Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

super Magda 🙂 widzę namiętnie śledzisz próbki i darmówki, super, ja dla siebie nic nie szukam, bo z alergią, mam sprawdzone produkty i się tego trzymam 😁

ja dziś kupiłam chyba ostatnie 2 rzeczy na allegro, podgrzewacz i monitor oddechu i chyba wszystko póki co 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Snakerka 🙂 jesteś w czepku urodzona 😁 Że też tak Ci się chce polowac na różne okazje. Nie narzekaj, FLOSlek bdb firma i dla Mamusi też coś trzeba od czasu, do czasu. Tusiek jak robisz placki z jabłkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąka, mleko, proszek do pieczenia, cukier wan. - wszystko na oko 🙂 no i 1 jajko, do tego starte obrane jabłko - konsystencja trochę gęstsze niż na naleśniki, żeby takie rozlane nie były, a raczej mniejsze i zwarte, no i smażę na rozgrzanym oleju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zeszłam o 14 na dół żeby ugotować ziemniaczki.
Po obiedzie podjechaliśmy do biedronki, a później robiliśmy faworki i różyczki...
Nawet nie wiedziałam,że mój facet tak umie sobie dobrze radzić z wałkiem.Niestety ja już dzisiaj leżę plackiem bo zaczął mnie brzuch boleć...
Monisia to takie różyczki 🙂

Bartkowe różności 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja nadal w dwupaku, skurczy praktycznie brak 🙂 od czasu do czasu napinanie brzucha.
Łóżeczko przyszykowane, ciuszki wyprasowane tylko Emilki brak 😞 mam nadzieję że niedługo coś się ruszy...
Ogólnie czuję się dobrze, nocki wiadomo raz lepsze raz gorsze jak to w ciąży...
Mała kopie a to najważniejsze 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam Was i życzę samych przyjemnych chwil 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek mnie kiedyś bolało tak jakby w nerkach i ból szedł do jajników ,a z soboty na niedziele ból mnie "łapał" i "puszczał"też niby w nerkach i szło aż do nóg,także dziwne i pierwsze takie bóle...Lekarz jak mu kiedyś powiedziałam,że bolą mnie niby te nerki itd to stwierdził,że nikt nie mówił,że będzie pięknie,najważniejsze,że mały się rusza i powiedział mi wtedy,że daje mi maksymalnie 2 tygodnie i urodzę no bo szyjka przygotowana już do porodu...A egzaminy już zdałam także mały może wyskakiwać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi w środę też w szpitalu powiedzieli,że szyjka gotowa do porodu,ale lepiej jakbym do tego 37tc dociągnęła, jutro zaczynam 37, więc lepiej żebym jeszcze go wytrzymała, choć moja mama twierdzi, że w tym tygodniu urodzę, a skąd ona wie takie rzeczy to ciężko powiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Jak ja byłam w ciąży z lalą też każdy mówił ze nie donoszę.
Krzyśka ciotka (położna) na dwa tygodnie przed terminem mówiła że w tym tygodniu spotkamy sie w szpitalu. a ja do szpitala trafiłam tydzień po terminie ze skierowaniem i poszłam na wywołanie za pomocą kroplówek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przewidywanie jest co najmniej bez sensu.Jak Bobas będzie chciał się rozpakować to po prostu to zrobi 🙂 Co do tych mocnych bóli krzyżowych- musiałaby być to już II faza porodu,czyli za sobą regularne skurcze albo odejście wód. Obniżenie brzucha też o niczym nie świadczy.może się to pojawić nawet do 2 tyg przed rozwiązaniem albo kilka godz. Więc spoko laski ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka jak zwykle sprowadzasz dziewczyny na ziemie 😉 i chwala ci za to! Nie panikowac, bedzie dobrze. Mysle ze juz od skonczonego 37 tyg KAZDA z nas bedzie chciala sie wypakowac i bedzie czekac z niecierpliwoscia. Mam nadzieje ze zadna z nas nie przenosi bo to chyba najgorsze...

Snakerka, ja taka koszule mam za 19 zl tez ale w sklepie. Z dlugim rekawem za 23 zl. Kolezanka mi w hurtowni kupila i juz je mam 🙂 w szoku bylam, bo wlasnie widzialam je na allegro. Wzielam rozmiar M i sie w nich topie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam taka koszulę tzn trochę inna bo rozpinaną po obu stronach (osobne rozpięcie na każdą pierś) i też wzięłam M i masakra jak na wieloryba no ale co poradzić do szpitala będzie a w domu i tak nie będę w niej spała bo ma taki sztuczny materiał że nie było by mi w niej za miło. Mam jeszcze jedna z polskiej firmy i ta jest o wiele lepsza i milsza no i w rozmiarze S 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olcia157 napisał(a):
Ja też mam taka koszulę tzn trochę inna bo rozpinaną po obu stronach (osobne rozpięcie na każdą pierś) i też wzięłam M i masakra jak na wieloryba no ale co poradzić do szpitala będzie a w domu i tak nie będę w niej spała bo ma taki sztuczny materiał że nie było by mi w niej za miło. Mam jeszcze jedna z polskiej firmy i ta jest o wiele lepsza i milsza no i w rozmiarze S 😉


Chyba mamy tą samą "super" 🤢 koszulę. zamówiłam na allegro,jakość jest do du*y i tylko założę je do szpitala chyba,do karmienia.Sa tak sztuczne. To ja Wam powiem,że kupiłam L-kę,myslałam że bedzie dobra no i oczywiscie sie w niej topię... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dalej oczy jak 5 zl wy pewnie spicie juz dawno 😎
dzisiaj mezulek przyniosl mi paczusie i wcinam juz 2-go. Mniam mniam. Ale mam przepis na paczki i zamierzam teraz dla odmiany zrobic tym razem to.
Mysle sobie ze za poltorej miesiaca bedzie juz u mnie Mamuska, nie widzialysmy sie juz od czerwca, Aziz byl wtedy pecherzykiem 5-cio tygodniowym, i nawet babcia zalapala sie na USG 🤪 ale ja wysciskam!!!
Aga dzieki Ci kobieto za telewizje polska, w koncu nadrobilam troche Na Wspolnej, od ponad roku nie widzialam tego serialu! a to byl jeden z moich ulubionych.
Jutro mamy wizyte u poloznej, juz oczywiscie jestem podjarana bo bede wiedziala co wziac do szpitala i bede mogla sie spakowac w koncu, wiec przybedzie mi kolejne rajccujace zajecie 😉
ehhh zazdroszcze snu i dobranoc Wam zycze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...