Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja tez wrzucałam na rozgrzany olej,ale uważam że nie ma co z nim zbytnio szaleć tzn z jakością. warto do takich rzeczy kupić ten najtańszy- faworki tak czy siak sie obronią. Ja prawie wlałam połowę butelki 😁
No i się pouczyłam- zaczełam sprzatac w kuchni i tak sie rozpędziłam,że teraz smażę mięso na lasagne żeby później nie latać jak oparzona i zdążyć przed przybyciem Tomka 😉
A egzaminy Karina,to ostatni mam bodajże 7 lutego.. 3 dni przed planowanym rozwiązaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Ola ja już mam zaplanowaną cesarkę i doktorka mi mówiła że przeważnie takie planowe robią w 38 tygodniu i pewnie da mi skierowanie do szpitala na za dwa tygodnie bo wtedy by nam wypadał 38 nie???? u nas się idzie we wtorek do szpitala i w środę robią te planowe cesarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mamo tynka jestes niesamowita, 3 dni przed rozwiazaneem-oa mamo, obys doczekala 😉)))TRZYMAM KCIUKI 😉)) a ja oleju tak duzo nie zuzylam chyba mniej niz pół butelki. u mnie dzis do wyboru rosolek lub pomidorowa 😉-prosty i szybki obiadek, nie chce mi sie nic pichcic, wczopraj zrobilam roladki schabowe z pomyslu na... wiec dzis lajtowo zupki 😉lece po oliwie do przedszkola 🙂 a agatam chyba sie nie odzywala odkad przeslala zdjęcie malego? nie wiadomo czemu wczesniej urodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiadek już zrobiony 🙂
Dzisiaj mamy kolędę ciekawe co ksiądz powie na mój brzuchol i to,że mieszkamy ze sobą bez ślubu 🙂
Może dziś odwiedzimy Bartka przyjaciela jego córcia będzie miała teraz 2 miesiące...
A mi dziś brzuch skacze jak nie wiem no i maluch coś sobie wypchał.Chciałabym mieć to ostatnie USG teraz pójdę we wtorek to spytam o skierowanie bo prawdę mówiąc nie wiem jak to moje maleństwo leży i ile mniej więcej waży...Mam nadzieję,że nic znowu położna nie wymyśli i niepotrzebnie mnie nie zestresuje i zdążę o wszystko spytać 🙂
No Tynka to ja też trzymam kciuki za te Twoje zaliczenia 🙂Mam nadzieję,że dasz radę tzn.mam pewność,że dasz radę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziś dzień do bani męczą mnie skurcze i co chwila się kładę, do tego zgaga normalnie nie wiem jak to jest wczoraj mogłam góry przenosić a dziś flaki z olejem 🥴
Udało mi się przygotować obiad a reszta stoi w miejscu a miałam tyle zaplanowane, że głowa mała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina a jak ksiadz cos bedzie gadal, powiedz mu ze wy sie kochacie i to jest najwazniejsze. Ile osob sklada sluby w Kosciele a za pol roku sa po rozwodzie. 🥴 🥴
Tynka dziwnie robisz ta lazanie smazysz mieso?
Wloszki na lazanie uzywaja miesa mielone i je gotuja w sosie pomidorowym ponad 1,5 h. Do tego scieraja troche galki muszkatalowej.
Dziwczyny juz za miesiac tlusty czwartek 16 lutego. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale mnie ucieszyłaś tym tłustym czwartek 🙂 🙂 🙂 🙂 jupi

Mój mąż ma wolne dziś i razem się byczymy, zrobiłam tylko zupkę pomidorową na obiad. Mąż solidarnie ze mną leży, stwierdził dziś że mi piłka (czytaj brzuch) opadła już prawie do kolan hehe ja nie narzekam, bo nie mam zgagi już i łatwiej się siedzi czy oddycha 🙂 same plusy 😁
dostałam paczuszkę z allegro dla malucha, kolejna rzecz z głowy 🙂
a teraz śmigam się dalej położyć do mojej magicznej dwójki męża i psiaka 🙂

miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia śliczne rzeczy, na prawdę można perełki upolować czasami 🙂
Ja się wkurzam, bo siedzę od rana na necie, a przeoczyłam sobie aukcję ze śpiworkiem http://allegro.pl/morris-mouse-welurkowy-spiworek-z-misiem-0-6-i2052495821.html 😞 Poszedł za 9,50zł 😠 😠 😠
Konefka, wiem jak to jest, dlatego za wiele do zrobienia już sobie nie planuję, tylko w zależności od samopoczucia i siły robię ile dam radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese ja lasagne robię,smażąc mięso mielone na patelni i później dodając przecier pomidorowy i mnóstwo ziół,przypraw.Tak dusze ok 40 minut. Później wiadomo,przekładam platy tym farszem, trochę beszamelu i zapiekam. Wiadomo,że nie zrobię tak jak typowa Włoszka. To tak jakby... brazylijka brała się za bigos 😉 To pewne,że zrobi po swojemu.
O matko już znowu post... 😮 ... Cholera,z resztą co przezywam- tak na imprezę nie pójdę z Bobasem 😁

p.s. Ja mam dzisiaj dzień zapału do działania... w zasadzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj ustawowo nie mozna pracowac ciagiem 8 h. wlosi by sie przepracowali. Po 4 h przerwy musza odpoczac. Tez to mnie wkurza. Ale w lecie jak sa upaly nie chce sie wychodzic przed 16. 😉 😉
w Urzedach i bankach tez nic nie zalatwisz bo maja otwarte od 8.30 lub 9. do 13.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snakerka napisał(a):
O rany zobaczcie jakie fajne http://allegro.pl/disney-kombinezonik-osiolek-z-uszkami-ogonek-0-3m-i2049436261.html 😉 A cena zaj...sta 😲 😲 😲


hahaha słodkie 🙂 Ten ogon wymiata !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale naprodukowalyscie 😮 u nas tez pierwszy snieg ,przed chwila wrocilysmy z natalia z podworka,troche poszalala z ta znikoma iloscia sniegu a ja sie dotlenilam,no coz po 1,5 godz do domku trzeba bylo wracac bo siusiu mamusi sie zachcialo 🤢
karina ja pierdziele jakby mnie teraz ktos dotkanl o brzuch a do tego jeszcze uciskal to dostal by miedzy oczy 🙂 tydz temu jak robili mi usg to myslalam ze zejede z tego swiata 😮 jutro mam kolejna wizyte w szpitalu i zapewne ctg siuski i sprawdzanie paciorkowaca i hemoroidow 🤢 🥴 juz mnie mdli jak tylko sobie pomysle 😠
u mnie sikanie w nocy regularnie co 2 godzinki 😁 a i zaczynam sie modlic o to zeby maly sie nie ruszal zbytnio bo tak boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...