Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WOW co ja widze 🤪 🤪 🤪
Agata gratuluje, no i zdrowka zycze dla Ciebie a przede wszystkim dla Adasia !!! odpoczywaj ile sie da, czekamy na zdjecie. A rodzilas SN ?
Aga, fajny brzusio, duuuuzy juz 🙂 🙂 🙂
no prosze to sie zaczal wysyp, az nie wierze 🤪

Co do porodu to mi szkoda bedzie koszuli do karmienia, wezme jakis stary t-shirt i tak bede wygladac jak spocony gremlin, wiec co mi tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej,jej co tu się narobiło pod moją nieobecność 😮
GRATULUJĘ AGATA !!!

Kurcze, duże Malwina kupiłaś te pieluchy.Znajoma urodziła dziecko prawie 3 kg i te DADA rzuciła w kąt.Mąż leciał kupować najmniejsze Pampersy. Pamietaj,że na początek dziecko robi strasznie dużo luźnej,rzadkiej kupy i jak będzie miało za luźne pampersy to tą kupę będzie miało wszędzie...na plecach i ubranke db nie dopierzesz.Żadna to oszczędność !
Kup sobie małe opakowanie Pampersów 2-5 kg na sam początek a Dadę zostaw na chwilę później.
Ja z tego względu kupiłam te Pampersy,są maciupeńkie słodziuńchne 😉
Co do chusteczek też widzialam u paru znajomych pomaranczowe pampersa,ale cena jest dobra 🤢 Ja kupiłam w promocji 3 opak Bobini (chyba tak) a mąż wczoraj na promo w Tesco - 3 opak Huggiesów. Zobaczymy co uczuli a co nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ja patrzyłam te pampersy DADA i je otwierałam i one są malusie 🙂
Moja siostra jak jej powiedziałam,że kupiłam te od 3 kg to mi powiedziała,że są za małe na dzieci...
Jak widać ile mam tyle opinii.Mam te DADA jeśli będą za duże to Bartek skoczy po mniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja po wizycie.
Mały ma 2450g no i jak sie okazało mam leżeć, lezec i jeszcze raz leżeć (bo nie wziełam skierowania do szpitala od jutra)
Wypisał mi lekarz skierowanie od 20 stycznia - czyli za tydzień.
Ale juz jest wszystko w takim stanie że na dniach moge zacząc rodzić. I jakby cos zaczelo sie dziać to od razu do szpitala.
lekarz mówił ze jak bede sie oszczedzać to jest szansa że dorwram do przyjecia do szpitala w wtedy jeszcze ok tygodnia beda mogli powstrzymać poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko mój mąż wyjeżdza na 3 tyg i wraca na tydzień do domu (i tak do konca lutego).
Rodziców mam 30 km od siebie więc nie tak daleko.
Ale teściu ze mna mieszka wiec pilnuje mnie jak sie da.
Nic nie robie mam siedziec, leżeć, chodzic do toalety no i usiąść przy stole jak jemy wspólnie - nawet pilnyuje mnie bym regularnie jadła 🙂
Przez co mąż spokojniejszy że ktoś mnie pilnuje. 🙂

Co do koszuli do porodu to u mnie daja szpitalna i ja z niej skorzystam.

Agatam 111 duzo zdrówka i czekamy na zdjęcia 🙂
Niech sie Adaś zrrowo chowa i rosnie jak na drożdzach 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwino przyda sie trzymanie kciuków.

Aha to co powiedział mi lekarz.
bo jak powiedział że na dniach moge zaczac rodzić to sie zdziwiłam i zapytałam go wprost.
1) nie odszedł mi żaden czop - jego odpowiedz brzmiała: wiele kobiet go niezauważa wiec jest nieobecność nie jest równoznaczna że daleko jeszcze do porodu,
2) mam brzuch wysoko - jego odpowiedz: główka naciska na kanal i jest nisko za to nogi sa wysoko i dlatego mam tak wysoko brzuch i wysoki brzuch tez nie jest wyznacznikiem że daleko do porodu. Brzuch może mi opaśc nawet kilka godzin przed porodem gdy mały sie inaczej ułoży. A teraz ma śmiesznie wyciągnięte nogi 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Ola to swietnie ze w domu mozesz jeszcze troche pobyc 🙂 super wiesci. To co napisalas to bardzo przydatne, wcale spokojniejsza nie jestem 🤢 ja myslalam z brzuch opada dopiero porod za jakis czas a tu dupa. Tak naprawde nie znamy dnia i godziny 😎 trza byc przygotowanym.
Dziewczyny, ja wlasnie ogladalam swoje zddjecia co mam na FB i normalnie patrzylam jaka laska ze mnie byla przed ciaza. Chcialabym wrocic do mojej figury po porodzie, bo patrzac na terazniejsze zdjecia widzialam OGROMNY PRZEOGROMNY KONTRAST. To byl blad, zee do nich zajrzalam
Ja sobie dzisiaj przeplakalam troche, moj maz ma dalej okres i wk*rwia mnie niemilosiernie no i zaczynam sie cieszyc ze sobie wyjedzie na ten zasrany slub bo sobie przynajmniej odpoczne od niego 😠 😠 😠 a znajac zycie jak go nie bedzie to bede tesknic na maxa 🤪
poza tym moja mama dobila mnie dzisiaj, bo czekam na paczke listowna od niej, i sie okazalo ze te moje koszule do karmienia wyslala jako zwykly list BEZ POTWIERDZENIA i juz idzie tydzien wiec moge zapomniec, ktos sie na pewno na poczcie ucieszyl z prezentu. Ja p...le 😠 😠
no nic, bedzie dryblowac osobiscie i kupowac mi te koszule, mam nadzieje ze zdazy do lutego.
Dobranoc Grubaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu Snakerka ja tez sie tluke cala noc. brzuch mi sie stawia co chwile, siku non stop, oczy jak 5 zl, plecy napieprzaja jak cholera a na dodatek teraz zglodnialam a dupska mi sie nie chce ruszyc 😮 do tego mega zgaga jjuz 2 noc z rzedu. Ja chce chociaz troch pospac 🤢 niby zmeczona ale co z tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obejrzalam wlasnie OCH KAROL i tam wystepowal ogorek kiszony. No i slinotok na maxa bo tego akurat w domu nie mam 😮 😮 😮
ja staram sie nie spac w dzien, ale pewnie zasne za jakis czas i wstane o 13 i bedzie dupa z dnia tez 🤢
wlasnie wcinam mega kanapke 😁 😁 😁
dobra fotka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...