Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja ta tabelke robilam miesiac temu wiec nie wiem czy kogos nie pominelam a teraz nie mam czasu przegladac wszystkie posty, bo teraz ich jest duzo. Tak myslalam zeby zrobic inny watek do tabelki jak maja dziwczyny z wrzenia. Pod 13 jest Asia i ona bedzie miala blizniaki wiec dla niej trzeba zrobic dwie rubryki.
Wkoncu Karina sie pojawilas. Dobrze, ze z toba i dzidza wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Męża mam myśliwego więc korzysta póki dziecka nie ma na świecie i wybrał się na łowy z samego rana...
Mi piersi z rozmiaru B urosły na duże D :/ tragedia choć mąż zadowolony 🙂
Co do listy jestem 11 a mój termin się zmienił z 20 lutego na 17 luty 🙂
dziś się ważyłam więc 3 kg do przodu ale brzuch mam duży jak na ten tydzień
niech ktoś wstawi zdjęcie swojego brzuszka żebym miała motywację do zrobienia zdjęcia swojego brzucha 🙂 i znalezienia aparatu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tam jeszcze nie ma;/ termin mi znowu zmienił na 26 cos czuje że co wizyte bedzie inny hehe a i tak urodzi się w innym terminie 😜 Co do zdjęcia brzuszka narazie nie mam się czym pochwalić zmienił tylko trochę kształt ale przytyłam tylko 1kg ale lekarz powiedział żebym się nie matwiła że jeszcze będę się martwiła jak będę miała wielki hehe każdy org jest inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TABELA BRZUCHATEK I MALUSZKOW
Lp. BRZUCHATKI MALUSZKI
Nick Imie Data porodu Imie Data urodzenia Waga Wzrost Sn/Cc
1. ankasz Anna 29.01
2. Natali_eg Natalia 4.02
3. KingaS Kinga 8.02
4. PatsY Patrycja 12.02
5. Konefka Ewa 14.02 Stas
6. Karina 1978 Karina 14.02
7. Gosia_p Gosia 15.02
8. Aleksandra86 Ola 17.02
9. Tusiek 17.02
10. agnese Agnieszka 18.02

11. Martaer Marta 20.02
12. Aleksandra86 Ola 17.02
13. anyaz Ania 21.02
14. J_80 Asia 21.02

15. Wioletka Wioleta 25.02
16. Iloonka6 Ilonka 29.02
17. Smerfiki445
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lp. BRZUCHATKI MALUSZKI
Nick Imie Data porodu Imie Data urodzenia Waga Wzrost Sn/Cc
1. ankasz Anna 29.01
2. Natali_eg Natalia 4.02
3. KingaS Kinga 8.02
4. PatsY Patrycja 12.02
5. Konefka Ewa 14.02 Stas chlopak
6. Karina 1978 Karina 14.02
7. Gosia_p Gosia 15.02
8. Aleksandra86 Ola 17.02
9. Tusiek 17.02
10. agnese Agnieszka 18.02 Riccardo chlopak

11. Martaer Marta 20.02
12. Aleksandra86 Ola 17.02
13. anyaz Ania 21.02
14. J_80 Asia 21.02

15. Wioletka Wioleta 25.02
16. Iloonka6 Ilonka 29.02
17. Smerfiki445
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TABELA BRZUCHATEK I MALUSZKOW
Lp. BRZUCHATKI MALUSZKI
Nick Plec Data porodu Imie Data urodzenia Waga Wzrost Sn/Cc
1. ankasz 29.01
2. Natali_eg 4.02
3. KingaS 8.02
4. PatsY 12.02
5. Konefka chlopak 14.02 Stas
6. Karina 1978 14.02
7. Gosia_p 15.02
8. Aleksandra86 17.02
9. Tusiek 17.02
10. agnese chlopak 18.02 Riccardo

11. Martaer 20.02
12. Aleksandra86 17.02
13. anyaz 21.02
14. J_80 21.02

15. Wioletka 25.02
16. Agatam2211 26.02
17. Iloonka6
18. Smerfiki445
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak coś upoluje to musi sam to zrobić ja jedynie mu miski szykuje na mięso a potem dziele co idzie do zamrażalki, co będzie szło na mielone a co np na kiełbasę itp.
Z jednej strony fajnie bo mięso mam najzdrowsze i nie kupuje żadnego mięsa w sklepie - przynajmniej wiem co jem
a z drugiej czasem jeździ się 2 miesiące i widzi się tylko taka zwierzynę która nie jest do odstrzału więc jeździ, i jeździ i jeździ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karina1978 napisał(a):
konefka znasz juz plec, bo umnie nie na 100% synek, ale potwierdzi sie 7 wrzesnia na usg. szczerze wolałabym dziewczynke druga, Oliwka tez wolalaby siostre, ale ciesze sie niezmiernie ,ze z dzidziusiem wszystko ok i to jest najwazniejsz plec juz nie taka istotna 😉

nie 7 wrzesnia tylko 27 wrezsnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz powiedział, że na 80% chłopak. Po powrocie do pracy wszyscy mówią, że będę miała chłopaka. Ja od dnia kiedy dowiedziałam się o ciąży to przeczuwałam chłopca. Dla dziewczynki to nawet imienia nie mamy a Staś to jest strzał w 10 i oby tak zostało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak byłam w czwartek to powiedział że za wczesnie na płeć hmm ja czytałam co innego ale niech mu będzie ja i tak wiem swoje że będzie chłopak 😉 Od pocztku tak czułam i kupiłam tatusiowi niebieską koszulkę mój tata jest najlepszy już nie mogę się doczekać kiedy założę ją Adasiowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania bardzo fajne imie 😉 Okaże się tak na prawdę jak wyskoczy heh ja mam wszystkie ciuszki neutralne + 2 sukienki i rajstopki różowe w kropki. Wczoraj mi kuzynka poprzywoziła ładne body x10 z anglii +kocyk z małpką mój dzidziuś wszystkiego nie wynosi. Mam 2 kartony ciuszków takich małych do 3 miesięcy raczej. Pewnie będzie tego więcej jak się urodzi i będą nas odwiedzać heh więc już się staram opanowywać z kupowaniem teraz będę szukała spodni ciążowych. Zamówiłam sobie na allegro na razie legginsy ciążowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Aleksandra.
Ty masz wiekszy brzuszek od mego. Ja dam zdjecie jak troche wiecej bedzie widac. Zamienialam miejscami twoja date porodu i zapomnialam stara date wymazac. Juz poprawilam. Jak chcesz poprawic tabelke. To moge Ci ja przeslac na skrzynke lub jak chcesz mozesz zrobic lepsza czy ladniejsza. Masz ulatwione zadanie bo nie muszisz czytac wszystkich postow by wpisac date. Nie wiem czy wam sie podoba. Inne dziewczyny z innych miesiecy maja dodatkowo tez wpisane swoje imiona prawdziwe lub wiek matki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie tabelka bardzo podoba 🙂
Wczoraj nic nie upolował ale właśnie znów pojechał - ale tym razem na dzikie gołębie...
jutro idzie do szpitala na wyciecie migdalków więc polowanie sie skończy na jakieś 2 tygodnie 🙂
Za tydzień mam wizyte i juz sie nie moge doczekać - mamy poznac płeć - no chyba że sie tyłkiem obróci 🙂
w środe ide zrobic badania i oby żelazo wróciło do normy.
Wam tez leci krew z nosa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...