Skocz do zawartości

Shopping ;-) | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Angelcare
myslalyscie o takim cudzie?

ja jestem raczej zdecydowna, na początku dziecko będzie z nami dopóki się nie oswoję, ale później zamieszka w swoim pokoiku i wolę mieć ten komfort psychiczny, że wszystko jest ok. Moja sistra od początku kładła dziecko w swoim pokoju, ale ja jestem większa panikara.

A mam jeszcze pytanie odnośnie materacyka, jaki kupujecie? bo łóżeczko dostanę, ale chciałabym zainwestować w jakiś dobry materac i nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze

I czy myślałyście o tej poduszce klin czy będziecie kłaść całkiem na płasko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
dziewczynki kombinezon ziomowy na jaki wzrost kupiłyście? ja na 62 cm, ale teraz zastanawiam się, czy nie za mały?


my tez mamy na 62 bo kupowalismy na wyprzedazy i tylko takie byly 😉
ale mysle ze na zime powinien starczyc 🙂
jakbys miala wiekszy to by sie maluszek utopil w drodze ze szpitala do domu w nim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
dziewczynki kombinezon ziomowy na jaki wzrost kupiłyście? ja na 62 cm, ale teraz zastanawiam się, czy nie za mały?

Ja mysle, ze taki to nawet jest za duzy, jeszcze zalezy jakie dziecko sie urodzi.
Moj maly mial taki jak sie urodzil, wazyl 3700 i jeszcze sie w nim topil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Fajnie, że mamy to forum, można się chociaż poradzić 🙂 dzięki kochane 😘
A co na odebranie ze szpitala kupujecie? ciepły pajacyk? czy coś innego?


fotelik do auta
pajacyk welurowy
kombinezon +czapka + rekawiczki
spiwor ? kocyk ?

mam nadzieje ze polozne cos podpowiedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
mam kolezanke ktora ten monitor ma i pożycza jak ktos chce. no i w wiekszosci przypadkow jest tak ze dziewczyny biora po czym oddają szybko, bo nie robią nic innego np w nocy jak tylko nasłuchują czy piszczy czy nie. nie piszczy - to pewnie nie działa i tak latają sprawdzac, i kazdy ma dosc tego monitora. tez byłam napalona, ale tak naprawde potrzebny jest on dzieciom ktore mają bezdech czy cos - co pediatra zauwazy w szpitalu, wszesniakom itp.
prywatnie jestem zdania ze jest to wymysł amerykanow, i wmawiają nam ze jest to potrzebne, ale ja mam swoje zdanie na temat społeczenstwa w ameryce, są tak bogaci i mają wszystko ze naprawde potracili intuicje, zmysły, czasami nie korzystają z inteligencji,
czytałam artykuł o detektorze tętna płodu, ze w ameryce bardzo popularny na uzytek domowy, ale alarmują teraz bo amerykanki nie umieja z tego korzystac, w paru przypadkach wysłuchały swoje tetno a nie płodu (co my wiemy ze inaczej bije i nie da sie pomylic) i chodziły z martwym dzickiem bo sie nie ruszało ale tetno było (matki)
w pierwszej chwili tez chciałam kupic monitor oddechu ale czasami mysle ze to jest żerowanie firmy na lękach matki i nie wiem czy to naprawde ma sens



W 100% sie t Toba zgadzam Ulka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ponawiam pytanie

A mam jeszcze pytanie odnośnie materacyka, jaki kupujecie? bo łóżeczko dostanę, ale chciałabym zainwestować w jakiś dobry materac i nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze

I czy myślałyście o tej poduszce klin czy będziecie kłaść całkiem na płasko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dziewczyny ponawiam pytanie

A mam jeszcze pytanie odnośnie materacyka, jaki kupujecie? bo łóżeczko dostanę, ale chciałabym zainwestować w jakiś dobry materac i nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze

I czy myślałyście o tej poduszce klin czy będziecie kłaść całkiem na płasko?

ja kupuje materacyk gryka-kokos... na poczatek moze nie bede kłasc poduszki....chociaz mam kolezanki ktore od poczatku kłada te takie poduszki płaskie... one nie sa puszyste tylko wygladaja jak pista poszewka.... wiec z czasem na taka poduszke przejde... nad klinem sie zastanawiałam ale ... jednak sie nie zdecydowalismy....a jesli chodzi o lozeczko to my tez dostalismy... przechodnie.,... ma 15 lat;p mąz je wyszlifował papierem sciernym i pomalowalismy je na nowo swiezym lakierem 2-3 razy i wyglada jak nowe...;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Dziewczyny ponawiam pytanie

A mam jeszcze pytanie odnośnie materacyka, jaki kupujecie? bo łóżeczko dostanę, ale chciałabym zainwestować w jakiś dobry materac i nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze

I czy myślałyście o tej poduszce klin czy będziecie kłaść całkiem na płasko?


Ja kupiłam materac termoelastyczny 140x70, zainwestowałam bo ma starczyc na 6 lat... klin kupiłam bo jak położe po karmieniu... to wiadomo na ''odbijanie''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłam łóżeczko z materacem w zapłaciłam 235 zł ze tak powiem aż ale postanowiłam ze w tym miesiącu kupie i kupiłam panowie przywieźli do domu i już stoi jeszcze z czasem dokupi pościel do niego ale nie na raz bo a duży wydatek jak na mnie chwilowo
a i zamówiłam ręcznik kąpielowy
http://allegro.pl/recznik-z-kapturkiem-okrycie-kapielowe-najtaniej-i1772476009.html
u nas w sklepie najtaniej 45 zł a tu mam taniej z przesyłka wiec chyba plus tylko ciekawe jak się bedzie prał

a i moja bratowa przywiozła mi wczoraj spacerówkę i kombinezon w rozm 62 chyba rodzina mi się nawraca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
meliska napisał(a):
Dziewczyny ponawiam pytanie

A mam jeszcze pytanie odnośnie materacyka, jaki kupujecie? bo łóżeczko dostanę, ale chciałabym zainwestować w jakiś dobry materac i nie mam pojęcia czym się kierować przy wyborze

I czy myślałyście o tej poduszce klin czy będziecie kłaść całkiem na płasko?

ja kupuje materacyk gryka-kokos...

tez taki chcialam ale mamy 90% ze nasze dziecko bedzie alergikiem na trawe ( w tym gryke i kokos), bo my oboje jestesmy i chyba nie zaryzykujemy i kupimy piankowy ale z tych twardszych i grubszych.

Co do klinu to podobno mozna smialo podlozyc zwiniety recznik lub koc pod materac i daje ten sam efekt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wieronika87 napisał(a):
a ja kupiłam łóżeczko z materacem w zapłaciłam 235 zł ze tak powiem aż ale postanowiłam ze w tym miesiącu kupie i kupiłam panowie przywieźli do domu i już stoi jeszcze z czasem dokupi pościel do niego ale nie na raz bo a duży wydatek jak na mnie chwilowo
a i zamówiłam ręcznik kąpielowy
http://allegro.pl/recznik-z-kapturkiem-okrycie-kapielowe-najtaniej-i1772476009.html
u nas w sklepie najtaniej 45 zł a tu mam taniej z przesyłka wiec chyba plus tylko ciekawe jak się bedzie prał

a i moja bratowa przywiozła mi wczoraj spacerówkę i kombinezon w rozm 62 chyba rodzina mi się nawraca

A ja polecam, taki reczniczek, bo jest wiekszy 100x100 i starczy na dluzej, te male 80x80 starczja do ok roku dziecka, a potem sie cale nie miesci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):

A ja polecam, taki reczniczek, bo jest wiekszy 100x100 i starczy na dluzej, te male 80x80 starczja do ok roku dziecka, a potem sie cale nie miesci 😉

ja też kupiłam te większe ręczniczki, bo właśnie tak pomyślałam, ale one są ogromne 😮 dzidzie będą się w nich topić 😮
A zakupy robiłam też u tego sprzedawcy i polecam, można nabyć u niego większość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...