Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂
Ja też już dzisiaj na nogach ale nie dlatego żeby mi się spać nie chciało tylko koleżanka ma do mnie o 11 przyjść więc musiałam wstać trochę wcześniej i się ogarnąć no i w domku też trochę porządek zrobić 🙂 Ale fajnie że przyjdzie bo dawno się z nią nie widziałam to pogadamy troche a i dzień mi szybciutko zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta28 pocieszę Cię - ja mam zdrętwiałe dwa place u prawej ręki. Wskazujący i środkowy :/ Branie magnezu nic nie daje,to po prostu ucisk na jakiś nerw i krew nie dopływa. Ja mam tak od Wigilii. 🤢W dzien znośnie,najgorzej wieczorem się robi i w nocy 🤨

Monia fotelik super,ja mam podobny ale raczej nie z te firmy. Na szczęście mamy go po mojej chrześnicy,więc nastepny wiekszy juz kupimy sami.

Noc miałam znośną (o dziwo) tylko śniły mi sie kretyńskie rzeczy. Kurde wczoraj miałam taką zgagę,że myślałam że padnę 😠 Czekamy co dzisiaj będzie... A wogóle to sie ograniczam od dzisiaj z żarciem,bo wczoraj zjadlam tyle,że aż mi głupio 🥴 Na wadze ostatnio u lekarza 85 kg czyli równo 20 przybrałam. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja dziś na 12tą mam badanie KTG, mam nadzieję że z dzidzią wszystko ok no i ciekawa jestem czy jakieś skurcze pokaże, ale znając życie akurat przy badaniu żadnego nie będę mieć 😜

pogoda u nas taka mocno jesienna, muli strasznie i szarów na dworze,że aż się wyjść nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem na etapie zakupu biustonosza do karmienia - czy wy zamawiałyście przez allegro - i jak sobie chwalicie ewentualnie, jeżeli jestescie zadowolone i rozmiarówka odpowiada temu co pisza na aukcjach to poprosze o namiar na jakas fajna aukcje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mi sprezentowała biustonosz teściowa, ale popatrz na takie 100% bawełna, najgładsze, zmierz się teraz w biuście i wg tego szukaj, najważniejsze żeby była bawełna żeby nie drażnił brodawek, ja póki co mam jeden bo zobaczę jak się sprawdzi, dokupić zawsze można 🙂

firma canpol babies, produkuje też biustonosze do karmienia, ja mam od nich majtki ciążowe i jestem bardzo zadowolona 100% i myślę, że biustonosz też mają dobry, na allegro są aukcje z tymi biustonoszami tej firmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupowałam na allegro i nawet w jednym wczoraj chodziłam tzn. jak byłam na badaniach bo te normalne co ma w domu które są chociażby troszkę usztywniane to tak mnie gniotą w to moje i tak obolałe żebro że po domu chodzę bez ale ten jeden z allegro to nawet powiem Ci że całkiem spoko 🙂
a już patrząc na cenę za jaką go kupiłam to choćby miał być do pierwszego prania to nie będzie mi szkoda 🙂
http://allegro.pl/bawelna-czarny-biustonosz-do-karmienia-85c-i1974189810.html
ja u tych ludzi kupowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmiarówka myślę że taka jaką piszą bo ten co ubrałam jest troszeczkę na mnie za duży ale jak się piersi "napełnią" myślę że będzie git 🙂 🙂 🙂 No one są bawełniane takie raczej flakowate żadnych drutów ani fiszbin nie mają. Mam go ubranego na tym zdjęciu które dzisiaj dodałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂
Ja wizyte mam jutro o 21.15..... później sie nie dalo.... ale to jest tak jak się zapisuje po wyjściu ze szpitala 🙂

Dzis ide zanieśc zwolnienie i od razu ide kupic sobie biustonosz do karmienia - twierdziłam że na allegro nie przymierze i nie dotkne a to bardzo waże by biust sie jakos w nich trzymał 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia zgrabny brzuszek, przynajmniej nie wygladasz jak my wielorybki 🤪 🤪 🤪
co do stanika do karmienia nie pomoge, bede zamawiac dopiero po porodzie, bo udalo mi sie kupic 2 zwykle bawelniane bardzo dobre gatunkowo praktycznie za bezcen na wyprzedazy. I mysle ze narazie takie wystarcza. Juz raz jeden zalozylam, faktycznie nie drazni piersi i jest jak skora, bez fizbinek 😉 cyckow za pokaznych nie mam wiec spoko, sprawdza sie, 100 razy lepsze niz te usztywniane.
Mialam spadac na sniadanie... i zasnelam. Takze Dzien dobry po raz drugi, budze N i wstaje cos zjesc bo mnie dalej zasysa 😎
powodzenia Tusiek na wizycie.
Ola jak sie czujesz, jak skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki:*
Ja wczoraj cały dzień leżałam...Strasznie mały się kręcił i był bardzo niespokojny 😞
Aż się martwiłam 😞Noc minęła dobrze,dziś mnie plecy nie bolały 🙂Bartek dzisiaj o 12 pojechał na reklamację z firmy na Śląsk i nie będzie go do jutra tzn w nocy przyjedzie 😞A ja sama 😞
Zjadłam eklerka,zagryzłam pizzerką i teraz odpoczywam.Powinnam dzisiaj trochę się pouczyć ale jakoś mi ciężko się zabrać 😞/Na obiadek usmażę sobie ziemniaczki i rybkę (wczoraj teść nam dał szczupaka).
Mojej mamuśce się dzisiaj śniło,że wody mi odeszły i z Bartkiem się kłóciła,bo odeszły mi wody podczas kłótni z nim.W piątek jadę do moich rodziców i chyba siostrzenicę zabieramy do siebie.Zobaczymy co to będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny.
Dawno się nie odzywałam 🙂 Przygotowania do sobotnich urodzin męża tak mnie wykończyły, że jeszcze dziś dochodzę do siebie. Może to zbieg okoliczności sama nie wiem ale od niedzieli dużo gorzej się czuję. Brzuszek się już troszkę opuścił, ciężko mi się też chodzi. Tempo mam takie, że sama na siebie się denerwuje 🥴 Spacer do przychodni zajął mi 30 minut a nie jak do tej pory 10-15 więc różnica jest kolosalna.
Piszecie o skurczach dla mnie to czarna magia brzuch mi czasem twardnieje i wygląda wtedy dziwacznie więc jeśli to tak się dzieje to chyba je mam 😁
Co do liczenia ruchów Hani denerwuje mnie to niemiłosiernie. Mam liczyć te ruchy przez 3 godziny dziennie więc ciężko jest się skupić i często sobie zasypiam i dupa z liczenia. Moja córcia jest teraz wbrew pozorom bardzo aktywna i ciągle wypycha mi prawy bok 😆 więc tych ruchów jest bardzo dużo. Wolała bym liczyć od 9-21 bo już po kilku minutach miała bym te 10 ruchów odnotowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj całkiem inaczej niż wczoraj,Bobas sie tłucze odkąd wstałam 🙂
Właśnie skończyłam oglądać Maraton Licealnych Ciąż na MTV,masakra- niektóre dziewczyny są tak cholernie nieodpowiedzialne a ich faceci... żenada. 😠
Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz w życiu krokiety z kapustą kiszoną i grzybami - nieskromnie powiem,że wyszły super 🙂
Musiałam je zrobić bo ciągle chodzi mi po głowie to,że po ciąży będzie ostra dietka... Stąd chcę pojeść jeszcze do końca tych ciężkich potraw i dlatego dzisiaj... krokiety 😉 (wybacz Martaer 😉 )
Jutro zabiorę Męża na kebaba,bo widziałam nowootwartego u nas w mieście 😁 Trzeba się nachapać 😁 A stanik chyba kupię też w sklepie,muszę zmierzyć. Mam 2 tanie a\\\\\\\'la sportowe w domu,wiec w nich bede latac i kupiłam jeszcze 2 takie,które łatwo sie odchyla w h&m i new yorkerze.

A o to moje wspomnienia poczynając od 5 miesiąca

Następnie
i...
coraz grubsza..

i zeby nie zanudzać dzisiejsze 😉 zauważcie,że w większości są to te same dresy na tyłku 😁
Na ostatnim drugi podbródek- bezcenny 😉


MONIKA pobiłam Cię i mam dłuższego posta !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa witaj w klubie ociezalych 🤪 dobrze ze sie odezwalas wlasnie sie zastanawialam co z Toba sie dzieje
Malwina, Ty juz w sumie zaczynasz 37 tydzien, to i cie wszystko boli, juz niedlugo 😉 A tesciu sie rzucil ta rybka, smacznego 🙂
Tynka takie krokiety sa super smaczne ale trzeba sie nad nimi nastac. Mi zostal jeszcze farsz ze swiat w zamrazarce ale juz mi sie chyba nie bedzie chcialo stac przy tym wiecej 🤢 Smacznego 🙂
Dziewczyny nie wiem czy mam sie niepokoic ale obwod mojego brzucha nie powieksza sie od ok 3 tyg a moze i wiecej. Non stop 106 w pepku. Czy to zonacza ze maluch nie rosnie??? dzisiaj sie zmierzylam i mialam nadzieje ze chociaz 1 lub 2 cm do przodu a tu dupa. A powinien sie raczej powiekszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po wizycie, ale jestem zadowolona. Synek obrucil sie prawidlowo i wszystko w porzadku. Wazy 2200 g. Mam brac zelazo bo mam go malo. Na jutro wypisala mi lekarka badania mocz, krew i toksoplazmoze, nie musze isc juz po skierowanie do rodzinnego. Na za 2 tygodnie wypisala mi nastepne skierowanie mam zrobic badanie ginekologiczne, sprawdzaja czy nie jest zainfekowane przez bakterie.
Podala nr tel. do szpitala, ze jak nie urodze przed terminem maz ma dzwonic na porodowke w dniu wyznaczego terminu porodu. Powiedziala jakby wody sie saczyly lub bylo widac krew natychmiast mamy jechac do szpitala.
Monisia moj brzuch tez ma 106 cm od 3 tygodni.
Tynka ale zdjecie z 5 miesiaca nic nie widac, a my takie dumne bylysmy wtedy.
Malwina swietne zdjecie z misiem.
Ocia swietnie wygladasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...