Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Ja dziś rano się wybrałam porobić wyniki. Jak na złość w szpitalu wypadł mi z łap telefon i się wyłączył a ja krowa pinu nie pamiętałam więc do domu z buta bo postój taksówek pod domem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane 🙂
Ja dzisiaj też po niefajnej nocy 😞
Poszłam spać późno bo coś koło 1,i wstawałam na szczęście 2 razy na siku.O 9 przyszedł szwagier ze swoją matką.Więc pospane z resztą dzisiaj CZARNY chodzi i musze się teleportować z domu bo będzie mi prawdy moralne wciskał,że bez ślubu dziecko itd.A ja jakoś nie mam ochoty tego naciągacza słuchać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
No ja też już na nogach bo u mnie ten sam problem ksiądz po kolędzie chodzi i muszę trochę dom ogarnąć mam nadzieje że przyjdzie jak Kuba z pracy wróci bo sama to go na pewno nie przyjmę!!!!
Zjadłam płatki z mlekiem i jakoś tak dziwnie się czuje kurcze chyba sie przejęłam Agatką i teraz zacznę się więcej oszczędzać żebym chociaż do wtorku do wizyty dotrwała i się dowiedziała co i jak 😉
A w dodatku to moje biedne żebro dzisiaj mnie boli jakoś jeszcze mocniej niż codziennie, może dlatego że dużo spałam na lewym boku 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki i mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂
Zostawic Was na noc a tu sie tyle dzieje.
Agatam GRATULUJE I ZYCZE ZDROWKA 🙂 🙂 ale ci zazdroszcze, ze malego masz juz przy sobie.
Ja dzis bylam na badaniu krwi i moczu. I tak sobie myslalam, ze fajnie, ze to juz ostatni raz.
Ja tez dzis nic nie robie tylko lerze. Ide cos zjesc bo glodna jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Olua jaki poród będziesz miała? cc?
U mnie czarny chodzi jutro,ale bez teleportacji w moim przypadku aczkolwiek pewno spyta od kiedy jestesmy małzenstwem 😁 i bez problemu sobie wyliczy 😁
Ja jestem wściekła-musze zbierać sie na miasto- musze spytac o te badania RH, które kiedys robilam wtej przychodni. Może trzymaja tam wyniki dłuzej w pamieci komputera,bo wszystko odbiera sie w formie wydruków. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka na 100% mają wyniki badan w kompie bo ja to zakręcona jestem i często gubię dokumenty itp. więc pytałam u siebie. Pani się uśmiechnęła i powiedziała, że u nich jak w banku wszystko przechowują 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski
agata gratulacje,widze ze dzidzia spieszyla sie na swiat 🙂
moj maluszek siedzi w brzuszku i ani mysli mnie zostawic,
ja dzis po kolejnym badaniu ctg 🙂 juz trzecie w tym tyg 😁 wszystko ok ,insulina robi swoje ,waga synka +/- (10%) 3600 🤪 🤪 jezu jak ja go urodze 🤢 od kilku dni mam bieganine zero czasu na posiedzenie ,makabra ,ja chudne dzidzia przybiera 😁 ale za to spie jak zabita ,z przerwami na sisusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wkońcu zrozumiałam lekarza 🙂
mimo iz u mnie wyglada że brzuch wysoko a dopiero dzis zdałam soobie sprawe że on opadł rzeczywiście bo jak miałam zgage 24h na dobre tak od 4 dni nie mam nic - moge jeśc wszystko. a mały juz nie kopie mnie w żołądek tylko po środku - pomiedzy zołądkiem a watroba ale juz nie haczy o nia 🙂
Jest tego duzy plus 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konefka miałaś rację- wszystko mają.Odpisz kosztuje ... 6 zł 😉 Zawsze to nie 60 -jak nowe badanie.
Z tej radości wstąpiłam do pobliskiej cukierni po pączka i ciacho. No dobra..wcale nie była tak blisko,ale wstapiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyno co do porodu to lekarz powiedział tak:
80% cc a 20% poród naturalny - ale do czego to zalezy nie wiem
jak uda mi sie wytrzymać (a raczej jak małemu sie uda) i nie urodzę do konca stycznia wtedy bedzie cc a jak przyjde ze skurczami i jak bedzie porzadne rozwarcie to może uda mi sie że pozwola mi rodzić naturalnie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie wiem co jest grane ale stanęłam sobie na wagę i się okazuje, że od 10 dni nic nie przytyłam 🥴 martwię się troszkę bo wcześniej to nawet 3 kg przez 2 tygodnie mi naleciały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty gadasz evelcia. To nie wyścigi, kiedy maluszek zechce to wyjdzie ! spokojnie 🙂
Konefka ciesz się,że nie tyjesz. Ja to przy takim żarciu dobiję 90tki nie ma bata ! 🥴
Olu,fajnie jakbys urodziła sn ale wiadomo,że to Maluszek sam zadecyduje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema a ja dopiero wstala 🤢 Tynka, ciagle o tych paczkach mowisz, dalabys nam po jednym. Wlasnie ktoras z was ma jakis fajny przepis na nie? bo bym sobi zrobila.
Dz 🤢isiaj zainwestuje w nospe, bo non stop mam twardy brzuch. Nic mnie nie boli ale non stop jest sztywny, i :Przez to bieganina na siku cala noc, nie zlicze ile razy bylam. Jak pojde z moim N do poloznej we wtorek oj to nagadam na niego, niech barana uswiadamia, co to znaczy stres i twardy brzuch, i jaki bliski ma to zwiazek. Odechcialo mi sie wszystkiego, leb mnie boli, i nie wiem jak ja zrealizuje chociaz sprzatanie i faworki. Jutro znajom ma mnie odwiedzic, wiec porzadek musi byc. No chyb ze znowu odwola wizyte 🤢
Teraz kopnijcie mnie w kuperek prosze zebym z lozka laskawie wylazla 🤪
Aha, ja slyszalam ze juz na koniec ciazy sie nie tyje :P wiec Ewa, tuz tuz... 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelcia moja koleżanka ma termin na dzisiaj 🙂 wczoraj była u lekarza i nadal nic się nie dzieje.
szyjka twarda i długa, rozwarcie niecały cdentymetr 🙂 dostała skierowanie ale na 20stycznia jak się nie będzie nic działo. najlepsze jest to że właśnie jej oddałam ubranka na 56 i 62. będzie zabawnie jak przenosi 2 tyg a ja urodzę ze 3 wcześniej 🙂 🙂
mówiła że dziś bierze się za ostre porządki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia nie strasz. Pokój małej w rozsypce meble będą dopiero w piątek ciuszki nie prane jutro mam zamiar się za to zabrać 🥴 kosmetyki w drodze więc jeszcze niech troszkę moja Hania posiedzi. Ale powiem Wam, że jak nie narzekałam tak teraz stękam, jęczę, strasznie ciężko mi się chodzi Hanka nawala cały czas w prawy bok, że aż boli 🥴 Co do wyników to mam wrażanie, że morfologia mimo zmiany diety dalej do dupy bo krwawią mi dziąsła i po pobraniu krwi długo leciała mi krew więc krzepliwość do bani 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja kupiłam nianie bo tez mi jest potrzebna bo mam dwu piętrowy dom i nie mam zamiaru latać tam i z powrotem ja kupiłam na allegro taka z Fisher price taka podstawowa wersja ale powiem Ci że mam ją już w domu i całkiem spoko jak na razie po próbnych testach 🙂

http://allegro.pl/fisher-price-elektroniczna-niania-m7933-najtaniej-i2012876299.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co sprzątam i sprzątam i dalej żadnych efektów co coś zrobię to siadam potrze na forum i na allegro i tak w koło chyba muszę wyłączyć kompa bo inaczej mnie ksiądz z mopem zastanie 🙂 chociaż z drugiej strony przynajmniej się nie zmęczę bo co chwilka mam odpoczynek 🙂
Tak sobie czytam i Ola wolała byś mieć poród naturalny?? A ja wam powiem że bardzo się cieszę że to będzie cc bo pojadę na konkretną godzinę wyciągną maleńką i już nie będę czekała kiedy to będzie i się denerwowała. Wiem że to jak normalna operacja i później będzie bolało ale nie ma na to reguły jak długo czasami szybciej do siebie się dochodzi po cc niż po sn więc zobaczymy jak to będzie u nie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu -> http://www.ceneo.pl/1169042
Ja myślę nad taką,bardziej zależy mi na tym kontrolerze oddechu. Myślę,że za becikowe się kupi ten bajer 😉
Kiedyś rozmawiałysmy na ten temat,tych kontrolerów oddechów itp. Wtedy też na priva dostałam wiadomość od jakiejś obcej dziewczyny z forum,która napisała że ma taki kontroler i jak jej sie sprawuje.Żadna kryptoreklama, po prostu rozwiała moje wątpliwości. Nie wyobrażam sobie budzić się w nocy i sprawdzać czy dziecko oddycha a że jestem panikara to pewnie bym tak robiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...