Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tusiek też bym chciała żeby mi się wampirek ze Zmiechrzu przyśnił hahaha, coś w nim jest 🤪 😁
Rany Aleksandra może ten szpital mimo wszystko by Wam tym razem na dobre wyszedł, tymi lekami w sumie troszkę oszukuje się organizm a jeśli faktycznie już mały chce wyjść. Oczywiście życzę żeby jeszcze troszkę posiedział i rodziców nie stresował!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też o tym myslałam żeby pojechać to np. od dziś by mi leki odstawili a wtedy skurcze zaczna sie regularne i ciągłe :/
A lekarz mi mówił że na jego oko zakończy sie porodem w styczniu .....
Dobrze że mały dostał te zastrzyki na rozwój płuc.

Ja spodziewałam sie że dziecko przyjdzie na świat wcześniej niz termin bo to jest uwarunkowane moja chorobą (wszsytkie kobiety u mnie w rodzinie rodziły ok 4 tyg przed terminem - i u mnie tez teraz jest juz niecałe 4 tyg przed terminem.....)

Jak narazie bólew brzucha sie skończyły - tabletki działają i teraz odczuwam skurcze.... jak to się nasili to jade do szpitala.
Na pewno nasili się wieczorem bo wtedy zawsze jest najgorzej.....
Od wczoraj nic nie jem... nie jestem głodna.... i lekko mnie przeczyszcza..... a mówią że to tez oznaka zbliżającego sie porodu.
Najpierw je sie duzo bo człowiek głosdny, podem przestaje... ale ile w tym prawdy nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina z facetami niestety tak bywa, że w towarzystwie nagle gadają jakieś rzeczy zupełnie na odwrót niż ma się to do rzeczywistości 😉 Nie przejmuj się kochana. Wykorzystajcie jeszcze ten czas na wyciszenie bo już niedługo Maluch będzie i wtedy energia się przyda! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzykę mam ściągniętą na kompa ale podam wam autora - Raimond Lap, no ja jestem oczarowana

mam 5 płyt ściągniętych, teraz słucham tych, tyle że tu są tylko króciutkie kawałeczki, ja mam całe na kompie

http://www.amazon.co.uk/Lovely-Sleepy-Baby-Raimond-Lap/dp/B0009LNQTW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny szalejecie z tymi wpisami już od samego rana człowiek ma zaległości.
Malwina ty facetowi dziś wykład zrób co on sobie kurka myśli mamy 21 wiek a on po kasę musi osobiście jechać?
Marta z tą teściową to współczuję, ale może zrób tak jak Monia mówi poudawaj troszkę 🙂 naucz ją też obchodzić się z wnuczką niech troszkę czasu małej poświęci a ty sobie leż i odpoczywaj.
Tynka powodzenia na kolokwiach samych 5 😆
Olka szalona kobieto Tobie to się medal należy. Tyle przebojów podczas ciąży co chwila skurcze a Ty jeszcze masz siły i chęci na kino 😆 podziwiam Cię.
Idę zjem śniadanko i jeszcze się utulę do męża w końcu to niedziela 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka no ja też chodzę prywatnie i pobierała mi normalnie w tych pieniądzach co zawsze jej płace za wizytę więcej nie wzięła, ale później na drugi dzień zawoziłam to do szpitala do laboratorium i tam zapłaciłam 15 złotych!!

A tka wogóle to ja dzisiaj wstałam o 6:30bo na 7:30 była msza za mojego dziadka i chciałam iść no i teraz wróciłam byłam u mamy na śniadanku, poczytałam zaległości i idę jeszcze pospać bo gdzie to tak wstawać w środku nocy 🙂 A jeszcze po imprezce u siostry nie wyspana jestem bo wróciliśmy po 1 w nocy Ale było bardzo fajnie i szybciutko zleciało chociaż pod koniec zaczęłam się już trochę denerwować bo towarzystwo było już mocno wstawione i "błaznowali" 🙂
no to miłego przedpołudnia niedzielnego i do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo ja juz od tak dawna walcze ze skurczami że sie do nich przyzwyczaiłam i tak np w ciągu dnia jest ich ok 60 czasem wiecej ale mi one nie przeszkadzają bo mój organizm po prostu tak reaguje na ruchy dziecka - macica się stawia.

A inna osoba gdyby miała choc przynajmniej połowe tych skurczy co ja jednego dnia mogłaby woladowac na porodówce z rozwarciem na kilka cm 🙂

Chce iśc do kina bo to ostani raz kiedy moge sobie na to pozwolić i jednoczesnie czas spedzic z mezem no i oczywiscie obowiazkowo po kinie mcdonald 🙂 - ale to jest w jedym centrum handolym wiec łażenia nie ma dużo 🙂

A szpital mnie czeka jutro wiec czy ja sie tak wybiore dziś wieczorem czy jutro rano to już dla mnie nie ma znaczenia.

Lekarz uprzedził mnie że może sie u mnie zaczać w każdej chwili wiec tez sie z tym licze 🙂
Torba spakowana do szpitala a z kina do szpitala mam 20 minut drogi samochodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuła,,bo zamilkła 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

GRATULACJE DLA MAMUSI I ZDRÓWKA DLA SYNECZKA 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ale dobra wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane...
Najpierw podałam Wam ważną wiadomość a teraz trochę o tym co u mnie...
Poszłam spać chyba o 6 czy coś koło tego....Bartek nawet pojechał na zakupy i dał mi trochę pospać...
Dzisiaj mamy gości także super 🙂
Wiecie co Ci faceci to chyba na serio niższy,gorszy gatunek....
A jeśli chodzi o te pieniądze co ma Bartek odebrać to ten ich szef nie chce im na konto tej kasy wysłać...No ale skończyło się wczoraj na mega awanturze i mu powiedziałam wprost przy jego znajomych,że jeśli zdecyduje się pojechać przed moim porodem(a inna była umowa)to ja się pakuję razem z maluchem i więcej mnie nie zobaczy....Chyba zauważył,że nie żartuję bo od razu ton zmienił i zbaraniał delikatnie....
Dzisiaj robię kotleciki po cygańsku już się nie mogę doczekać 🙂
Ale sie cieszę,że Evelcia już się nie męczy z tą insuliną i,że z małym wszystko ok 🙂
Napisałam jej,że ją pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrówka...
Czy mi się wydaje czy nasza Agnese trochę zamilkła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki i mamusie. 🙂 🙂 🙂
Ale nowiny. 🙂 🙂
Gratulacje dla mamy i Marcelka
Milo ze o mnie pamietacie. Nie pisalam, ja teraz nie moge siedziec, ani stac, jedynie lezec, tak mocno kregoslup mnie boli. W nocy nie moge spac i sto wizyt w wc.
Klusek mocno mnie wypycha nozkami, fest boli. Nie wspominajac o zebrach, nie wiem czy mu ciasno, czy ma taka sile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FIU FIU FIU ALE NOWINY
GRATULACJE EVELINA DUUUZO ZDROWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU!!


no prosze ja tak czulam bo juz za dlugo cisza byla :P super, to sie teraz moze na dobre zacznie ?
fajnie.
Agnes wspolczucia z tym bolem kregoslupa, oj oby chociaz troszke zelzal, wlasnie ost b malo sie na forum udzielasz, zawsze sie Aga nam rozpisywala a tu od jakiegos czasu spokojnie i skromnie 😎
ja przegielam pale ze sprzataniem, zarywac mnie zaczelo no i zem sie uspokoila :P na tyle ze pranie i prasowanie firane zostawie dla Mamci jak przyjedzie 🤪 a co, sama sie zadeklarowala 😉 to juz nie zarty, zaczne szalec jak maz wroci z Francji wtedy to juz bedzie ten bezpieczny czas i niech sie dzieje co chce 😉
ide sie robic na bostwo bo gosci mamy na 14 a ja wygladam jak idz stad i nie wracaj i w dodatku w pidzamkach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉))konefka pisala do mnie smska o nowinie 😉))[color=red][color=yellow]GRATULACJE EVELCIA!!!!!!ZDRÓWKA DLA cIEBIE I MARCELKA ZYCZE 😉)))))[size=][/color][color=red][/color] [/color[color=red][/color]][/color]no to sie zaczyna, cos czuje,ze coraz czesiej na dniach beda takie nowiny 😉))patrzac po waszych opisach jak sie czujecie 😉
a ja dzis prawie caly dzien spie 😉))i jeszcze jestem w pizamie hahah 😉)) buziaki kochane 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...