Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No prosze, jakie to zarazliwe 🤪 ale przyznajcie ze dosyc szybko sie robi i ilosciowo w sam raz 😉
Snakerka ja slyszalam ze to cewnikowanie jest okrutne, ale naprawde, nie marze teraz o niczytm innym. Dzisiaj juz 2 razy dostalam z piachy w pecherz i to przy kolezance, zapierdzielalam szpagatami do wc. Jeszcze moim kaczym chodem 🤢
Evelcia, czyzbys rodzila ze sie nie odzywasz ?!??!??!!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja dostalam taki zel do dezynfekcji z ubezpieczalni razem z rzeczami na czas trwania pologu. Ale nigdy tego nie uzywalam, nie wierze w cos czym smarujesz rece, nie zmywasz i jest NIBY czyste.
Ja najbardziej sie brzydze tego, jak ktos bedzie chcial wziac Babelka od razu po papierosie BLEEE bedzie dym na pewno, tego nie przepuszcze. Moj maz nawet wieczorem jak juz lezy ze mna w lozku zawsze jak idzie zapalic to po tym od razu lapki myje bo nie dzierze tego smrodu. A pomyslec ze sama jeszcze niedawno tak smierdzialam FUJ ☺️
Co do baldachimu ja nie mialam zamiaru w to inwestowac ale maz przyszedl ktoregos dnia z baldachimem z siateczki, i bedzie wisial. Jak cos to sie zdejmie ale na pewno latem sie przyda bo ja mam MEGA FOBIE jesli chodzi o owady 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czaderskie sztruksowe ogrodniczki od Babci 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/photo0124i.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/93/photo0124i.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ostatnie lowy z H&M 😉 (tak sobie obiecuje ze ostatnie :blush 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/photo0122e.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/903/photo0122e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

no i kocyk na ktory polowalam conajmniej miesiac albo i wiecej 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/photo0568y.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5408/photo0568y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz sie melduje ,niestety jeszcze z brzuchem 😞 jak dzis zobaczylam zdjecia dzieciaczka agaty to az sie polpakalam ,ja tez juz bym chciala miec swojego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ostatnie dni tylko skurcze,skurcze i skurcze do tego bol bioder ,plecow i nic wiecej,a poza tym ze chodze glodna a co za tym idzie zla 😠 naszczescie mam aparat do mierzenia cukru i dzis pozwolilam sobie na kawalek strudli 😁
monia fajniusi brzuszek 😉
agatko serdeczne gratulacje,szybkiego powrotu do zdrowia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogrodniczki wymiataja!!! moj tez wie ze smrody po papierosie trza szorowac 😉 ja nigdy nie uzywalam plynu do dezynfekcji i nie bede ,jak sie maly przyzwyczai do bakterii to potem moze nie bedzie tak chorowac ,z natalia nie mialam problemu,a w szpitalu sa pojemniki z plynem i mydlem wiec jesli juz ktos przyjdzie to samo przez sie rozumie ze lapy myc!!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 a ja właśnie miałam na myśli takie mydło bez wody 🙂 mnie razi szczególnie po papierosach zapach dłoni jak ktoś ma, ja nie mówię o jałowym środowisku, ale chociaż żeby te dni w szpitalu miało w miarę czysto, ale jak kto woli 😉 u nas może i też są takie dozowniki, ale nie pamiętam szczerze mówiąc

ja baldachimu nie kupowałam, bo w oknach w domu na ten sezon owadzi montuję siatki, więc nic do domu nie wlatuje

Monia super ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię moskitiery w oknach podczas lata. Jestem uczulona (dosyc mocno) na komary, więc musze sie przed nimi bronic 😉
Dziewczyny jaki termometr kupiłyscie lub zamierzacie kupic? Ja chciałabym bezdotykowy albo taki do ucha/czoła. Te w smoczku mnie nie przekonują bo to rozwiązanie na kilka miesięcy a i tak niewiadomo czy dziecko nie będzie go wypluwać i cena niezła.

A po papierosach brrr też bym nikomu dziecka nie dała. 🥴 Najpierw pod zlew myć łapy,później dezynfekcja i jeszcze najlepiej zęby wyszorować i odświeżacz do ust- brrr
Mój rzucający palenie teść,usłyszał dzisiaj w tv mądre zdanie 😁 Skierowane do niego w sam raz 😁
"Papierosy moi mili są dla leszczy i debili.Trzeba w mózgu mieć zgniliznę by spokojnie jeść truciznę" 😁 Myslałam,że mi wody odejdą tak się śmiałam z jego miny HAHA Mam nadzieję,że dało mu to do myślenia i rzuci na amen !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka ja też mam alergie po ukąszeniu komara 🙂 puchne jak głupia 🤢 Ja kupiłam właśnie taki jak mówisz, super sprawa, zamówiłam z allegro, pokazuje temperaturę otoczenia i można mierzyć z ucha lub czoła, firmy Babyono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiek napisał(a):
Tynka ja też mam alergie po ukąszeniu komara 🙂 puchne jak głupia 🤢 Ja kupiłam właśnie taki jak mówisz, super sprawa, zamówiłam z allegro, pokazuje temperaturę otoczenia i można mierzyć z ucha lub czoła, firmy Babyono


Sprawdzałaś go już jak działa? I czy dobrze mierzy?Tez nad nim myślałam,ale na ceneo.pl ludzie mocno go skrytykowali,że pokazuje dziwaczne temp. Daj znać czy się sprawdza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłam, z czoła i z ucha pokazuje bardzo dobrze, nawet nie zauważyłam że ma funkcję mówienia i sam mi powiedział jaką mam temperaturę 😁

generalnie trzeba wiedzieć, że jak się mierzy z ucha to inna wartość jest prawidłowa niż spod pachy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ja kupilam taki:

http://allegro.pl/medyczny-termometr-do-czola-ucha-z-j-polskim-10w1-i2012616709.html

i powiem tak: Nigdy nie ufałam termometrom do czoła bo one pokazują zanizona temperature (mi pokazuja ok 36,3) a kobiet w ciazy maja podwyzszona temperature - ten co dalam linka tez pokazuje taka tamperature natomiast w uchu pokazywał 37,2 sprawdziłam rtenciowym i się potwierdziła.
Dlatego jestem zadowolona ładnie i szybko pokazal temperature 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja nie mam podwyzszonej temperatury. Podwyzszona temp jest raczej na poczatku ciazy, a nie w zaawansowanym stopniu. zreszta nie wiem. Pamietam jak chorowalam w pazdzierniku to nawet lekarza sie pytalam, bo mialam 36.2 oslabiona bylam i powiedzial ze to nie jest nienormalne, bo tez sie zmartwilam. Ja mam zwykly elektroniczny, jak polozna powie ze jest niedobry to wtedy kupie inny. Poza tym pod pacha jest inna norma, i w buzi tez inna, na czolle tez.
Doobranoc Grubaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu uwielbiam to. Zgaga na maxa, teraz na dodatek plecy i nery mnie bola jak na okres i kolejna noc z rzedu oczy jak 5 zl 😮 😮 😮 dobrze ze podwozie mi sie dzisiaj nie zarywa. Na pocieszenie zjadlam snickersa i zapilam woda, coby poglebszyc odczucie zgagi bo mi malo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz sie przebudzilam z wielkim glodem, wcinam babke z bakaliami. 🙂 🙂
Agatam sliczny synus, nie przejmuj sie zoltaczka 80 procent wczesniakow ja ma bo to jeszcze jelika i uklad pokarmowy dobrze nie pracuje.
Tynka lozeczko sliczne widac, ze to dla faceta. 🙂 🙂
Ja mam baldachim ale tylko go zaloze na pierwszy tydzien by ladnie wygladalo, a potem go zdejme.
Monisia sliczny brzusio, wlasnie kupilas te spodenki o ktorych pisalam z ta szeroka guma, ja juz dostalam tylko te bawelniane, a ty te w grubeszego materialu.
Karina ty to masz wielka pomoc, mama na kanapie do gory brzuchem lezala, a corcia mamie piekla faworki. Karina masz za darmo pomoc domowa, az pozazdroscic. 🙂 🙂
Malwina gratuluje zdanych egzaminow i podziwiam za zapal, mi sie nic nie chce robic.
Snakerka ale ty to jestes szczesciara co do konkursow, kobietko zagraj w totolotka, chyba brzuszek przynosi ci szczescie.
Ciekawe co tam u Marty cos nie pisze. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, wstałam w miarę wyspana, a teraz dzidzia szaleje od rana w brzuszku, u mnie śnieżek dziś ładnie prószy 🙂 dziś kolejny dzień leniuszkowania wg zaleceń lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Melduję sie jeszcze w dwupaku 🙂
Obudziłam się w nocy przed 3 i do 6 nie spałam,tak mnie bolały plecy jak nigdy jeszcze i ból promieniował do nóg 😞
O godzinie 4 byłam gotowa iść do znajomych ratowników z nadzieją,że mają KTG u siebie.
Dzisiaj wracam do Drawska to będę spokojniejsza bo na miejscu mam szpital.
Moja mamuśka zrobiła już spodenki i sweterek na drutach a teraz zaczęła robić czapkę jak będę miała wszystko to zrobię zdjęcie i Wam pokażę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyy zmolestowalam dzisiaj meza do obietnicy ze przed wylotem ustawimy juz sypialnie pod Babelka, lozeczko i komode na wlasciwe miejsce, no i baldachim ma zamontowac, a raczej wwiercic w sufit. Material sie powiesi jak Aziz sie urodzi. W ogol mam tyyyyle planow, przed jego wylotem mam zamiar jeszcze uprac firanki i je poprasowac.
Moj Synek zawsze sie wierci jak siedze zgarbiona, wpycha mi wtedy nozki pod zebra. Wiec czasami przyznaje bez bicia ze jestem wredna matka i prowokuje ... :P albo jak sie budzimy i zaczynamy rozmawiac to tez sie zawsze z nami budzi, jakby reagowal na glosy Tez tak maja Wasze Babelki ?
dzisiaj mam dzien lenia, maz wybywa na kawe do kuzyna, wiec go troche nie bedzie a ja sie bede opitalac, objadac i wcale nie zamierzam sie pozbywac pizamek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Monika tak robię,gdy Bobas się nie rusza. Wystarczy siąść przed kompem zgarbiona i już wypycha nóżki 🙂
Wkurzyłam się,bo kupiłam sobie duży szampon 500 ml ! w db cenie, własnie umyłam głowę,patrze do lustra a tam... biało ! Nigdy nie widziałam takiego łupieżu- MASAKRA. No nic,nauczyłam się już nie eksperymentować z szamponami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...