Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a mi się zaczął z tego, co pamiętam z końcem 7mego m-ca ból miednicy i krocza i ogólnie gorsze samopoczucie, wcześniej było elegancko, ale jak widać każda,ale to absolutnie każda coś ma 🙂 ale co to dla nas, kto da radę jak nie my? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój stwierdził,że facet wie co to ciąża dopiero, jak jego kobieta to przechodzi i wg niego to jest masakra, a najlepsze jest to,że nie ważne jakbym źle wyglądała to on i tak zawsze mówi,że wyglądam ślicznie, chociaż coś 😜 niech kłamie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie kilka godzin a tu tyle napisałyście ale lubię tak wracać i czytać co się dzieje 🙂Mój Kuba też się już śmieje jak siadam przy kompie że idę na spotkanie z przyjaciółkami ale rzeczywiście jakoś kontakt się urywa jak się siedzi w domu wiadomo raz na jakiś czas się zadzwoni czasami ktoś przyjdzie ale to nie to samo, koleżanki zajęte pracą i tak to jest. Lepszy kontakt mam z tymi które siedzą w domu z dziećmi no a najlepszy z ta co urodziła we wrześniu bo jesteśmy prawie na bieżąco 🙂
Mnie też krocze boli zwłaszcza jak się zasiedzę i wstanę wtedy jakoś tak jak by ciągnie czy nie wiem jak to opisać jak by mi się kości rozszerzały, a o moim lewym żeberku to już nawet nie wspomnę już czasami nawet chodzenie bez biustonosza nie pomaga 😞 😞 😞
Ale u nas śliczna zima śnieżek sobie pada i przez okno jest cudnie 🙂 Chociaż na drodze trochę kiepskie warunki jak przed chwilką wracałam do domu ale co tam nie wybieram się nigdzie jutro więc niech pada 🙂
Właśnie patrzę na allegro i wygrałam jeszcze jedną aukcję słodziuśkie buciki 🙂
http://allegro.pl/okazja-sliczne-bamboszki-do-wozeczka-atmosphere-i2055720001.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te bamboszki olcia,ale to chyba już ominą Twoją Amelkę 🙂 Jesli to na 6-12 miesiecy, to może chwile ponosi w grudniu,styczniu. Zależy czy będzie duża.
Monia- facet będzie przy porodzie,zobaczy jak Cię boli to nie bedzie chciał seksu... poza tym musi wytrzymać !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My igraszki odpuściliśmy sobie tydzień temu bo zauważyłam,że później bardzo plecy mnie bolą z resztą ja nie lubię ostatnio igraszek,wolę przytulenie...No ale niestety każdy facet ma jakieś potrzeby,ale teraz Bartek rozumie mnie i nie naciska z resztą nigdy tego nie robił jeśli chodzi o sex....
Zjadłam pizze była średnia....Latem nad to jezioro skąd była pizza wybierzemy się z małym na deserek...
Może faktycznie zaczyna mnie czyścić zobaczymy co przyniesie noc...
No ale podobno maluszek przed porodem jest spokojny a mój dzisiaj się trochę wypychał...Chociaż ostatnio i tak nie jest taki aktywny jak np.2 tygodnie temu....Wasze dzieciaczki też tak mają??
Mnie też tak czasami piecze na brzuchu ale to skóra bo pytałam lekarza o to czy to coś niepokojącego to mi powiedział,że piecze tak pod skórą dlatego,że jeszcze się rozciąga...Nie wiem jak Wy ale ja mam strasznie obolałą skórę na brzuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny no pewnie ze musi wytrzymac, nie ma innej opcji, po prostu moj czy to 3, 6 czy 9 miesiac to nakrecony chodzi jak nie wiem, myslalam ze jak bede w 9 to mnie nie tknie a ten dalej ze slina do kolan. Po porodzie nie ma opcji, zreszta nie wyobrazam sobie zebym musiala sie do czegos zmuszac 😮
faktycznie Innicone sie nie odzywa, to samo z Ania, moze do niej jutro napisze jak sie nie odezwie. Moje dziecko tez dzisiaj spokojniutkie, ost dni mial szalone wiecc pewnie teraz odsypia 🤪 ciekawe czy takie po porodzie bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dzisiaj miała chwile spokoju,a ja nie lubię jak jest za spokojna, potrząchałam brzuchem i nic,ale jak zjadłam obiadek to się lala elegancko ożywiła 🙂 ja butków nie kupuję żadnych (olcia super te co nabyłaś 🙂 ) bo kompletnie jestem zielona jeśli chodzi o rozmiarówkę, nie mam pojęcia np jaki nr może mieć dziecko około 3mcy 😜 ale spoko opanuję to w praktyce hehe

Malwina ja zauważyłam,że Maluch faktycznie jest mniej aktywny, ale po ruchach czuję,że po prostu ma tam już ciasno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze się że się Wam podobają buciki w sumie nie byłam na nich jakoś szczególnie napalona ale to u tych samych ludzi co ten kombinezon więc za jedną przesyłka będzie a słodkie są jak nic ( najlepiej będzie jak się z Amelki chłopczyk zrobi):: 🙂 🙂 🙂 No a kupiłam ich zmyślą o następnej jesieni i zimie bo na teraz to wiadomo że nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra znowu w tv mówili o pedofilu z Żar który molestował 12letniego upośledzonego chłopca! nie mogę słuchac takich rzeczy, normalnie jaja urwać dziadowi to mało!!! 😠 😠 😠 😠 http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/375730,pedagog-z-zar-zatrzymany-za-pedofilie.html masakra co się z tymi ludźmi dzieje????? 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂
Nie moge spac. Po wczorajszym sprzataniu kregoslup nie strasznie boli. A najlepiej bo m przewialo i dwie kaleki w domu. Nasmarowalam mu przed chwila plecy bo biedak tez sie obudzil z tego bolu. tak sobie pomyslalam, my tu tak sami, ze jak by cos nam sie stalo to nawet nie ma nikogo kto by nam zakupy zrobil.
Niestety z kolezankami tak jest sa zabiegane maja swoje rodziny i sprawy. Moje koleznaki nawet te z ktorymi trzymalam kontak od studiow tez malo sie odzywaja. Tylko prawda jest taka, ze te co maja dzieci nie maja czasu. A te co sa panny lub tylko mezatki bez dzieci nie maja ochoty rozmawiac z przyszla mama. Ja tam nie zaluje to jest najpiekniejszy czas moj, m i maluszka. Mam nadzieje, ze po porodzie malo ludzi nas odwiedzi.
Monisia masz racje mama juz mi paczke wyslala, wlasnie z koszulka. Pomalpowalam po tobie stwierdzilam, ze przeciez tez mam pelno takich sukienek, tunik z bawelny cienkiej z dekoltami i w nich moge biegac, nawet karmic.
Karina slicznie wygladsz, rzeczywiscie wloski krotkie, szybko odrosna. 😉 😉
Tynka trzymamy za ciebie kciuki 100 km jechac busem, trzymaj sie mocno. 🙂 🙂
A dzis dzien babci. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie spioszki,
u mnie kolejna przygoda - tym razem niezbyt mila 😞 lezymy wczoraj z mezem w pokoiku ogladamy falszywa 12 a w kuchni piecze sie karkoweczka w sosiku. w pewnym momencie krzyk mamy - pali sie... jak sie nie zerwalismy na rowne nogi, doslownie zerwiemy, normalnie wstaje jak slon a tu jakby brzucha nie bylo...fakt ogien buchnal z pieca, maz szybko zalagodzil sytuacje, smrodek niesamowity, karkowka uratowana ale moj brzuszek dal o sobie znac, a mianowicie spojenie łonowe... od wczoraj nie moge chodzic a jak juz zajmuje mi to duzzzzzzo czasu z bolem, klasc sie, wstawac ciezko - wogole jakikolwiek ruch to bol spojenia 😞 😞 jedynie jakotako sie lezy...naszczescie maluszek intensywnie sie rusza - tylko nie wyobrazam sobie jakichkolwiek czynnosci wykonywanych przezemnie, chociazby kapiel...jak myslicie czy to moze byc niebezpieczne? sama nie wiem juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, pospałam dziś do 6 czyli 5godz. w ciągu bez wstawania do wc 🙂 w jednej pozycji i wygodnie -super 🙃
Marta28 może sobie po prostu naciągnęłaś mięsień, ale jeśli boli Cię non stop i na prawdę podstawowych rzeczy nie możesz robić to może chociaż zadzw.do lekarza czy położnej. Ostrożności nigdy za wiele 😉
Agnese oj szkoda mi Was 😞 Ale będzie lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂 no ja juz mam pospane tez, moze sie przemecze i jeszcze zasne. Glupie sny dzisiaj jak nie wiem, bardzo nie przyjemne az szkoda gadac. Dzisiaj dzien Babci, bedziemy dzwonic 🙂
Marta pewnie sobie mmiesnie naderwalas tak jak Snakerka napisala nie sadze zeby to bylo jakies niebezpieczne, wazne ze brzuch cie nie boli i maluch sie ruszaa. No ale od czego masz lekarza skoro sie martwisz 😉
Aga to faktycznie teraz 2 dziadki w domu, Ty przedobrzylas ze sprzataniem i masz juz nauczke ale jak juz i maz polegl to wspolczucia. Przewianie bardzo boli i ciezko sie tego pozbyc, przewaznie to trwa troche.
No tak a u nas to samo, nie mamy nikogo w poblizu kto by w razie W chodzil i nas dogladal 🤪
Tynka dzisiaj wymiata na uczelni i w busie pewnie furore robi z wielkim brzucholem, trzymamy kciuki! 😉
Milego dnia Grubaski 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki,

Widzę, że ze spaniem się użeracie. Ja nie mam żadnego problemu. Wstaje jedynie do toalety i przykryć Natalię i zaraz zasypiam. Od dwóch miesięcy śpię z poduszką między nogami, długą, czasami układam sobie ją z boku i na niej kładę jedną nogę. Śpię jak zabita. Mąż jedynie mi działa na nerwy ostatnio. Przerzucił się na autobus serwisowy do pracy, bo jest darmowy, zawsze to kilkadziesiąt lir w kieszeni na dodatkowego lokatora 😉 więc wstaje wczesniej, nie może się rozbudzic, więc po alarmie jeszcze leży, ziewa, a to tak mi działa na nerwy, że później nie udaje mi się zasnąć. Czyli prawie codziennie wstaje o 7.
Ja dzisiaj ugotowałam już zupę i nie zamierzam już nic robić. Mąż sprzata dzisiaj, po raz kolejny sam już. Marudzi okropnie, no ale cóż, taka kolej rzeczy 😁

Dzwoniłam dzisiaj do mojej mamy, Natalia raczej z "zyczeniami" w swojej wersj. Pytam jej się co z babcią, bo wczoraj miały jechac na RTG kregosłupa do szpitala, a mama mi nic nie chciała powiedzieć 😲, więc ją proszę aby mi powiedziała, a ona do mnie "no co mam Ci powiedzieć, co chcesz wiedzieć?" "W sumie to jeszcze nie wiemy dokładnie" A za chwilę stwierdziła, że ktoś do niej dzwoni i się pożegnała....!!!!!!!! Domyślam się, że jest źle... tylko nikt z rodziny nie piśnie słowem teraz mi co dokładnie, żebym się nie denerwowała :/
😞 😞 😞
My na jutro mamy zaproszenie na ślub i wesele 🥴 akurat bo chce mi się iść, sukienkę mam, ale czy się nadaje? ma odkryte plecy, więc na tą pore roku to chyba nie do końca, niby mam do niej tiulowy szal, ale....hmmm nie wiem. Natalię do urzędu zabierzemy, ale później na przyjęcie co? Tu wesela zaczynają się wieczorem, więc jeśli już to i tak będziemy ze dwie godziny max. do 22.00, chyba że sobie odpuścimy przyjęcie. N. ostatecznie z nami, a w najgorszym przypadku u ciotki zostanie. Wreszcie będę miała okazję zobaczyć dziewczynę, która usunęła ciążę z własnej woli... tu do 12tc można usuwać 😮

Miłego weekendu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 Ja też wstałam po udanej nocy 🙂 Ale jak pomyśle że sprzątanie czeka to mi sie odechciewa wszystkiego, a do tego jeszcze Kuba w pracy 😞 Ale najwyżej pościeram kurze i takie drobne a odkurzanie i ścieranie na mokro mu zostawię jak wr4óci z pracy a co będzie miał niespodziankę 🙂
Miłego dnia dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂

marta, ja mam ból spojenia i miednicy od kilku tygodni, rozmawiałam z moją lekarką i ona mói, że tak może być bo się rozluźniają mięśnie, żeby poród był łatwiejszy i zaczęło mi się to też z dnia na dzień dosłownie, podniesienie nogi w jakikolwiek sposób boli, ale po takim czasie już się przyzwyczaiłam, ale jeśli cie to niepokoi, bo różnie bywa, to faktycznie spytaj lekarza, u dwóch osób ból jednej rzeczy może oznaczać co innego przecież, trzymaj się

a ja wstałam dopiero o 10tej 🙂 byłam z psiakiem, po zakupy i teraz będę się delektować błogim spokojem, bo m śpi po nocce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...