Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przed ciążą piłam 1 mocną - sypaną a teraz piję bardzo żadko jak mam cisnienie 100/50 a tak to nie bo nie zabardzo teraz ją akceptuję.
2 tygodnie temu miałam robione wyniki na magnez i był w normie, bliżej wyzszej granicy, no ale może ja potrzebuje jeszcze wiecej magnezu.
Jak to powiedział lekarz mam sie narazie nie stresować i w poniedziałek na wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie.
Jak sie czujesz dzis Aleksandra.
Ja w nocy tak sie zdenerwowalam mialam glupi sen. I sie obudzilam bo mi sie siku chcialo. A snilo mi sie ze robie siku a kolezanka ma pilnowac drzwi bo sie nie zamykaly a robilam nie wiem czemu do puszki po groszku. I ta kolezaka tych drzwi nie trzymala i ktos wszedl. A ja kolezanke tak wyzywalam ze szok. Przebudzilam sie cala w nerwach. Wstaje ide do lozka a moj gra w gierki. Pytam ktora godzina a on jeszcze klamie, mowi polnoc. Ale sie zdziwilam, ze ja taka niby wyspana, patrze a to 2 w nocy. Normalnie male dziecko. Sluchawki na uszach i biega po tej planszy z jakims mieczem. Doslownie szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese,znam to uczucie po przebudzeniu. Mi głupie sny nasiliły się w ciąży niesamowicie. 😁 A to mój mąż mnie zdradza a ja z wielkim brzuchem na to patrzę, a to samochód swój podpadalam 😉
Jak wyglądają wasze brzuszki? widzicie zmiany? u mnie nic... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie wróciłam od lekarza.....
miałam robioną cytologię bo poprzedni lekarz nie widział sensu jej robienia bo i tak miałam się przepisać .....Pytałam o te kłucia w brzuchu to mi powiedziała żebym brała nos-pe i dopóki kłucia nie wiążą się z ogromnym bólem to nie ma się czym martwić....
Jak tam dziś Aleksandro się czujesz??
tak ja widzę zmiany.....mam już widoczny brzuszek i bardzo mnie to cieszy....ruchy Maleństwa również są,choć delikatne to miłe i bardzo mnie cieszą 🙂
pozdrawiam Mamuśki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odczuwam jak siedzę,leże a najbardziej jak np.kucnę i ścisnę brzuszek 🙂
ja jak miałam robione USG to najpierw było po lewej a później po prawej stronie...więc można powiedzieć,że wędruje sobie po całym brzuchu 🙂
To teraz trzymam kciuki żeby dzidzia zrobiła Ci super prezent na urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Timecontrol fajnie ze czujesz dzidzie. Ja z 2 tgodnie temu raz czulam takie motylki. A teraz cisza. Moja siostra jak byla w ciazy to czula dzidzie dopiero w 7 miesiacu, jak jej reke pchala pod zebra. Gdzies czytalam, ze zalezy to tez od ilosci wod plodowych. Im kobieta ma ich wiecej to nie czuje. Nie wiem ile w tym prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja siostra czuła ruchy na początku 15 tygodnia...a druga siostra czuła dopiero w 23.....
nie wiem od czego to właściwie zależy:P
Teraz wraz z ukochanym z niecierpliwością czekamy na wspólne USG 🙂
Mamy nadzieję,że poznamy płeć i będzie wiadomo jak mówić do brzuszka....
Która z Was drogie Panie wybiera się do szkoły rodzenia??
ja wczoraj z ciekawości patrzyłam na internecie i znalazłam fajne filmiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja Wam zazdroszczę eh ale na mnie tez nadejdzie czas 😉
A co myślicie o słuchaniu muzyki w ciazy nie tylko poważnej podobno dziecko dzięki temu szybciej zaczyna mówić. Do brzuszka jest dobrze też mówić i śpiewać od 4 miesiąca ciąży 😉 Ja lepiej nie śpiewam, bo się schowa haha ale co do muzyki to i tak dużo słucham może nawet kiedyś puszcze jakiegoś Mozarta;p
A tak jakie plany na dziś? Ja właśnie wstawiłam rosołek mama ma przyjechać dziś wiec kupiła buraczki i zrobi mi barszczy bo robi najlepszy na świecie;D pewnie będzie chciała po sklepach pochodzić więc idę się jakoś ogarnąć bo jeszcze w piżamie jestem heh a co tam ciężarna może 😉
Życzę miłego dnia i dużo ruchów w brzuszku hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uważam,że słuchanie muzyki jest ok 🙂
moja koleżanka swojej córci puszczała jedna piosenkę, jak się Blanka urodziła i zaczynała płakać to mama puszczała jej właśnie ta piosenkę i mała się uspokajała i nawet potrafiła przy tej muzyce zasnąć sama 🙂My dzisiaj będziemy malować unigruntem ściany a jutro czeka nas malowanie pokoju farbą o kolorze brzoskwiniowy sad 🙂i może już jutro znowu przeprowadzimy się na górę lub w najgorszym wypadku w niedziele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchaczki.
Ja zladlam juz cisto drozdzowe z sliwkami, ktore wczoraj upieklam, mialam mala okragla blache ta z gumy wiec pieklam na dwa razy, bo stwierdzilam ze za duzo ciasta. Dzis juz jednego nie ma.
Lubie takie uroczystosci jak chrzciny bo duzo dobrych rzeczy do zjedzenia a szczegolnie torty sa, za ktorymi bardzo przepadam. Wczoraj mi tesciowa kupila termometr dla dzidzi do mierzenia przez uszko. Super sprawa. Teraz w pl sa promocje odciagacz do mleka sprzedaja wlasnie z tym termometrami.
Ja nie czekam do 7 miesiaca, moja mama mnie urodzila w 7 miesiacu a kuzynka w 6.
Dzis jedziemy wybrac kolor farby i malujemy pokoik. Ale nie jestem zdecydowany na jaki kolor jasniutki niebieski albo ecri.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 😉
Co tam u Was? Ja już troche brzuszek dostaje co dziennie jest większy wczoraj jak się objadłam tym barszczem to już wogóle hehe juz go prawie nie ma śmiałam się ze mama musi ugotować 2 gar bo jutro moja przyjaciółka wraca z Niemiec i powiedziała, że chce brzuch zobaczyć haha tak się Cieszę bo ostatni raz ją widziałam jak ze mną test ciążowy robiła 😜 Będzie miała co wspominać noo i znowu prezenty będą dla dzidzi 😉

Rozmawiałam wczoraj z mamą i chyba po urodzinkach kupię sobie spodnie ciążowe bo w lumpikach coś nie moge poszukać a jak są to takie wielkie bym 2 razy weszła. Chcę pojechać do H&M dużo osób chwali ciążowe ciuchy. Ja już nie pamiętam co sobie ostatnio kupiłam heh no chyba że tuniki ciążowe heh muszę kupić jakąś torbe bo niedługo do szkoły juz się nie mogę doczekać. Wiem że będzie cięzko studia dziecko ale wierze w siebie.

A co do kącika dla dzidzi to ja u chłopaka też mam wielki pokój więc na razie będzie taki kącik łóżeczko komoda kartony kolorowe z zabawkami itd. wole mieć dzidzie zawsze obok. To miejsce będzie zupełnie oddzielone i będzie tapeta w serduszka 😉 Na razie też tylko pomalujemy poskładamy nowe łóżko a reszta 7-8 miesiąc ale już się nie mogę doczekać kiedy będę ciuszki układała itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...