Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

konefka napisał(a):
Tynka pazurki cacy na każdym zdjęciu 😆Ja przez tą anemię teraz to mam takie ogryzki, że szkoda gadać 😆


Haha dzięki,muszę je malować bo też się robią nieciekawe i choćbym zmyła na jeden dzień to zaraz mnie bolą płytki i znowu trzeba malować.Przynajmniej pazury mi pozostały ładne,jedyne 😉 A włosy tak miałam bardzo długie i coś mne tknęło (dziewczyny pamiętają) i poszłam i opiedzieliłam na dosyc krótko. Już mogę na szczęście trochę podpiąć,ale czekam z utęsknieniem aż będą chociaż do ramion 😞

Aga dobrze,że z Maluszkiem wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajna pamiatka Justyna, jak domek dla Jerzyka sie rozrastal. No z dlugoscia postu pobilas nas wszystkie 🤪
Aga super wiescci, Synek usluchal mamusi i tatusia i fajna niespodzianke wam zrobil 🙂 czyli na cesarke sie nie zapowiada. Zazdroszcze Ci tego badania ginekologicznego, bedziesz wiedziala przynajmniej czy infekcji zadnej nie ma. A ja dupa, moge pomarzyc . sama sobie bede ginekolozka 🤪 Uspokoilas mnie z tym obwodem brzucha, myslalam ze to u mnie cos sie zatrzymalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta28 napisał(a):
hmmm jak te zdjecia wklejac? 🥴

Ja zarejestrowałam sie na ImageShack. Po lewej u górze masz przesyłanie mediów (przetłumaczyło mi stronę na polski) i dodajesz z kompa. później klikasz na dodane juz foto prawym przyciskiem i kopiujesz adres url. Tu na forum masz ikonkę taki rysunek z drzewkiem i wklejasz ten adres url.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie przebrałam nie jestem w szlafroku 😁 😁 😁 normalnie sukces. Zaraz się wybieramy po meble dla córci jak dobrze pójdzie to jutro już będziemy je ustawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠 😠 ja posiadam dzisiaj jakis dar do psucia i lamania 😠
najpierw glosnik w telefonie mi padl nie wiadomo od czego, ot taki kaprys losu, wiec zostalam bez tel na jakies 2 dni bo N zabral do naprawy. Potem zakladam okulary i jeden "zausznik" mi doslownie wypadl z reki, a tylko dotknelam. Takze laze w okularach zalozonych tylko na 1 ucho bo od soczewek musza mi oczy odpoczac. A teraz niechcacy zapalilam swiatlo w sypialni i kawalek plastiku od tego wlacznika mi odpadl SAM SIE POLAMAL 🤢 🤢 🤢 no ja nie wiem ale strach mi czegokolwiek dotykac.
Konefka przybij pione bo ja dopiero tez z lazienki wyszlam po malym ogarniszu siebie, tyle za dalej jak po pokojach poruszac sie nie zamierzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina cos zle wkleilas.
Monisia moj m jak wraca z pracy to zawsze pyta co ma naprawic?, bo wie ze zawsze cos uszkodze. Mi jak odpadl listek od okularow, poszlam tylko zapytac jaki to bedzie koszt, /oczywiscie okulary zostaly w domu/ to okulista dal mi chyba 6 roznych listkow za darmo powiedzial, ze sama dam rade przykrecic a jak nie to mam do niego przyjesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina lozko Twojego Gabrysia zwarte i gotowe 😁 bardzo ladne. Fotelik bardzo ladny no i z tym przykryciem, my sie bedziemy ratowacc kocykiem bo nie mamy tego okrycia.
Agnese ja mam plana naciagnac meza na nowe 🤪 🤪 🤪 bo wstyd sie przyznac ile je mam, fakt ze malo uzywane bo non stop soczewki ALE... poloznej sie tylko zapytam dla pewnosci czy sie wstrzymac z tym zakupem, czy po porodzie hormony najbardziej szaleja i czy wtedy sie wada poglebia najbardziej. Biore sie za prasowanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina slicznie. 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja dopiero po 11 latach wyrobilam sobie okulary, a tak non stop soczewki, maz mnie namowil na okulary i lekarz nastraszyl, bo raz mi sie nie chciala odkleic od oka. A tak zdejmowac na sile to mozna sobie zrenice odkleic razem z soczewka tak mi powiedzial lekarz. Okulary nosze tylko po domu. Jedynie dwa lata temu zrobilam sobie okulary sloneczne razem z leczniczymi. Jak wychodze na slonce szkla same ciemnieja, a jak wraca sie do pomieszczenia szklo blaknie na biale, tylko ze ja mam duza wade, wiec same szkla w pl kosztuja 1 szklo 600 zl. 🙃 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese napisał(a):
zdejmowac na sile to mozna sobie zrenice odkleic razem z soczewka tak mi powiedzial lekarz. 🙃 🤨

o ja pierdziele, wez nie strasz 😮 😮 😮 mi sie bardzo czesto zdarza nie sciagac na noc soczewek, a tu takie wiadomosci 🤢 🤢 🤢 fajna opcja z tymi ciemniejacymi szklami, nigdy o tym nie slyszalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese widzisz a tak tym hamakiem małego się martwiłaś a tu taka niespodzianka 🙂
Nawet nie wiecie jak bardzo mi się nudzi bez tego mojego chłopa 😞
Ciekawe jak mi noc i jutrzejszy dzień minie 🙂
Ale mi się dzisiaj maluch wypycha z lewej strony...
Tej rybki jeszcze nie smażyłam ale chyba zaraz zejdę na dół i pojem sobie 🙂
Ostatnio codziennie lub kilka razy dziennie piję herbatę IRVING melon i śliwka...Uwielbiam ją 🙂
Moja siostra ma też te okulary o których pisała Agnese 🙂
Tyle,że moja siostra nie ma swoich łez po okropnej chorobie na którą zachorowała i musi chronić oczy przed słońcem i wiatrem i bardzo chwali sobie te okulary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma te okulary fotochromowe,ale osobiście nie przypadają mi do gustu. Jak dla mnie słoneczne powinny być duże,w innych oprawkach niż te korekcyjne. Korekcyjne w dużych rozmiarach do mnie nie przemawiają..Z kolei zrobienie takich właśnie okularów (2w1) o dużych szkłach może kosztować fortunę. Dobrze,że nie mam potrzeby noszenia okularów,bo nie wyrobiłabym finansowo na nie- bardzo wybredna ze mnie osóbka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się też zastanawiałam nad tymi okularami ciemniejącymi to są chyba fotochromy o ile się nie mylę prawda???ale w końcu się rozmyśliłam i kupiłam zwykłe słoneczne tylko z szkłem korygującym moją wadę i jestem z nich bardzo zadowolona bo bez nich było mi ciężko jak świeciło słonko prowadzić samochód a jestem przedstawicielem handlowym i dużo kilometrów robiłam jak pracowałam 🙂 Jedyny minus to to że przed sklepem trzeba ja zmieniać na normalne no ale da się przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina pięknie urządziłaś łóżeczko Gabrysia 🙂
Ja zła jestem bo się okazało, że meble przyjadą dopiero za tydzień 🥴 Z tego wszystkiego zamiast zdrowego obiadu na kebaba z mężem pojechaliśmy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Byłam w sklepie z bielizną i powiem szczerze że ceny mnie powaliły - ale pozytywnie na allegro biustonosz mozna dostac za 30 zł a w sklepie za 18 zł taki sam a z fiszbinami za 25 zł 🙂

Przeszłam sie tylko od samochodu do sklepu i z powrotem a teraz znów leze bo mnie caly brzuch rwie :/ od razu zaserwowalam sobie dodatkowa dawke magnezu i mam nadzieje że przejdzie....

Jutro mam wizyte wiec musze do jutra torbe znów do szpitala spakowac :/
Mam nadzieje że lekarz da skierowanie później do szpitala np od poniedziałku 16 stycznia a nie od piątku :/ bo chciałabym spedzic jeszcze jeden weekend w domu....



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta wozek sliczny. 🙂 🙂
Co do okularow to ja mam transition. Jedyna ich wada to cena. Bo ktos jak ma wade juz 3,5 by nie byly duze jak denka od soczewek trzeba je splycic a to dodatkowy koszt. Moj maz jest z nich bardzo zadowolony, ja tez mimo ze zabieram je tylko nad morze lub jezioro. Naprawede sa rewelacyjne nie czuje sie roznicy kiedy zmieniaja sie w lecznicze a kiedy w ciemne okulary. Tu we wloszech sprawdzaja sie rewelacyjnie.
Monisia jak o nich nie slyszalas mozesz poczytac. http://www.optometria.info.pl/bielawski/index.php?go=transitions
Aleksandra i ty tak dlugo bedziesz w szpitalu lezec az do porodu czy ci wyznaczyli inny termin? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane! Kurcze, znowu mam 8stron do nadrobienia 😉
Ale dziś mam radochę, odebrałam zamówienie z allegro od tego naszego sprzedawcy, od razu wrzuciłam do prania tetrowe pieluchy 🤪 🙃
Obsługa super miła i można sobie było jeszcze na miejscu pozmieniać zdanie co do wzorów czy kolorów tego co się pozamawiało 🙂 Mamy już prawie wszystko poza stanikami do karmienia 🙂 Yuuupi!! 🤪
A poza tym dziś mieliśmy "czarnego" w gościach (czyt.ks. po kolędzie 😉 ) i wypytaliśmy jak z chrztem itp. i nawet spoko nie ma wiele formalności w kościele.
No i w sumie tyle z newsów u mnie. Biorę się za czytanie co u Was 😉
A dodam jeszcze, że od 3 dni bolą mnie strasznie biodra i dół kręgosłupa jak na okres 😞 Dziś wreszcie kupiłam nospę - trochę pomogło, ale nie wiem czy Wy też coś takiego macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...