nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie by się nie sprawdziły te małe kółeczka. Bo jak nie odśnieżą chodników to bym nie przejechała. 😉
Łóżeczko eleganckie i stylowe, podoba mi się, ale dla siebie kupię w jasne 😉, a kołyska śliczna, i skoro właśnie o takiej marzysz to dlaczego nie 😉. Wiadomo, że szybko wyrośnie, ale to Twoje marzenia i Twoje dziecko więc kupuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leje, miałam iść do księgarni zamówić synowi komplet książek do szkoły, ale chyba poczekam aż mąż wróci z pracy i pojadę autem. A tak to nudy i nic mi się nie chce 😉 Normalnie snuję się po domu zamiast się za sprzątanie zabrać 😉
ale już wiem czemu tak do wc biegam, bo ulubione miejsce dzidziusia jest na moim pęcherzu. Najczęściej z tego miejsca kopie, a gdzieś ze środka brzuszka sporadycznie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja nie wychodzę bo jesień za oknem:/ Deszcz i wiatr. Posprzatałam w miarę swoich małych mozliwości, i gotuje pomidorową, później wstawie żeberka.

WielkaB tak sobie myslę ze mój to by mnie nie puścił nigdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra ale dzięki forum mamy pomysły innych i możemy porównać z własnymi 😉
I nie ma jak rady mam, które już coś sprawdziły, czy ich koleżanki sprawdziły itd. 😆
Skoreczka pomidorówkę mam z wczoraj, ale dalej marzę o rybie tylko do centrum miasta trochę mam a w takiej pogodzie nie pójdę, ale może na jutro sobie kupię 😉
WielkaB jeśli chodzi o przeprowadzkę to czasem tak w życiu bywa. Będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):

WielkaB tak sobie myslę ze mój to by mnie nie puścił nigdzie.

Skoreczka czasem nie ma wyjścia i dla bezpieczeństwa lepiej z rodzicami niż np sama w domu i w ciąży. Czy np: na czas remontu, jak to się mówi życiu różnie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dziewczyny 🙂 Bardzo się cieszę, że będziecie mnie dopingować. Ja na razie nie mam niestety czego zrobić fotki, a sam remont będzie się posuwał powoli bo wszystko zrobimy sami z moim tatą. Kolory fiolet i groszkowy już mam. Myślałam również o naklejkach na ścianę. Widziałam masę ślicznych. Podobają mi się zwłaszcza motywy z Gdzie jest Nemo lub z różnymi zwierzątkami. Muszę też wybrać lampki bo chcę mieć pokój dobrze oświetlony. W pokoju jest obecnie jasna, prawie biała wykładzina, ale położę na nią zielony, włochaty dywanik 🙂 Chyba, że nowa wykładzina będzie w porównywalnej cenie; ale wątpię w to bo są drogie. Chcę też mieć wygodny fotel w którym będę sobie siedzieć z maluszkiem.

Bardzo podobają mi się zdjęcia pokoju z samochodzikami. Teraz można zrobić prawdziwe cuda, ponosząc względnie niskie koszty. I fajnie, ze nie trzeba tapetować całego pokoju tylko wystarczy nakleić naklejki 🙂 Całych tapet to raczej nie lubię, zawsze bałam się jakieś pleśni.

Mój tata chce rozpocząć remont w sierpniu. My myśleliśmy bardziej o wrześniu ale może ma rację.

Aha; zapisałam się na szkołę rodzenia na październik/ listopad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja wiem ze czasem nie ma innego rozwiazania, ale tak sobie pomyslałam o mnie, bo juz rozstanie na czas szpitalny 2 miesiace- nie było łatwe 🤨 Dzień w dzień pytał, kiedy wracam i kiedy wracam. a kiedy tesciowa chciała mnie i Mikolaja zabrać do siebie na jakis czas to było stanowcze NIE z jego strony heh

Kazdy ma inne zyciowe problemy i sytuacje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja pomyślałam o mojej koleżance, jak mąż wyjeżdża do pracy za granicą na 6 tygodni to dla nich takie rozwiązanie jest lepsze. Bo ona wtedy jest bezpieczna u swoich rodziców.
Gdzie w innej sytuacji nawet takich myśli się nie ma. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera napisał(a):
Pewnie dziewczyny 🙂 Bardzo się cieszę, że będziecie mnie dopingować.

Bardzo podobają mi się zdjęcia pokoju z samochodzikami. Teraz można zrobić prawdziwe cuda, ponosząc względnie niskie koszty. I fajnie, ze nie trzeba tapetować całego pokoju tylko wystarczy nakleić naklejki 🙂 Całych tapet to raczej nie lubię, zawsze bałam się jakieś pleśni.

Dzięki 🙂
Cały wytapetowany miałam wcześniej, a potem chciałam coś nowego, innego i jak mi została rolka tego kolorowego paska to postanowiłam wykorzystać. 😆
My z mężem jesteśmy trochę "dziwolągi", wszystko w domu robimy sami, wymyślamy różne pomysły rozwiązania, które nam się podobają a potem próbujemy je w naszym domu(mieszkaniu) zrealizować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB głowa do góry, za 2 miesiące może się okazać, że na razie przeprowadzam się do Polski sama. A potem od lutego 2012 do końca lipca mąż będzie przyjeżdżał tylko na weekendy. Jak mamę masz fajną, to Ci pomoże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ale my się myślimy przeprowadzić razem bo jets u nas taki problem
ze tu u teściowej nie mam warunków dla noworodka a ja nie bede robić duzych remontów bo ja mam gdzoie kasę wkładac mam przeciesz budowę mieliśmy dostać pokuj obok i w koncu nie dostaniemy w łazience miało być zrobionme ogrzewanie podłogowe i co nie jest zrobione a zimom jest tak zimno w łazience że szok wiec nie mamy wyjścia my nie bedziemy ładować kasy w to mieszkanie bo i tak nam sie nic nie bedzie nalezyc bo dostaliśmy działke niektóy myśla ze to wystarczy a jak nie to wynajmiemy mieszkanie jak M nie bedzie chciał się przeprowadzić do moich rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Skoreczka Ha, i słusznie! Kreatywność u ludzi bardzo cenię 🙂 też lubię wyszukiwać nietypowych sposobów na niemalże wszystko.


Mra to pokoik Nikusi, ale my tez wszystko sami robimy 😉 Takie czasy nastały ze trzeba sobie radzić na kazdym kroku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera - też myślałam o motywie morskim 😉 chciałabym mieć taką karuzelę nad łóżeczko ew. karuzelę w całości zrobioną z origami (może jakieś rybki?). Nie wiem jeszcze, czy będę malować pokój (pamiętam, że nie był ogrzewany tak bardzo zimą i się woda na ścianach skraplała, więc były na ścianach smugi), ale... też mam zieleń, limonkową 😁 fiolet na ścianach to moje marzenie, serio! ale pokój za mały na taki intensywny kolor. Jak tata w sierpniu chętny do pomocy to korzystaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry 🙂 w takim razie tamtego posta dedykuję Tobie Skoreczka i Nikusi 😁

OKKK, uciekam, bo się spóźnię do kumpeli 😁 a w piżamie jeszcze siedzę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Sorry 🙂 w takim razie tamtego posta dedykuję Tobie Skoreczka i Nikusi 😁

OKKK, uciekam, bo się spóźnię do kumpeli 😁 a w piżamie jeszcze siedzę 🙃


spoko 😁 😁 😁

WielkaB ale to wy się razem przeprowadzacie? Bo ja wcześniej zrozumiałam, że tylko Ty. Ja tam myślę, że wszystko jedni gdzie byle razem 😆 chociaż wiadomo, że w życiu różnie bywa a to i tak przejściowe zanim się nie wybudujecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro Mra mnie tak pochwaliła to wstawię Wam fotkę kącika jaki zrobiłam kiedys mojemu dziecku. Teraz juz jest zamalowany, bo mój Mikołaj wcale a wcale nie był nim zainteresowany. chyba mu się nie podobało. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/695/obraz439e.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7103/obraz439e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...