Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania73 jak pojdzie wszystko zgodnie z terminami to my na samym koncu bedziemy porodowke odwiedzac 🙂
... wszystkie Brzuszki beda juz dawno na luzie swoje Dzieciaczki pielegnowac i bawic ...
a my w stresie bedziemy dopiero nogi w Zosce rozkladac 🤪

Morfi Ty lepiej tak nie rozpieszczaj Meza laktatorem
bo przywyknie i sobie przywlaszczy 😉 😉
... albo bedzie pozniej Malej podkradal 😉

Maz kurczaka pilnuje a ja ide sie polozyc bo oczy mi sie zamykaja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja to jakos tak malo ciekawska jestem i laktakor od miesiaca stoi nawet go nie wypakowywalam z pudelka i nie podlaczalam 🤢
dotis to rzeczywiscie kolezanka fajnie miala z tym porodem, moja kumpela wczoraj mi podpowiedziala zeby w czasie skurczy kucac szeroko bo dziecko sie w kanal rodny uklada, a jak juz bede przec to zeby oczy zamykac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asieńka oczy to zamknać musisz bo to dla Twojego dobra, kwestia pękania naczynek i innnych historii, a dla lepszego parcia musisz jeszcze głowę do klatki piersiowej docisnąć, zazwyczaj ktoś w tym pomaga 🙂

doczytałam coś o hartowaniu cycuszków nie wiem kto to pisał, nam na SR móili żeby raczej nic im nie robić, bo zbytnie dotykanie może wywołać skurcze, a delikatne nic nie wniesie

morphi to teraz takiej muzyki słuchasz hehe, sadystka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja laktator dostałam w spadku i też jakoś mnie nie nęciło do tej pory żeby go poużywać czy choćby przystosować do użycia

za oknem w kwadrans zrobiło się super biało, ale już przestało padać i nawet może słoneczko zaczyna wychodzić zza chmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno różnie bywa z tym wyjściem ze szpitala; niektóre laski nadal tylko w ciążowe wchodzą, z innych ciążowe już spadają. Ciężko stwierdzić jak będzie w naszym przypadku; myślę że rozsądnie jest przygotować w domu ze dwa warianty, a na wyjście mąż dowiezie co trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam typowo ciążowych ciuchów, więc na wejście i wyjście spodnie dresowe, elastyczna bluzka, bluza, adasie i w razie potrzeby kurtka. Więcej raczej dla bejbika wezmę 😁
Futra znowu mi wiatru w dupy nabrały i szaleją, lecę pobiegać z nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakładka

ale tak przy okazji:
znalazłam na allegro używane łóżeczko i komodę w komplecie - na fotach wyglądają slicznie.
gdybym nie miała juz kupionego łóżeczka to na pewno bym się za to wzięła zwłaszcza, ze sprzedający jest z wawy.
niestety odbiór tylko osobisty.
moze któraś z was mieszkająca w okolicach nie nabyła jeszcze łóżeczka i byłaby zainteresowana takim zestawem.
przesyłam linka:
http://www.allegro.pl/item944502763_komoda_i_lozeczko_firmy_trama_kol_puppy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lasencje co do l-4 to lekarz będzie przedłużał nie gódźcie się na to że pójdziecie wcześniej na macierzyński szkoda go tracić zanim dzidzia się pojawi na świecie.
Nasz czterokołowiec przywieziony i obszczekany scoobek się denerwował co mu do domu przywieźliśmy dopiero po malowaniu w sobotę będziemy rozpakowywać.
Młody daje dzisiaj popalić jak nie wiem a już chce go przytulic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się położyłam na chwilę i był dzrzemik.
Ogarnałęm chałupkę i zrobiłam spagreti jak jtos ma ochote to zapraszam.

Ale nie mam dzisiaj ochoty uczyc tej mamtmy.

Co do wicia gniazda to mam wrecz odwrotnie. Rzygam juz tym sprzatasniem. W kółko to samo trzeba robić. Jakis chuj wymyślił kurz i brud. O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy brać dodatkowo na okres pobytu bo wiem ze zginą w dziwnych okolicznościach. Wybrałam po bodziaku z długim rękawem i pajacyku, skarpetki, niedrapki i czapeczka. Po dwa wszystkiego w mniejszej i większej wersji. Plus kombinezon i kocyk do samochodu. Ale to tylko na wyjście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...