Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny Aleksandra się odezwała 🙂
Oto wieści od niej...
"Gratulację dla Kingi.Ja dostaje regularne skurcze w nocy i jak któregoś dnia nie ustąpią do rana to pod nóż idę a tak to jak na razie czekamy.Skurcze mam już cały czas tylko nieregularne.Regularne dostaje w nocy i po 3 godzinach się uspokaja.Jak dotrwam to fenoterol ostatni raz mam wziąć we wtorek."
Pozdrowiłam ją od Wszystkich Mamusiek i obiecała,że będzie się odzywała 🙂

Uffffffffff kamień z serca,że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no proszę jakie wiesci-super 😉))[color=red]grtuluje Kinga serdecznie synka 😉))super,ze takci szybko poszlo 😉))zdrówka wam zyczę i oby piersi nie bolały 😉)[color=red][/color][/color]
a odemnie wlasnie wyszla polozna, pokazalam jej ten sluz na wkladce i mowi,ze to jednak czop powoli sie uwalnia, takze poród moze byc na dniach,ale nie wykluczone,ze dotrwam do 8 na skierowanie do szpitala 😉mowi,ze jak czop caly wypadnie, a skoro mam bole czasami krzyzowe to macica sie przygotowuje, to moze tak byc,ze wypadnie caly i wtedy to juz z gorki 😉
pozdrawiam was cieplo 😉)) to mamy 3 faceta-fajnie 😉czekamy teraz na jakas dziewczynke do towarzystwa facetów w tabelce 😉) a Ola moze bedzie kolejna 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze jak fajnie!!!
KINGA GRATULACJE DLA CIEBIE I BABELKA ZDROWKA I CIERPLIWOSCI ZYCZE!!!!
chyba kazda marzy o takim ekspresowym porodzie 😉
Tusiek przykro mi ze znowu do szpitala, zycze powodzenia no i juz faktycznie jesli zostaniesz w nim to i z Malutka (3300!!!-duuuzia!) wrocisz do domku 😉
uciekam dalej meza ogarniac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki! 🙂 gratulacje dla kolejnej mamusi 🙂. niedlugo wszytkie bedziemy bawic swoje pociechy i pewnie tylko z doskoku bedziemy zagladac na nasze brzuszkowe forum. ja wczoraj mialam wizyte u polznej. dzidzi jest glowka do gory 🥴 nikle szanse aby sie obrocil i dostalam skierowanie na piatek do ginekologa na jakies obkrecanie dziecka w lonie matki. jestem przeraznona.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki ale naskrobalyscie.
A ja dzis o 8 poszlam do szpitala na badania, czekalam 50 minut do rejestracji, strasznie duzo bylo ludzi. Dopiero kolo 9 wdrapalam sie na 3 pietro gdzie przyjmuje lekarz. /Jest winda ale ja sie boje nia jezdzic/. Ledwo usiadla, zdjelam plaszcz, patrze a sciana sie zachwiala. Jedna para w jedenj sekundzie zniknela, drudzy mowia ze slabo zatrzeslo, a mi goraco, nie wiem co robic, czy biec na dol po schodach, czy co robic? Lzy w oczach. Na pecha w tym momencie bylam na 3 pietrze w szpitalu, ktory ma ze 200 lat. Lekarz i pielegniarka wyszli i powiedzieli, ze to maly wstrzas i ja mam wejsc na badanie. Wiec ich posluchalam w wielkim szoku. I tak se mysle, jak bedzie drugi wstrzas to ja zgine z nogami w gorze, w szpitalu. Dzis mi pobierali probke na wymaz z pochwy i z odbytu, lekarz byl tak delikatny, ze nic nie czulam. Z wizyty wyszlam o 9,20 i tak pomyslalam, ze podejde do tej babeczki co prowadzi szkole rodzenia, ze jestem zmeczona, w nocy nie spalam, od rana na badaniach i ze przyjde za tydzien. Nawet nie wzielam ze soba skarpetek antyposlizgowych ani recznika. Babeczka mni powiedzial bym zostala, bo to lezy sie na materacach i moge sobie choc troche posluchac co mowi. Postanowilam zostac. Dobrze zrobilam. Okazalo sie, ze wszystkie mamusie czyli nas 11 byly same bez mezow. A ja tak nie chcialam isc do tej szkoly rodzenia bo myslalam, ze wszystkie beda z mezami tylko ja taka sierota sama. Poznalam dziwczyne, ktorej mama jest polka. Ta dziwczyna tu sie urodzila i tu mieszka od urodzenia. Wymienilysmi sie adresami, odwiedzi mnie ze swoja mama za 2 tygodnie. Bo teraz ma sesje, studjuje a w sumie juz konczy medycyne. Niestety dzis za dlugo nie bylo bo przyszly informacje, ze bedzie nastepne trzesienie i trzeba sie ewakuowac. wszystkich pacjentow wywiezli na dwor. Ja wrocilam do domu, a tu sasiadka z dolu po mnie zadzwonila, ze mam sie ubierac i bedziemy stac na zewnatrz. I tak zrobilysmy. Jeszcze alarmu nie odwolano, ale ja nie mam sily stac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha co do sluzu tez mam taki budyn, ze musze wkladke w nocy wymieniac po 2 razy. Lekarz powiedzial, ze to normalne. A i chyba zmienie szpital, nie bede musiala jechac 40 km. Jest blizej 15 km od mojego domu i ponoc bardzo nowoczesny. babeczka ze szkoly rodzenia jutro mi zadzwoni i poda nr na porodowke, bede mogla zadzwonic i sie umowic by ja zobaczyc. Wiec luzik. I jeszcze przyszly do mnie probki z Jonson & jonson.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Agnese to niezły stres musiałaś przeżyć.Biedna 😞
A i pytanko bo dzisiaj przyszedł mi leżaczek z FP i pisałyście, że go prałyście, ale jak pościągałam pokrowiec to pod plecami jest taka deseczka okrągła w materiale wszyta, tego się nie da wyciągnąć... wrzucałyście to do pralki czy ręcznie?
Karina a jednak miałaś dobre podejrzenia 🤨 Kurczę ale numer.
U nas właśnie m. rozbiera choinkę, barszcz dochodzi, więc niebawem go będę mogła wszamać i zaprosiłam Teściów na jutro popołudniu na herbatkę, będzie motywacja do ogarnięcia chałupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze Aga to miałaś przeżycia, ale w sumie dobrze poznałaś jakąś nową bratnią duszę nie dość że korzenie ma polskie to jeszcze będziecie miały w podobnym wieku dzieciaczki i taka właśnie znajomość możne długo przetrwać 🙂
Mojego m. kuzynka dzisiaj urodziła w Szwecji synka i wszystko jest oki miała termin na 21 stycznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes ale mialas przezycia-współczuje-trzymaj sie kochana jakos i daj znac jak tam sytuacja ma sie teraz czy juz nie trzesie????? fajnie,ze bylas w tej szkole i poznalas ta dziewczyne -zawsze fajnie miec kolezanke z podobnymi \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"problemami\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" -chodzi mi o brzuszek 😉)
snakerka,szybko dotarl lezaczek 😉)) ja wypralam go normalnie w pralce z tą deseczka i nic sie nie stalo, pralam w proszku dla niemowlat i ładnie wyglada, choc nasz nie byl wogóle zniszczony,ani brudny, po prostu go odswiezylam 😉)) ale spokijnie pierz w pralce w 40 stopniach.A jak twoj lezaczek w dobrym stanie nie zniszczony?
ania26152 rzeczywiscie chcesz na sile obracac to dziecko? tym bardziej,ze to juz duze dziecko? nie chcesz cc? -ja bym sie cieszyla z tego faktu, bo to kwalifikuje na ciecie 😉pomysl jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania26152 a pozatym ja w 35 tyg, tez mialam ulozenie miednicowe i gin. mówila,ze pewnie juz sie nie obróci głowką, cieszylam sie, bo myslalam,ze mam cesarke w kieszeni, a tu w 37 tyg. niespodzianka i maly jednak sie obrócil sam i jest glowka w dol 😉)u ciebie moze tez tak bedzie, poczekj jeszcze 😉moze sam sie obróci, po co na sile to robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina też się zdziwiłam, że tak szybko, w sumie wczoraj rano gość go wysłał i dziś popołudniu już go miałam a niby paczka ekonomiczna 🤔 Leżaczek jest super, tylko szkoda, że sprzedawca ominął jedną ważną informację w opisie - na zewnętrznej stronie na wysokości główki jest rozdarty materiał na jakieś 5cm, nie widać tego jakoś bardzo da się zszyć ręcznie, ale to trochę nieuczciwe - jak pisze w stanie bdb to rozumiem, że coś nie jest uszkodzone... ale już nie będę się wykłucać bo cała reszta jest super! W końcu namoczyłam w wannie i szczoteczką odświeżyłam, żeby ładnie pachniał w proszku dla dzieci i płynie, bo też nie był brudny czy coś. I teraz wisi nad wanną i odcieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to kącik Bartusia wszystko czeka, posciel zapakowana narazie w pled, ale wszystko juz czeka na rozpakowanie 😉))a jak wam sie podoba pomalowane łózeczko na biale-bylo brazowe-teak, ale teraz mamy biale meble w sypialni wiec przemalowalismy 😉mnie się b. podoba 🙂 na łózeczku jeszcze fotelik samochodowy, w tym będziemy go odbierać ze szpitala, no i leżaczek, który wylicytowalismy ostatnio 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/zdjcie1359m.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8971/zdjcie1359m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko kącik Bartusia super 🙂
U nas też już wszystko gotowe...
Dzisiaj dzwoniła do mnie moja przyjaciółka,że jutro ma urodziny i że mam Bartka w obroty wziąć i zrobić jej prezent urodzinowy...Z resztą to chyba ona będzie chrzestną maluszka 🙂
A co u nas dzisiaj tak cicho??
Bardzo mi się brzuch napina i kuje mnie po obu stronach na dole brzucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!
Karinko ,śliczny ten kącik dla Małego!!!!!!!
Wiecie ja z tym lataniem siusiu to masakra co chwila latam do wc,na dodatek jeszcze mnie dziś zaparcie złapało ale na szczęście udało mi się go pozbyć..
Dziś skurcze niewielkie i rzadko,ale za to mała bardzo się pręży..nie wiem czemu..poza tym Wy piszecie o tym czopie..Dziś przy siusianiu też zauważyłam na wkładce taki śluz gęstszy od białka z jajka wielkości gdzieś 0,5 cm na 0,5 cm..nie wiem czy to może być ten czop czy nie..A w nocy to mocno brzuch mnie bolał normalnie jak w najbardziej bolącej miesiączce jaką miałam i miałam sięgać po no-spę ale jakoś zasnęłam...
A mąż już do Małej krzyczy żeby wyłaziła hehe..
Oj dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja myślę że nie donoszę do tego 25 lutego,myślę że chyba jakoś wcześniej urodzę...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina śliczne to wszystko dla Bartusia i leżaczek super i łóżeczko bardzo mi się takie łóżeczka podobały z tymi wstawkami a nie same szczebelki ale wzięłam od siostry a na dół kupiłam turystyczne i niestety nie mam takiego! A to od siostry z kolei było białe ale szafa w małej pokoju jest w kolorze venge i przemalowaliśmy na venge 🙂 Aha a za ile wylicytowaliście ten Bujaczek???bo nie wiem do jakiej ceny licytować!
No rzeczywiście jakoś dzisiaj cicho u nas chyba jakieś przesilenie wszystkich dopadło;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...